0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlar hic arkadasim yok hep evdeyim artık çok canım  sıkılıyo bir tane derdimi paylaşıcak  güveneceğim samimi  bi arkadaş istiyorum ama yok

12 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Ablan Kız Kardeşin kuzenin veya çocukluktan hiç arkadaşın yok mu canım
(60 puan) tarafından
Ne ablam ne kız kardeşim var erkek kardeşlerim var 2 tane onlarlada olmuyo abla veya kız kardeş gibi  kuzenlerim ben aramasam aramıyorlar nedense önceden arkadaşım vardı ama evlenince herkes birbirinden koptu tabi
(6,202 puan) tarafından
Benim de baba tarafından kız Kuzenlerim var anne tarafından olanlar küçük baba tarafından onları da sevmiyorum kiz kardeşim yok 4 tane erkek kardeşim var
Ama büyük kardeşim evli Onun eşiyle kardeş gibiyizdir Ayrıca da hem çocukluk arkadaşım var kardeş gibi olan hem de 3 sene önce buradan tanıştığım çok iyi dostlarım var Bana kardeşlik yapan ablalık yapan
(60 puan) tarafından
Ne kadar güzel benim kardeşlerim evli değil eltim filanda yok belki onlarla arkadaş olurum diyorum ama onlarda olamayınca geriye pek bisey kalmiyo sürekli kaynanam geliyo ama onla arkadaş gibi olamamki
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından
Benim de hiç yok yaa şöyle kafa dengi bulamadım buradakilerin yani oturduğum yerde hepsi kendini naza çekiyor çok soğuklar anlaşamıyorum 
(60 puan) tarafından
Istanbuldayim  canim
(810 puan) tarafından
Eskişehir’de olsan görüşürdük canım burda benim de hiç yok hepsi kendini uzak tutuyor gel oturalım diyen yok komşuluk çok fazla bizim mahallede ama hep yaşlı var anlaşabileceğim kimse yok
(60 puan) tarafından
Evet canım yakın olsaydık görüşürdük  ama maalesef uzaktayız böyle dısar da bi kahve icebilicek derdini paylasabilecek kisi  çok iyi oluyo  aslinda
(208 puan) tarafından
İstanbulun neresi bende aynı dert teyim :)
(810 puan) tarafından
Aynen canım insanın sadece 1 tane arkadaşı olsa yeter bence ben çok fazla kişiyle derdimi paylaşamam zaten oğlum da yalnız büyüyor yavrum onun da arkadaşı yok burda hep büyük abileri var
0 oy
tarafından
En iyisi tek başına olmak benimde çok samimi komşularım vardı bana küstüler kafalarından kuruyorlar birbirlerini şimdi kendikeri oturup kalkıyor kafam rahat
(60 puan) tarafından
Basta bende öyle düşünüyordum kafan rahat diyorum ama bi zaman sonra sıkılmaya basladim
0 oy
(123 puan) tarafından
Aynı ben... Üstelik ailem coook uzakta... Yaşadığım şehirde 1 tanıdığım bile yok... Kardeşlerim çok küçük ilkokuldalar öyle dertlesecegim bi akrabam kuzenim de yok... Teyzemler var ama onlarda ne arar ne sorar derim arada toplanınca görüntülü beni de arayın diye aramadılar bile... Eşim de akşamdan akşama ne kadar görürsem... 
(60 puan) tarafından
Çok zor canım sende ben gibisin
0 oy
(489 puan) tarafından
Ayni şeyi bende yaşıyorum.Baska sehre evlendim.Ne komsu var ne esimin akrabaları iyi gider geliriz nede arkadaşım var.3 cocugum var onlarda yoruyor ama bir bakima oyalaniyorum.Diyorum bu surec boyle devam ederse kafayi yicem artik.Kendimi bir yere hapsedilmis bir kısır döngude donup duruyorum sanki
(60 puan) tarafından
Aynen canım işte bende öyleyim hep evde kimse yok konusucak depresyona giricem artik
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim de hiç yok ama ablalarim annem var onlarla görüşüyorum her gün 
(60 puan) tarafından
Insanın bi ablası olması çok güzel bisey
(5,108 puan) tarafından
Komşum yok mu hiç
(60 puan) tarafından
Konsum var tabiki canım ama pek samimi değilim birde oraya gittiğimde rahat edemiyorum 4 çocuğu var benimde 1 oraya gittiğimde çocuklar arasında kavga cikiyo onun çocuğu oyuncakları kıskaniyo  benimkine vermiyo benim cocugumun  oyuncaklarinida elinden aliyo benimki ağlıyo ondan alsak bu sefer o ağlıyo o yüzden alıp cocugu  geri dönüyorum
0 oy
(228 puan) tarafından
Benimde aynı şekilde bugün öyle çok sıkıldım ki anlatamam şu son bir kaç gündür evde ne yapacağımı şaşırdım :( İstanbul'un neresinde oturuyorsun
(60 puan) tarafından
Sultanbeylide oturuyorum canım
(228 puan) tarafından
Bende Esenler'de oturuyorum
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim de kimsem yok valla sancaktepeye gelin geldim Avrupa yakasından tekrar oraya dönmek için uğraşıyorum şimdi 
(60 puan) tarafından
Eskiden sancaktepede  oturuyodum  bende şimdi sultanbeylideyim  yine evlenmeden önce komşularla filan çok iyiydi  aram severlerdide  beni surekli  cagirirlardi
(1,070 puan) tarafından
Bende halkalıdan geldim buralara alışamadım bir türlü kimsesiz gibi kaldım kızımla evde vakit geçirmeye çalışıyorum artık
(60 puan) tarafından
Anlıyorum canım seni benim teyzemde halkamıza oturuyo
(1,070 puan) tarafından
Ya ne güzel
0 oy
(446 puan) tarafından
Vardida benim evlendimta. Sonra koptuk. Bugün parka gittik herkesin yaninda birisi vardi bende tektim. Havada çok güzel dedim simdi  komsu falan olsa arayip parka gidelim falan dese ne güzel olur biz oturuurz cocuklar oynar piknik yapariz yok yani
(60 puan) tarafından
Halbuki  düşüncen ne kadar guzel
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun kuzum 
(60 puan) tarafından
Istanbul da canim
(5,311 puan) tarafından
Kız istanbulda heryerde biri var sende yanlız kalmasın cnm
(60 puan) tarafından
Öyle canım varda herkesi tanimiyosunki
(5,311 puan) tarafından
Tanışırsın tanıdıktan sonrd yanloz olmayı seçersin sonra
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Komşun falan yok mu okulundan falan arkadaşın kalmadı mı yada eşinin arkadaşının hanımıyla tanis falan 
(60 puan) tarafından
Benim col yakın bi arkadaşım vardı ama o fransada  artik
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Hangi şehir inan ailmele ve arkadaşlarımla aynı sehirdeyiz ama kimsem yok eşimi. Ailesiyle alt üst oturuyorum artık kimse de gelmek istemiyor aradığım aramio ben alıştım artık napim
(60 puan) tarafından
Istanbul canım benide aramiyo kimse yanlızlık demekki kaderim diyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,365 göst.
3 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cennet_meleyim (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 267 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu