0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu saat olmuş bebeğim hala uyanık uykusuzluktan başım ağrıyor 

11 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Hiç bir zaman girmedi istediği zaman uyuyor istediği zaman kalkıyor
tarafından
Oğlumda öyle valla ne yapıcam şuan baş ağrısından ölğyorum
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
21.ayimiza girdik molfix beze gectik cocuk rahatladi ve uykusu en azindan birazda olsa duzene girdi oncedn saat basi pişpişliyoduk
tarafından
Bezden miydş cnm
(213 puan) tarafından
Aynen canim bezden kaynakliymis. Biz hep bastan beri uyku sorunu yasadgimiz icin surekli agladgi icin oyle zannediyorduk cocuk rahatladi inanki.
tarafından
Aaa acaba bende mi değiştirsem
0 oy
(800 puan) tarafından
7 aylık olcak halen düzen yok bu gece sabaha kadar onu salladım şimdide sallıyorum 
tarafından
Şimdiki çocuklar ne yapıcaz
0 oy
(3,739 puan) tarafından
4 aylıkken girdi :) akşam 8.30 da yatar gece 2 de kalkar sonra sabah 6.30 da yada 7 de kalkar 
tarafından
Maşallah iyi. Ya kendi kendinemi girdi siz mi verdiniz
(3,739 puan) tarafından
Her gün aynı saatte uyutmaya özen gösterdim ve uyumadan önce tok ve alti temiz olduğuna dikkat ettim 2 günde bir yatmadan önce masaj ve banyo yaptırdım gündüz uykularını o belirledi akşam ben :) sakinleştirici şeyler açtım kitap okudum
tarafından
İnşallah benim yavrum da girer düzene gündüz uyumadığı zaman uyanıkken ne yapıyordunuz ağlamıyormuydu
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım yok ağlamıyordu
0 oy
(19 puan) tarafından
Canım eğer senin odandaysa odasını ayır. Benim oğlum anca o zaman uyudu babasının horultusundan uyuyamamış kuzum. Şimdi de tek uyku değil ama yine buna şükür. Ve şuan bir buçuk yaşında.
tarafından
Cnm babası horlamaz oda da kimse olmasada uyanır
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bebekler kendi kendine düzene girmez onun uyku saatlerine düzene sokacak olan sizsiizniz. İnternetten araştırın bebek ayına göre uyku planina bakarak o tabloya göre uyku saatlerini ayarlayabilirsiniz
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Bugün 1 ay sonra gece ilk defa uyudu 6.5 aylıktan 13 aylık olana kadar da gece 20dk yarım saatte bir uyandı salladığım için dün erken uyandı sabah dün düzenli uyudu çok şükür böyle devam eder insallah
tarafından
Siz mi verdiniz
(3,276 puan) tarafından
Ben sadece sabah erken uyandırdım kendi istediği zaman uyuttum benimki zorla uyumuyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
3. Aydan itibaren uyku eğitimi verdim ben .15 aylık oldu, çok nadir sıkıntı yaşadık uyku konusun da.
tarafından
Nasıl verdin cnm
0 oy
tarafından
Kaç aylık hep bir düzen uokbizde bir gün başka bir gün baska
tarafından
Üç Aylık cnm yaaa kızımda maşallah uykudan yana hiç. Rahatsız olmadım emzirrirdim beşiğine koyar uyurdu akşamları da öyleydi dedim oğlumda öyle olur ama maalesef kızım halada öyle beş yaşında gece misal ikide uyansa kardeşiyle oynar tekrar gider yatar
0 oy
(912 puan) tarafından
Uyku egitimi verdim cok şükür 1yasindan sonra düzene girdi. Oncsinde yarim saatte bilmem kackere kalkiyordu.
tarafından
Nasıl verdin cnm
(912 puan) tarafından
Bandan anne sayfasi var instagramda ordaki butun yazilanlari okuyarsk başladım sonrasinda once gündüz uykularini duzenledim gece beslenmesini bıraktık sonrada gece uykulari duzene girdi. Tabiki zamanla ve sabirla oldu.
0 oy
tarafından
Bende bunu merak ediyorum ya 5 aylık olmasına 7 gün var gündüz 4 kere uyur kısa kısa toplam 2 saati bulur gece desen 3 kere bilemedin 4 kere kalkar vaalla zorlanıyorum artık 
tarafından
Neden böyleleer ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 521 göst.
29 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Birmeraklıanneyim (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 161 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 302 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...