0 oy
320 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından
Hanımlar dün saat 16 da sezeryan oldum sütüm gelmedi bebek memeyi tutmadı mama verdiler şırıngayla iki saat sonra denedim aç kalmasın diye yine aynı bu sefer mamayı da yemedi sürekli uyuyor uyandıramıyorum aIcık süt geldi dün akşam almadı onu da napmam lazım şiödi hemşire tekrar mama hazırlayacak 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burnu sık cnm çoraplarını falan çıkart sarılık olur sık sık emzşr
(1,084 puan) tarafından
Denedik hep şimdi hemşire ayaklarının altından uyarın dedi onu deneyeceğim
tarafından
Aynn cnm hafiften cimcikle
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bebeğinizi uyandırın sürekli mama yesin kendini toparlayana kadar sarılık olmasın kuzum hayırlısıyla büyüt inşallah
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sık sık emzirmek zorundasın pompa al göğsünü sağ. Bebek sarılık olabilir uyandır besle
(1,084 puan) tarafından
Uyandırmaya çalışıyorum ama umrunda değil göğsüme değdiği an daha çok uyuyor
(5,406 puan) tarafından
Mecbur uyandiracaksin topuğunu sık burnunu sık zorla ver yesin
0 oy
(870 puan) tarafından

Gözümde canlandı koskoca mazi deli olmuştuk annemle uyandırmak için artık nasıl yorgunsa yok uyanmamıştı hemşire gelip ayaklarının altına vurmuştu uyanmıştım ilk günün yorgunluğu sonrada uyumamıştı anlıcagın uyusa bir dert uyumasa bir dert sağlıkla büyüt inşallah hoşgelidin aramıza

(1,084 puan) tarafından
Hoşbulduk bize de ayak altından uyarın dediler
(870 puan) tarafından
Evet o işe yarıyor 1 dkda uyandırdı kadın biz o kadar uğraştık ben sütüm geliyor sanıp emziriyordum meger o emerken yorulduğu için uydurmuş az kalsın sarılık olucaktı sende dikkat et ben o hataya düştüm sen düşme
0 oy
(483 puan) tarafından
Bizmkide boyledi en son ilik sula yuuznu yikadim oyle uyndi hatta cok korkmuatu bisemi oldu diye
(1,084 puan) tarafından
Ne yaptıysak uyanmıyor valla hemşire geldi mama yedi biraz doydu sanırım ki birazını geri çıkardı ama hala uyuyor
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm benim bebeğim prematüre bebekti hemşiresi topuğundan burnundan uyandiramazsa kucağına alip elinin üzerine sırt üstü koyup baş ve işaret parmağıyla omur kemiği ortada kalacak sekilde kasır gibi yapıyodu sorduğumda gıdıklaniyor dedi oradan bebekler öyle dene bide belki bı faydası olur kuzum 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Süt sağdım enjektöre çektim azar azar ağzına sıktım zor oluyor ama sarılığı atlatacak mecbur
0 oy
(160 puan) tarafından
Ketıl varsa su isit git tuvalette kendini yakmiycak sekilde isit gohusleronin ustune dok hemen sutun gelicek bebegi de sariyosan eger emziricegin zaman kundagini ac uyanir canm dene ve bana msj at merak ederim
(1,084 puan) tarafından
Gündoğunca uyandı pompayla azıcık süt getirdim emmeye alışıyo gibi yavaş yavaş bakalım şimdi tekrar deneyeceğim
(160 puan) tarafından
Ne yaptin canm
(1,084 puan) tarafından
Bugün duş aldım rahatladım sağdım biraz toplam 6cc süt geldi 5cc içti doydu biraz daha sağacağım iki saatte bir vermek için
0 oy
tarafından
Hayirli olsun canim dogurdum postunu gormemisim darisi basima insallah
(1,084 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Markadan dolayımı acaba
0 oy
(223 puan) tarafından
Uyur cokkkll normali hıcc korkma.. Bende aynı seyden oldu sezer yan

Kız uyanmadı gözlerinşn rengini bile girmedim gibi.. 

Doktora gittim doktor guldu cok normal anne karnında sanıoo dedi. Guvenmeıdm doktora Baska doktora gittim evine git emzır dedi.. Yarında uyumuyor dıw gelirsın sen dedi. Bir sey yok evine hadı dedı
0 oy
(826 puan) tarafından

Ay aynl benimki oğlan uyanmadı bi türlü hep uyudu yaa altınıda açardım uyabmazdı ayağının altınnan uyandırırdı hemşiree uyanıo tekrar ağlardı deliriyodum az daha ama ben hep kpyardım memeye ağzına sokardımki başlasın tutmaya merak etme uyanır kendisini hala anne karnında hiss ediyolar hala göbek bağından kendisine yemek gelmesini bekliyprdu bi acıksın bak nasıl uyanlr:D

(1,084 puan) tarafından
Sabah zorla uyandırdım biraz ağzna almaya çalıştı sonunda birde süt yoğun gelse oda raharlicak

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ebrararslan (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (6,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eliffct97 (2 puan) tarafından soruldu

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...