0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
İyi geceler kızlar 

Bebeğim akşamları sadece çorba içiyor böyle karılara çok alışkın değil arada Balık yiyor ama genelde menümüz çorba 9 aylık olduk yeni bir sakıncası olur mu acaba akşamları sürekli çorba içerse

4 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
19 aylık benim ki hala çorba hastası mercimek ezogelin yoğurt ve şehriye çorbası makarna türü hiç sevmez yeşillik ağzına sürmez kuru ekmek çorba 
(582 puan) tarafından
Aynen ya bende üzülüyorum başka hiç birşey veremiyorum diye
(582 puan) tarafından
Bu arada cevap için teşekkür ederim
(6,136 puan) tarafından
Rica ederim canım üzülme belki ilerde yer şimdilik sizinki diş den olabilir. Ben ruseym ve balık yağı veriyorum polen veriyorum günlük onlarla toparlandı
(6,136 puan) tarafından
Polen sabah mamayla sonra kahvaltı sonra balık yağı ocean ıkindin de ruseymli çorba
(6,136 puan) tarafından
Poleni 2 aydan beri veriyorum 2 günlük bisey kaldi bitsin bi süre ara vericem balık yağını da vereli 10 gün olmamıştır kış gelecek dediler hasta olmasın diye balık yağına başladım bide ne yalan söylim polenden bisey anlamadım teşekkür ederim kuzum bilgin için sabah olsun aklıma eserse kendim yerim 2 çay kaşığı kadar kaldi ztn sadece balık yağı kullanırım :)
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
9 aylık bebek yer bi çok seyi karnı doyuyorsa bence yeter ama sürekli olmaz sağlıklı değil 
0 oy
tarafından
Benim oğlum 22aylik biraz sıkıntılarımiz var sadece mercimek çorbası içti 8ay doktorumuz pediatrik onkoloji de nam salmış bı profesör bunu da söyleme nedenim ona güven konusunda dediği çorba bile olsa vitamin alır önemli olan kilosunu kaybetmemeleri çocukların demişti 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sanmıyorum çünkü bnm ki çok seçici bir bebek ve paso corbaxiyiz ekmek bile yemez 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 175 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
8 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde etaminci (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 148 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,360 puan) tarafından soruldu

383,616 soru

11,478,877 cevap

35,094 kullanıcı

...