0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Kızlar 26 günlük bebeğim var geceleri yarım saatte bir uyanıyor bazen daha da fazla arada bir uzun uyuyor bide uyandığında hemen geri uyumuyor 1 2 saat uyanık kalıyor yani uykusuz geceler ama hiç dinlenemiyorum ben razıyım gece sık uyanmaya ama bide hemen emince uyusa bi arkadaşım şey demişti 3 saatte bir kendi kalkıyordu emzirip yatırıyordum diye hatta bazen kendimiz kaldırıyoruz demişti ya bizimki neden gece uyumuyor bu arada gündüz çok da olmasa uyuyor ama yenidoğan bebekler gece gündüz çok uyur diyorlar 

8 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bebekden bebege degisir biraz gceleri yor bacaklarini hareket ettir yuz ustu yatir boyun kaslarini calistirsin emzik ver eme eme yorulsun yan yatir sirtini sivazla bacagina yuz stu yatir ye sag sol yap boyle biyle yorulup uyuyorlar bide benim oglum kundaksiz uyuyamiyor belki kundak da deniyebilirsin cunku oglum cok sicriyor
(332 puan) tarafından
Canım daha çok küçük yüz üstü hiç yatırmadım ki emzik de almıyor bizimkisi kundak da elleri illa serbest olacak yoksa ağlıyor çıkarmak istiyor ya bazen ayağımda sallarken bacaklarını hareket ettirmek istiyorum ama ağlıyor illa kucak istiyor ayakta sallanmayı bile istemiyor
(3,024 puan) tarafından
Nediyim  bacım Allah kolaylik versin :)
(332 puan) tarafından
Amin canım inşallah büyüdükçe düzelir uykusu  :)
(516 puan) tarafından
Canim senin hatani bende yaptım yani kundak yapmaya kiyamadim sanki cocugu bagliyomusum gibi hissettim hep sicrayarak uyandi sonrada dahada yapamadim zaten ama keske yapsaymisim diyorum.
-Reklam-
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Şükür 40 çıkar çıkmaz düzene girdi hemen. Gece uyanmıyor gündüz de yatıyor düzenli arada mız mızlandığı oluyor tabi ama buna da şükür 
tarafından
ay bende oyle diyorum baba olmak istiyorum diye :)
(332 puan) tarafından
Öyle ama ya sinir oluyorum artık fosur fosur uyuyor şu an sabah ta ben uykusuzum diyince aynen bende diyor  :(
tarafından
yok benim esim destek Allah  razi olsun kızım uyansin gidip uyandiriyorum veriyorum ona bir iki yapmak icin ama kizim durmuyor
(332 puan) tarafından
Aynen bende veriyorum da durmuyor o yüzden artık vermiyorum tek ben bakıyor gibi birşey yani :)
tarafından
evet o hesap oluyor bulasik yıkarken arkamdalar çamaşır asarken camda banyo yaparken kapıda bekliyorlar :) kuyrugum gibiler
0 oy
tarafından
yasina girecek hala yok oyle bir duzen :(
(332 puan) tarafından
Yaa canım Allah kolaylık versin annelik hem çok güzel hem çok zor heralde büyüyene kadar uyku yok bize eskisi gibi
tarafından
düzelir insallah canim seninki daha cok kucuk bizi gaz reflu yedi bitirdi uyuyacagi varsada midesi rahat vermiyor dün gece saat basi olmadan kalkti durdu uyuttum diye tuvalete gittim aglamasina zor ciktim :)
(332 puan) tarafından
Ya canım gaz 3 aydan sonra olmuyor diyorlar seninkinde oldu mu var mı halen
0 oy
(354 puan) tarafından
Hiç belli olmuyor canım benim bebeğim büyüdükçe uyku düzeni bozuldu şimdi 8 aylık 6. Ayına kadar akşam yatırıyordum sabah kalkıyordu diş çıkarma döneminde bozuldu bir daha düzelmedi
0 oy
tarafından
Bnmde 25 gunluk dogdugndan beri genelde uyuyor canm bi iki gndur gunduzleri bazn iki uc saat uyanik kalabiliyor uyandignda gecelride saat 9 10 gbi uyuyor bn 12 gbi uyandiriyom emziriyom geri yatyor sabah ezanina kadar hic uyanmaz tekrar emip yatyr sabah 7,8 gibi kalkyor uykusu smdi cok guzl bakalm ilerde ne olacak 
(332 puan) tarafından
Maşallah canım inşallah hiç bozulmaz bizimki uyumuyor gece 12 buçukta zor uyuttum 1 ı çeyrek gece yine uyandı şimdi tekrar uyutmaya çalışıyorum saat 2 ye geliyor  :(
0 oy
(283 puan) tarafından
Canım 5.5 aylık kızım var ve zamanı geri alsam asla sallamaya alıştırmam senin için çok geç değil 
(332 puan) tarafından
Ah canım durmuyor durmuyor ya dursa sallamaya razıyım bazen onu bile istemiyor
0 oy
tarafından

Uykusuz bir gece beni bekliyor :) 27 günlük oğlum 

(332 puan) tarafından
Senin ki de mi uyumuyor canım  :/
tarafından
2 gecedir böyle uyku eğitimi vermeye çalışıyorum baya aldı ama bu gece fazla uyudu
(332 puan) tarafından
Nasıl uyku eğitimi veriyorsun canım ne yaptında fazla uyudu
tarafından
Sabah olduğu andan itibaren salona getiriyorum Kendi yatağında yatmıyor hemen televizyonu açıyorum kendim de normal konuşuyorum seslere alisiyor her emmek istedifinde uyandığında onunla konuşuyorum günaydın oğlum günaydın bitanem bak sabah oldu nasılsın falan diyorum o da duyuyor gözlerini açıyor bana bakıyor öyle fakat gece olduğu zaman beşiğine götürüyorum tüm ışıkları kapatıyorum bir tek gece lambası kalıyor uyandığı zaman hiç konusmuyorum o da geceyi gündüzü ayırt ediyor bir kaç gün zorlaniyorsun senin içinde bebek için de zor oluyor ama aliskyorsun 3 günde oğlum alıştı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 274 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 313 göst.
0 oy
16 cevap 160 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 134 göst.

379,518 soru

11,361,148 cevap

34,839 kullanıcı

...