0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar o kadar yanlız hissediyorum ki ev üstündeyim.kaynanamla anlaşamıyoruz ve bende sevmiyorum acikcasi.kayinbabamda eski kafalı eşini tutar .kocam anneci beni o kadar kırdıkı  artık sevgim var mı yok mu onu bile bilmiyorum .bebeğim var 8 aylik sabah 7 de kalkıyorum gece 10 kadar ev işleri bebekle aksam ediyorum. Evde  sürekli evde bunadim evde konuşacak beni anlayacak kimsem yok. Annelere git arada diyorsanız kaynanam bırakmıyor kocamda tasdikliyor...

13 Cevaplar

+1 oy
(8,542 puan) tarafından
Allah sana peygamber sabrı versin bacım 
-Reklam-
+1 oy
(14,013 puan) tarafından
İkisini de duvara çarpmak lazım 
0 oy
(119,063 puan) tarafından
evi ayirsaniz iyi olur
0 oy
tarafından
Kaynanam da kocam da hatta tüm sülaleside benim efendim değil bende köle değilim ama babama gitmeme karışacak adamın alnını karışlarım kayinbabam aklınca bana laf soktu ev yapıyordu ev dediğimde işte kulübeden hallice hoc değilse bir odası daha olsun onca torunun çocuğun bar bayramda seyranda hep bir çıksak gelsek nereye sığacaz bba dedim bayram günü gider baba nin evind kalırsın sende o zaman dedi bana bende kaç bayram oldu hala gitmem bu seferde ozurleniyor ben öyle. demek istemedim diye değil kocam feristahi gelse beni o eve sokamaz daha
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Benim eşim de anneci.. şükür farkı şehirlerdeyiz ama 2 saatlik yol eşim sürekli gidelim derdi ilk zamanlar gittim gebe kaldım karnım burnumda yine gittim.. çocuk doğunca sigamaz olduk o evde de gelin var.. arayı açtım eşim trip atıyor umrumda değil .. işe gidiyorum sorunlarım olsa konuşacak kimse yok eşim ilgisiz elinde telefon düşmez hergun ayrı dizi izler konuşmaz erkenden uyur.. dediğin gibi soğudum artık evliliği böyle hayal etmemiştim 
0 oy
(32 puan) tarafından
Sen hizmetçi nede o evin robotusun nasilki esinin ailesi varsa seninde ailen arkadaslarin sevdiklerin var ve onlari gormek en buyuk hakkin bunlari guzel bir dille dile getir ben kac defa dedim dedim sonuc almaya basladim sukur insAllah sende huzura kavusursun
tarafından
Desem bana etmediği kalmıyor
0 oy
tarafından
Bu ara ben de kendimi boşlukta hissediyorum :(
tarafından
Canım çok yanıyor
0 oy
tarafından
Biz varız cnm bizimle konus dertles ❤️❤️
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yalnız hissetme kendini biz varız kuzum. 
0 oy
(400 puan) tarafından
Kıyamam ya canım benim kendine değer ver değerli hissettir. Anne babanı görmek için izin almak zorunda değilsin onlardan. Seni doğurup büyüten kişilerden uzak tutamazlar ne hakla ya koy tavrını 
0 oy
(912 puan) tarafından
Anneme yollamayan kocayi da kaynanayida takmam bu konuda taviz verme tavsiye etmem.
0 oy
(1,652 puan) tarafından
Annene gitmene ne kocan ne de anasi karisamaz canim haklari yok kocanda annesiyle gorusmesin o zman madem oyle 
0 oy
(260 puan) tarafından
Bende koydeyim çok yalnızım kimsem yok eşim burda fabrikada çalışıyor uzak kalıyor diye geldik ama çok canım sıkılıyor yabani insanlar kızımı parka götürüyorum 10/15 ev hepsi birbirini tanıyor kimse kendinden baskayla fazla muhabbet etmiyor çocuklarida öyle gitcek bir yerde yok otobüste iki üç saatte bir napim hamileyim de çok zor ya bence anlaşmaya bak kimsen olmamasindan daha iyi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 600 göst.
0 oy
4 cevap 212 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 280 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu

377,817 soru