0 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaslar. 9 aydır ankaranın gölbaşı ilçesinde yaşıyoruz. Bi tane komsu edinemedim. Eşim işe gidiyor geliyor akşam geliyor yatıyor yine tekim. ben genelde evdeyim hep yalnız bişeyler yapmaya çalışıyorum. İki ay kaldı dogumuma insallah. Sabırsızlıkla kızımı bekliyoerum bana yoldaş olcak diye. Ama komşuya da ihtiyacı duyuyor insan. Yok mu buralarda birileri tanısalım :) 

30 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aman olmamasi daha iyi bosver
tarafından
Vallahi öyle boşver ya
(5,721 puan) tarafından
Bosverdim canım bende komşuda kalmadı dertte kalmadı: ))
tarafından
Buda eşimin köyünden biriydi pat diye eve girmeler odaları gezmeler laf dolmalar ***** ***** hareket ler
(5,721 puan) tarafından
Aaa o daha kötü o ney öyle bende hamileliğinde çok destek oldum bende hamileydim ama hamile diye bana gelmiyordur diyodum ben hep gittim gittim o hiç gelmedi yok o zaman viruste yoktu sanki evim mikroplu mu gelmiyorsun ben iki cocuklarımla indim o hiç çıkarmazdi çocuğunu karşı komsuyu kötüledi kötüledi sonra onla iyi oldu.. zaten isi gucu süs püs havaydi. Bende uzaklastirdim kendimi.
tarafından
Mikrop diyeceksin boşver ya ne yapıyorsa yapsin
-Reklam-
+2 oy
(1,595 puan) tarafından
Belki kızarsın ama şu dönemde komşun olmaması en güzeli kimde ne var belli olmuyor çünkü 
(124 puan) tarafından
Anladım ne demek istediginizi haklısınız belkide
+1 oy
(1,929 puan) tarafından
Yakın olsaydık beraber takılırdık canım ben çok severim oturup muhabbet etmeyi 
(124 puan) tarafından
Bende bende :) Siz neredesiniz
(1,929 puan) tarafından
Kocaeli canım
0 oy
tarafından
Ayy kuşum ben Sincan dayım yakın olsaydık gezerdik :) 
(124 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım :)
0 oy
(48,301 puan) tarafından
5 yil olacak evleneli hiç komşu bilmem ☺️gerekte duymuyorum merhaba merhaba yetiyo merdivende ayakustu konusmak
0 oy
(3,371 puan) tarafından
Ben hiç ihtyc duymuyorum simdi iki yavrum var tekkende TV izliodum namaz kuran temzlk gün bitiodu
0 oy
(833 puan) tarafından
Bende ankaranin sincan ilçesinde oturuyorum bizim apartmanda da komşuluk yok annem de 2 üst sokağımız da oturuyor hergun gelip gidiyir saolsun oyuzden ne komşuya nede arkadaşa ihtiyacm yok 
(124 puan) tarafından
Ne kadar şanslısın
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Benim esimde memur lojmanda kalıyorum hic arkadaşım yok cok mutluyum:)))
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama en güzeli bu zamanda hep çıkarcı insanlar oluyo benim cevremdekiler öyleler iki günde dedikodu yapiyolar ben kimseyi davet bile etmiyorum artık anca markete falan giderken kısa konuşurum o kadar 
0 oy
(118,906 puan) tarafından

benimde komsum yok :D

0 oy
tarafından
Benimde komşum yok doğru düzgün ya üzüyor bu durum beni
0 oy
(149 puan) tarafından
Bende Hüseyingazi de oturuyorum bizde hep diyoruz valla eşimle hiç arkadaşımız yok diye insan bazen gerçekten ihtiyaç duyuyo vala bide yaşımız çok genç olmasına rağmen doğru dürüst arkadaşımız yok hep mesafe koyduk
tarafından
Aa bende huseyingazide oturuyorum cnm
(149 puan) tarafından
Yaaa ne güzel neresinde
tarafından
Baspinar mahallesi cnm sen
(149 puan) tarafından
Valla ben tam bilmiyorum buraları mahalle olarak yonca market var ondan biraz önce oturuyoz Özalp caddesi galiba
0 oy
(806 puan) tarafından
Ben bilerek komşu edinmiyorum valla gelene kapım açık ama şahsen bir çabam olmaz. Yüz veriyorum astar istiyorlar yıkanacaklari sabuna kadar isterler, dedikodu ederler, bana ayrı diğer komşuya ayrı olurlar, iki yüzlü çok fazla, dengesiz komşuyla çok karşılaştım. Tek takılmak daha iyi yeni arkadaş edinmek hiç istemiyorum. Yumuşak yüzlü biriyim hemen tepeme çıkıyorlar... 
0 oy
tarafından
Gölbaşı miiii bizde ordayız annemler orda oturuyo 
0 oy
tarafından

Bendede yok kız acaba olsaydı nasıl olurdu bilemiyorum bünyem hazır değil sanırım ilklere o derece yanlızım düşün :D

0 oy
(24 puan) tarafından
Benimde yoktu sonra oldu Cok yakindik baya bı hemde daha sonra gerçek yüzü ortaya çıktı aylardır konuşmuyorum zaten 1 sene önce taşındı gitti insanların yüzüne aldanma egerr insan sarrafiysan benim gibi bir bakışından anlarsın ne mal olduğunu bende bazen isyan ediyorum eşime diyorum kimse gelmiyo gitmiyo virüs olmadan öncede böyleydi komşuluk bitmiş hele bu devirde ben birine gitmeye çekiniyorum huyunu suyunu bilmiyoruz uyuzzlumudur hastalıklımi bilmiyoruz ben korkuyorum aciksasi artık umursamıyorum olsada olmasada ekmeğimi vermiyor devir kötü 
0 oy
(485 puan) tarafından
Benim samimi 3 komşum var diğerleriyle de ara sıra görüşüyoruz sürekli birbirimize girip çıkıyoruz  üçü ile aramadan Cat kapı geliyoruz çocuklarımız i birbirimize bırakıyoruz öyle iyiki varkar☺️
0 oy
(105 puan) tarafından
Aman bu devirde kim iyi kim kötü bilemiyoruz boş ver komşuyu 
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güvenip de kolay kolay evimize alamıyoruz ki canım. Benim de var iki üç komşum öyle balkondan balkona veya sokakta ayaküstü sohbet ederiz kimsenin evine gitmem gelmesini de istemem kim art niyetli kim kötü niyetli anlıyamıyor insan 
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Komşun olaydı bu korona da gorusucekmiydin ki ?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 448 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu