+1 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Annem bugün safra kesesi ameliyatı olacak kızlar dün hastaneye yatışı yapıldı ama dünden beri aklıma kötü kötü şeyler geliyor ya çıkamazsa ameliyattan diye düşünüyorum sürekli biliyorum ameliyatı basit bi ameliyat ama o kötü düşünceleri bi türlü kafamdan atamıyorum sürekli dua ediyorumm  hastane bana çok uzak bebeğim küçük olduğu için ben hastaneye gidemiyorum zaten pandemi dolayısıyla ziyaretçi de yasak ne zaman eve çıkarsa anca o zaman görücem ama aklıma kötü kötü şeyler geliyor lütfen dua edin kimin duası kabul olur belli olmaz şimdiden Allah razı olsun sizden 

7 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
Rabbim sagsalim cikmayi nasip etsn cnm allahim sifa versn 
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
Korkma canım çıkar İnşallah sağ salim iyi düşün aklına kötü şeyler getirme Rabb'im şifa versin inşallah
tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim yardimciniz olsun , sağ salim atlatır inşallah canım ♥️ 
tarafından
İnşallah kuzum sağol
0 oy
(518 puan) tarafından

Geçmiş olsun,çok basit bir ameliyat benim annem de oldu ben kalmıştım yanında bir gece kalıyor hastanede korkulacak bir ameliyat değil boş yere stres yapmayın kendinize, Allah dermansız dert vermesin<3

tarafından
Sağol canım Allah razı olsun bende biliyorum ama yanında değilim ya kendi kendime stres oldum
(518 puan) tarafından
Yok yok ilk uyanınca biraz ağrısı olacak sonra sonra azalıyor zaten kapalı ameliyat oluyor artık safra kesesi,annen tabiki aklın kalacak ama kötü birşey getirme aklina
tarafından
Bakalım ameliyat olup çıksın da ağrısı olsun yeter ki
(518 puan) tarafından
Çıkar çıkar kötü düşünme,ben de şu an koronayim benim annem de dün kist aldırdı ne gidebildim ne görebildim,şu an böyle bir dönemden geçiyoruz canım
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Canim Narkosun hic bi zsman garantisi yok ama safra kesesi ameliyat 30 dakikalik in ona Göre agir Narkose vermesler inşaAllah herşey iyi olur Allah'a emanet olsun annen♡
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim anneni size bağışlasın kuzum 

Kimse annesiz kalmasın 

Kolay bir amelyat bol bol dua et
tarafından
Amin canım inşallah sağol
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Rabbim acil şifalar versin insAllah