0 oy
363 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Kızlar bizim bir tanıdığımız var eşim cok samimi o aileyle  onunla yaşıt oğulları var arkadaşlar bide benimle yaşıt kızları var eşim kızla msjlaşsa sonra msjları silse ama. Bunu bir kac defa yapsa sizde kötü düşünmez misiniz bana diyor ki sen tartışacak yer arıyorsun 

20 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Niye silmiş o zmn bsy yokta
(1,264 puan) tarafından
Bende diyorum niye siliyorsun yok diyor sen yanlış anlarsın diye
(2,350 puan) tarafından
He diyeydin he
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gebertırımmmm
0 oy
tarafından
Şimdi bişey derdim neyse 

... 
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Ciddi söylüyorum duvara yapıştiririm 
0 oy
tarafından
Valla ben tartismam bile direk teli kafasına kırarım 
0 oy
tarafından
Yani bilemedim . Ne konuda mesajlasabilir ki 
tarafından
Yani yanlış anlayacagin bir durum olmuş o zaman ki mesajları silmiş. Ne münasebet nerdesin diye soruyor bariz mesajlasiyorlar o zaman belli o kızında aklına tükürüyim evli barkli adam tövbe tövbe ya
(1,264 puan) tarafından
Bide görsen abileri bize geliyor yiyip iciyorlar samimiler yani
tarafından
Ya ne diyim gerçekten . Sen sakın ol gizli gizli takip et bakalım gözün açık olsun telefonu falan unutursa yada uyuduğu zaman bı bak ne var ne yok . Hemen şimdi çemkirme yüzüne kendini haklı çıkarmanın bir yolunu bulur sen bena nasıl iftira atarsın o insanlarla yiyip içiyoruz ailecek görüşüyoruz der kendini haklı gösterir . Sûkunetini sağla sabırla takip et
(1,264 puan) tarafından
Canım ben artık eminim aralarında bişey geciyor 5 yıllık eşimi tanıyorum msjları herşeyi geciyorum hal ve hareketlerinden bile belli ama kurana el basarım diyor
(1,046 puan) tarafından
Bence birşey var canm yoksa neden  desin nerdesin diye insan hiç kimseyle Bu kadar samimi olmaz
0 oy
(774 puan) tarafından
Silmesini geç mesajlaşsa bile kızarım 
0 oy
tarafından
Şüphelenirim tabi ablalariyla konusuyo msjlari siliyo ona bile fıttırıyom ben 
0 oy
tarafından
Sakladığı bisey olunca silinir mesajlar yaptığı çok yanlis
0 oy
tarafından
Büyük ihtimal bilmeni istemeyeceği bir konuşma geçmiş seni falan çekiştirdiler herhalde ben kabul edemem gorusmesinede müsaade etmem
0 oy
tarafından
O telefonu agzina sokarimmmm 
(10,197 puan) tarafından
Ağız bence iyi ihtimal. Ben başka yer de bulurum :)
tarafından
Terbiyeli kadinimm caktirma agiz dedimm yokta o yerden sokar agzindan cikaririm :)
(10,197 puan) tarafından
Ahahhdhdh aferin kız salon kadını çizgimden çıkmıyorsun :)
tarafından
Tabiki cikmam ama yapacagimi yaparimmm :)

Narin narin sakin sakin :)
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Eşin bi *** yiyor belli kiyameti koparmak için ne bekliyorsun?
(1,264 puan) tarafından
Kopardım dün gece sinir krizi gecirdim kurana el basarım dedi kötü bir şey yapmıyorum diye kuranı kötü işlerine bulaştırma dedim yatağımda ayırdım kızın numarasını engelledi al istersen ara konuş dedi ben istemedim
tarafından
İyi yaptn yüz verme çok
0 oy
(887 puan) tarafından
Evli barklı adam samimi bile olsa ne diye kıza yazcak ya hepten azdı ha bu insanlar yöne yarabbi ya gebertirim öyle adamı 
0 oy
tarafından
Ne konuştun kim bilir kesin bişey var 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hiç de bile, haklısın valla. Elin kızı ile yazısip, üstelik bir de silip kendini haklimı çıkarmaya çalışıyor. Yanlış birşey yapıyor diyemem, görmedim sonuçta kul hakkına girmek istemem. Ama merhaba yazsa bile silmemeli madem kendine güveniyor. 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
erkekle anlarimda kizla samimi olmayi anlamam
0 oy
(1,652 puan) tarafından
Bisey yapmiyor olsaydi silmezdi mesaji bence kiza yada ailesine soyle kiziniz kocamla mesajlasmasin diye bak bakalim bir daha yazabiliyor mu 
0 oy
(10,197 puan) tarafından
Sen ne düşünürsünüz derken olan çoktan olmuş canım. Nerdesin diye soramaz benim eşime hiçbir kadın hele ki gece vakti. Ortalığı ayağa kaldırırım ben 
0 oy
(8,548 puan) tarafından
Ne münasebet! Hem konuşup hem silmek
0 oy
(116 puan) tarafından
Belki dışardan yorum yapmak basit ama bence kızın bütün ailesinin önünde kıza de ki bir şey merak ediyorsan bana mesaj atabilirsin eşim uyuyor oluyor o saatte diye, öyle şey olur mu ya o kadar normalleştiriyorlar ki inanamıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 425 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysee97 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 510 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 645 göst.