0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben sabah aç karinla gün içinde su yerine hep Cola içiyorum siyah Cola ne sarı ne asitli başka bir içecek sadece siyah Cola ne gibi zararları olur günde 1.5 litre içiyorum 2.5 litre 2 gün gitmiyor 

12 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Cola zaten siyah

Diğeri fanta :D

Tabiki zararlı mideni delersin
tarafından
1 yıldır aşırı derecede tüketici olmama rağmen hiç bir şey olmadı şimdiye kadar ama tabikide şimdiye kadar olmadı diye olmayacak anlamına gelmiyor ama bırakamıyorum nasıl bırakcam 1 gün içmesem ağzım yüzüm yamuluyor sanki
(13,702 puan) tarafından
O kadar içme yaahuuu..
Valla mideni delersin
(1,850 puan) tarafından
Hahahaja merveeeee ( ◜‿◝ ) ;)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anovvvv kiz ne yapan sennn Allah korusun neler neler olur ovucuda yapma kendinee bunu
tarafından
Canım elimde değil içmediğim zaman 1 gün mesela içmesem ağzım yüzüm yamuluyor dudaklarım kuruyor ve öyle bir susuzluk ki su bile gidermiyor
tarafından
Kafegin bagimlisi olmuşsun canım kurtulmaya bak kendini seviyorsan
tarafından
Cafein mi Colada o bağımlılık var mı
tarafından
Olmami canım hele cocokolada içki bile var dinen uygun değil içilmesi bile
0 oy
tarafından
Tabıkı zararlı canım. Mide sorunları çıkabilir ciddi anlamda mide çok hassas organdır bu kadar yüklenme ona 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Birşey olmaz kız ne olacak azıcık sekerin yükselir birazda miğdende delik açılır balık gibi fokurdarsin:woot:

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Mideni mahvediyorsun
0 oy
(818 puan) tarafından
Mazallah miden delinir kiz napiyin sen benim dayimda senin gibiydi en son kola yuzunden midesi delindi 
tarafından
Benim mide demir gibi ne versen öğütüyor sorun o değil sorun içmediğim zaman kriz geçiriyor gibi hissediyorum ağzım kuruyor su içsemde kuruluk gitmiyor titriyorum sinirim tavan yapıyor
(818 puan) tarafından
Bagimlilik olmuş kuzum sende bence bi doktora git
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayni bende :D gel sarilak su aklima bile gelmez
tarafından
Seninde ağzın yüzün kuruyor mu 1 gün içmesem titriyorum
(22,070 puan) tarafından
Yok kiz bende bagimliyim ama titreme falan yok ama 2 gune bi mutlaka aliriz 2 gunde biter yani mesela yemeği kolasiz icemem :D
0 oy
(930 puan) tarafından
Her gün içen ben içmezsem eksiklik oluyor canım çekiyor sürekli 
tarafından
Ama nasıl olacak ya bırakmak lazım ama olmuyor
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Cok zararlı.  Azaltmalısın
0 oy
(119,359 puan) tarafından
bende oyleydim hamjle olunva icemedim
tarafından
Canım ben gebelikte bile bırakmadım bırakamadım 7 yıldır içiyorum kana susar gibi
0 oy
(7,754 puan) tarafından
O iğrenç şeker deposu içeceği içip ne anlıyorsunuz? Kız hem kilo yapar, hem şeker açısından hasta eder, midede yemek borusunda problemlere yol açar, diş minelerini inceltir... Daha sayabilirim
tarafından
Kız ne kilosu ****** gibi içip 1 gram almadım bende alamamaktan şikayet ediyorum aksine iştah kesiyor kilo kaybına neden oluyor
(7,754 puan) tarafından
Tek o noktaya takıldıysan tamam bir prıblem yok o zaman devamke ;)
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim ergen görümcem de yaptı aynısını hastanelik oldu vücudu susuz kaldığı için ve bitmeyen bir adet döngüsüne girdi 1 hafta temiz 3 hafta adetliydi doğal olarak kanda bitti he birde midesi delindi 1 ay hastanede yattı ama sor akıllandı mı? Hayır yine aynı...
tarafından
Canım bu bir bağımlılık istersen araştır ağzım kuruyor içmediğim zaman kana susamak gibi düşün suda kesmiyor
(1,154 puan) tarafından
Biliyorum çünkü kolanın içinde kafein var ve kafein bağımlılık yapıyor onun problemi de aynı bağımlılık yapması ama sağlık gidiyor azaltmak lazım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 482 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
8 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde etaminci (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 43 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayseglll (239 puan) tarafından soruldu

380,367 soru

11,388,829 cevap

34,894 kullanıcı

...