0 oy
396 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Pazartesi günü sinir krizi geçirdim kendime zarar verdim hiç böyle şeyler yapmazdım ama artık sinirlerine hakim olamıyorum oda kapısının camına ters yumruk attım elim kesildi her yer cam ve kan oldu ve bunları 14 aylık bebeğimde gördü üzerinde bı etki yaratmış olabilir miyim . Oğlum gördüğü için on kadar üzüldüm ki keşke böyle birşey yasamasaydim sakinliğimi korusaydım dedim kendime değil sırf oğlum gördüğü için çok üzüldüm.

7 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Ben babamın yaptığını gördüm küçüktüm gözümün önünden annemin örtü falan bastırmaya çalışması gitmiyor keşke öyle bişey yasanmasaydi 
(4,859 puan) tarafından
Benimde gözümün önünde annemin en yakın arkadaşının kocası vefat etti evde sadece ikimiz vardık ben dede derdim o kişiye ama yaşım o zaman 8 falandı dün gibi hatırlıyorum ama oğlum daha küçük
(774 puan) tarafından
İnşallah farkında.degildir olanların sen kendini kontrol etmeye çalış sana da yazık
(4,859 puan) tarafından
Üç aylık gebeyim birde normalde sakın biriyim ama eşimin ailesi yüzüne sinir hastası oldum pskologa gitsem gebeyim.diye ilaç vermez
(774 puan) tarafından
İlaç alma anlat yardim al.nasil daha sakin olabilirim ona bak kendine verdiğin zarar hastanede kayıtlara geçiyor ilerde kocanla ayrılsan bu durum velayeti etkiliyor değer mi eşinin ailesi için yapma dur düşün olduğun ortamdan uzaklas
(4,859 puan) tarafından
Dört aydır onların evindeyim memlekette çok şükür kendi evime geldim ama.buradada birşeylerin bulup sonirlerimi ziplatiyorlar eşim hala memlekette gelsin diye bekliyorum bundan sonra dikkat edeceğim inşallah sakın olmayı başaran gerek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha küçük sanmıyorum hemen unutur onlar. Noldu bu kadar
(4,859 puan) tarafından
İnşallah unutur gündüzleri uyurken arasıra titriyor gözlerini açıp bana bakıyor geri uyuyor . Eşimin ailesiyle bı kaç aydır sıkıntılar var benim üstüme oynuyorlar normalde sakın biriyim ama eşimin ailesi sinir hastası etti beni birde üç aylık gebeyim iyice pskolijim bozuldu
tarafından
Unutur canım anca 3-4 yaşlarında olması lazım hatirlamasi için. Gecmis olsun.. Sakın olmaya çalış karnındaki daha çok etkilenir
(4,859 puan) tarafından
İnşallah sakın kalicam karnımdaki ise düşünüyorum test yapıldı çok şükür hiç birşey yok
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Tabikide yaratır senin yaptıklarını o da ayapacak o yüzden dikkat et kendine hâkim olmaya çalış çocuklar yaptığımız herşeyi görüyor ve yapıyor emin ol
(4,859 puan) tarafından
İlk defa böyle birşey yapıyorum normalde çok sakın biriyim bütün herşey üst üste geldi kaynanamlar bı taraftan birde gebeyim
0 oy
tarafından
Ona unutturmayı deneyin kaç yaşında 
tarafından
Birşey olmaz inşallah unutur daha küçük o kendinedw zarar verme kimse için değmiyor bebeğini düşün kendini düşün
(4,859 puan) tarafından
Evet kimse için değmiyor olan bana oluyor diğerleri gülüp geçiyor
tarafından
Bak canım beni yanliş anlama ama onların gözünde basit psikolojisi bozuk deli gibi görünürsün yapma bunu kendine aksine öyke güçlü duracaksın ki sana laf söylemeye tenezzül bile etmesinler
(4,859 puan) tarafından
Lafı gerektiği kadar soktum elimi kestiklerindednde haberleri yok zaten esinede bı gün sonra söyledim
tarafından
İyi yaptın canım Allah'a Emanet
0 oy
tarafından
Yani gördüğünde degilde senin duygularini o hisseder 
(4,859 puan) tarafından
Normalde çok sakinim ama son zamanda olanlar beni sinir hastası edecek duruma getirdi
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Sen 14 aylik hallerini hatırlıyo musun? Hatirlamaz ama bu durum seni rahatlatmamali. İnsanin kendi canı kadr kiymetlisi mi var. İnsan kendini gözden cikarabiliyosa herkesi çıkarır. Kendine iyi gelicek şeyler yap. Kafani dagiticak.seyler bul
(4,859 puan) tarafından
Kafamı dağıtacak şeyler bulmaya çalışıyorum  çabalıyorum
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım azıcık kaşım havaya kalksa oğlum kafasını önüne eğiyor muhakkak ki etkiler. Sana tavsiyem yardım alman bu normal ve bir anlık sinirle yapılabilecek birşey değil. Önemli bir damarın kesilip oğlunu annesiz bırakabilirdin. O camlardan oğlun da yaralanabilirdi. Yarın boşansan bu davranışından ötürü bebeğin sana verilmeyebilir bunları otur düşün canım.
(4,859 puan) tarafından
Evet en çokta oğluma zarar verdim mi acaba diye çok korktum Allah'tan ona cam sicramadi sakın kalmaya çalışacağım insalah
(3,213 puan) tarafından
Kendi kendine yapma canım lütfen yardım al bunu sakın bir anda bağırıp çağırmakla bir tutma.
(4,859 puan) tarafından
İnşallah gitmeyi istiyorum ama fırsat bulamıyorum kontrole gidicem ona bile gidemedim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 467 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 344 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,355 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 402 göst.