0 oy
391 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Arkadaşlar daha önce yazmıştım bebegimin gözleri görmüyor diye dün kontrolü var di ve güneşte gözlerini kistigini söyledim dr a onlarda ultrason la baktılar ve yarın test falan yapacaklar gözünde kist varmış belki bi ihtimal gözünün birisi az  göre bilir ama çok umutlanmayın dediler ameliyatla kist ti temizlemeye çalışacaklar ne olur dua edin iyi geçsin iki gündür uyku tutmuyor 

25 Cevaplar

+1 oy
(10,036 puan) tarafından

Ahh kuzum benim insallah rabbim hayirlisiyla olup bitmesini nasip eylesin. Insallah güzel gozlerine gün ışıgi versin <3

-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yaa cok sevindim Rabbım sifa versin inşallah iyi geçer 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah kuzum Allah tan umut kesilmez bi bakmışsın Rabbim açıvermiş güzel gözlerini
0 oy
tarafından

Rabbim bebeğinin ne derdi sıkıntısı varsa Peygamber Efendimizin nuru yüzü suyu hurmetine geçirsin inşallah canımmm öyle içten diliyorum ki. Rabbim korusunn çok çok geçmiş olsun yavruma ❤❤❤

0 oy
(826 puan) tarafından
İnanırmısın bugün seni düşündüm acaba ne yaptı diye dualarımda canım hep toprak inşAllah iyi haberlerini duyarız çok sevindim vAlla 
(14 puan) tarafından
Cokkk teşekkür ederim inşallah güzel haberlerle gelirim tekrar
0 oy
tarafından
Rabbım bol bol sifa versın canım 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Allahtan umut kesilmez kuzum rabbim sifa versin inşallah 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yavvrumm kıyamam. İnşallah inşallah işe yarar. Hep dua edeceğim. 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Hadi inşallah kuzum ya çok sevindim allahın izniyle olur herşey 
0 oy
tarafından
Oy kıyamam inşalalh çok iyi geçer canım benim kazasız belasız atlatır inşallah ❤
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Ay inşallah düzelir canım allah şifa versin 
0 oy
(2,830 puan) tarafından
İnşaAllah çok güzel geçsin ameliyat ve güzel sonuçlar alın.. Benim kız kardeşimin bebeği doğuştan kataraktlı doğdu. 40 günlükken 2 gözünden de ameliyat oldu. :(( çok üzücüydü hepimiz için. Şimdi de net göremiyor sanırım daha 2.5 yaşında bilmiyoruz bişey 4 veya 5 yaşında yine ameliyat olacak göz merceğini aldılar çünkü mercek takılacak. Rabbim şifa versin bekleyen herkese. Yüreğini ferah tutmaya çalış.. 
(14 puan) tarafından
Bizim doktorumuz çok iyi size tavsiyem bi gösterin bi göstermekten zarar gelmez belki daha iyi olur istanbul başak şehir cam ve sakura şehir hastanesi mustafa gürkan erdoğan dr adı canım
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Oyy kurban olurum verene bir mucize olsun inşallah sağlığına kavussun minik ❣
0 oy
(48,671 puan) tarafından
bebeginin resmini gördüğümden beri hep aklımda gün içinde de geliyo aklima hep dua ediyorum onun icin inşallah görür inşallah ameliyat iyi gelir
0 oy
(454 puan) tarafından
Ay nasıl sevindim inşallah güzel annesini görür meleğimiz Allah şifasini versin güzel haberlerini de ver tez zamanda
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşaAllah canım. Allahın izniyle herşey yoluna girer iyileşir inşaAllah. 
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun ameliyat sırasında beklemek çocuğun ne durumda olamayacağını bilmek çok zor inşallah sadece kist tır rabbim sağlık sıhhat versin
0 oy
(55 puan) tarafından
Rabbim iyi haberler almayı nasip etsin canım inşallah iyi geçer bizde iyi haberlerini aliriz
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Insallah allahm şifa versin canm 
0 oy
(617 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah  Rabbim yar ve yardımcınız olsun....

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 46gulcan (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 412 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 127 göst.

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...