0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
31 haftalık hamileyim bugün randevum vardı doktor hic olumlu konuşmadı bebeğin karın cevresi 10 gün geriden geliyor dedi bide benim doğum sancım oluyor arada Altan muyane etmek istedi izin vermedim iğne yazdı 10 gün sonra gel hala aynıysa ciğer geliştirici iğne yapıcam erken doğum olabilir dedi kızlar lütfen bu durumu yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor bana sürekli yat dedi

35 Cevaplar

+1 oy
(1,264 puan) tarafından
Allah razı olsun 60 a yakın kişi bakmış bir kişi bile gecmiş olsun dememiş 
(687 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ben şimdi gördüm de kimse geçmiş olsun demek zorunda değil yalnız bu şekilde yorum yapmaniz çok yanlış ayrıca bende 34 haftalık hamileyim benimde sancılarım var erken doğum olabilir ilaçlarımı alıp yerimden kalkmıyorum 3 gündür yataktayim çok dikkat etmek gerekiyor doktor 2 haftayı atlatırsak iyi dedi sizde bir an önce şifa bulursunuz inşallah
tarafından
Nerisahmet neresi yanlış post sahibi kişi zaten üzgün akıl almak istemiş ve kimse yazmamış bir geçmiş olsun bile diyilmemis bence sizin düşünceniz yanlış sizinle aynı durumda şuan sizde ilaçlarını al yat diyebilirdiniz
(687 puan) tarafından
Ciddimisiniz yazdığım yazıyı tekrar okuyun lütfen ikimizinde erken doğum riski olduğunu bildiğim için kendi yaptıklarımı yazdım ki kendisi de yapsın
tarafından
Allah razı olsun olsun o kadar insan birşeyler yazmış birine yorum yapmamışsınız. Benim yorumuma da ihtiyaç yoktur. Geçmiş olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah canım korkma Allah'ın izniyle bir şey olmaz 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Korkma kuzum dediği gibi yat dinlen igneyide yapsın erken dogum bile olsa niye korkuyon Allahın izniyle bisi olmaz rahat tut kendini
(1,264 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(827 puan) tarafından
Canm oncelikle gecmis olsun benim o haftalarda 2 hafta geriden geliyordu ama sancim yoktu ona bisey diyemem her hafta muayeneye gittim  gelisimini takip ettiler bas karin falan oyle 1bucuk ay gittim allaha sukur bi sıkinti olmadi 
(1,264 puan) tarafından
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canım neden ole demiş bende saglikciyim 2 haftanın önden 2 hafta geriden gelmesi olcumlerin normal kabul edilir çünkü orda ölçüm yaparken cizgiyi bir cm geriye bir cm one atmak ölçüm değerlerini değiştirir.önemli olan her hafta bu ölçüm değerlerini geriye gitmemesi mesela 10 gun 3 haftaya 4 haftaya ulaştığında rahim. İçi gelişim geriliği dusunulebilir ama burada bir çok kişinin bebeği bir hafta önden veya 2 hafta geriden gitmiştir bu ölçümlerle alakalı bugün o doktor 10 gun çıkarmıştır baska bir doktora git bugün 1 hafta çıkartabilir o yüzden 2 hafta normal kabul edilir 
(1,264 puan) tarafından
Bilmiyorum ya ama cok korkuyorum
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Gelişmesi için güzel beslen canım süt ve süt ürünleri eksi yeşil elma muz ye gününü toplar geri alttan muayene olmakta bi sakinca olmuyor bende eşimi bekliyorum şimdi eve gelsin hastaneye gideceğim sancilarim 10 dk da bir geliyor sanırım doguracagim bu sefer 34+5 günlüğüz riskliydi zaten bu zamana kadar durması bile mucize 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Yat canım sürekli Yemene icmene dikkat et benim kızıma da ilerde gidiyor dedi kafası büyük dedi bilemem ne dedi 36 haftalık 2 buçuk kilo doğdu çocuk çok da şey yapma üzülme yani çocuk hisseder üzüldüğünü
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim ederim canım
0 oy
(141 puan) tarafından
korkma canm Rabbim Safi isminim hurmetine sifa versin
(1,264 puan) tarafından
0 oy
(693 puan) tarafından
Gecmis olsun kuzum öncelikle en iyi çocuğu besleyen şey kefirdir istersen tüket ama gönlünü ferah tut ölçümlerde normal kabul ediliyor bildigim kadariyla bir iki hafta 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Farklı bir doktora git kuzum ben özele gidiyordum bebeğim orada 2 hafta geriden geliyor ve doktorun bana dediği "kafası 10 gün önden gidiyor" "iki hafta sonra gel tekrar ölçüm yapalım" "devlette öyle olmasının sebebi gelişimi" sanki devletteki doktor sa,lak

Ben ne yaptım devletten randevu aldım. Orada ki doktorum da aynı ölçümleri yapıyor bütün vücudu haftası haftasına uygun gidiyor ve son adet tarihime de tam oturuyor. İnsanın kafasini çok karıştırıyorlar ben devletteki doktora dedim özele gittim böyle böyle dedi diye kadın şok oldu nasıl olur dedi bak tekrar olceyim haftası haftasına oturuyor senin bebeğin dedi. Kafan rahat eder gerçekten diyorum başka doktora da git 
(1,264 puan) tarafından
Gidicem canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım 

Yat dinlen canım ve başka dr a gitmeni tavsiye ederim
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(211 puan) tarafından
Gecmis olsun canim yat surekli bari 3 4 hafta daha beklerse sorun olmaz zaten
(1,264 puan) tarafından
0 oy
(248 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 

Benimde bir ay geride geliyormuş 35 haftada doktorlar dedi suni sancı vericez dogurtucaz ben kabul etmedim tm kırk haftasında doğum yaptım masalla oğlum çok iyi 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(47 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım başka doktorlara da bir görün istersen öyle tek doktorda takılı kalma bence diğer doktorlar da aynı şeyi söyleyecek mi bakalım eğer öyle bir şey varsa yani erken doğum ihtimali flan perinatoloji bölümü var riskli gebelikler için oradaki doktorlar daha ayrıntılı bakıyorlar 
(1,264 puan) tarafından
Gidicem canım teşekkür ederim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Öncelikle korkma canım benim kızımın da karın çevresinde 3-4 hafta gerilik vardı arada sancım oluyordu ama çok şükür bir sikinti olmadı bol dinlenmen lazım sadece bebek doğduğu zaman minyon olabilir
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Geçmiş olsun iyi düşün iyi olsun sıkma canını düzelir inşllah 
(1,264 puan) tarafından
0 oy
(470 puan) tarafından
Bnmki iki üç hafta geriden geliyodu Dr zayıf olacak dedi ama aksine 4 kiloya yakın doğdu 
(1,264 puan) tarafından
İnşallah buda öyle olur teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun canım. Keşke doktorun muayene etmesine izin verseydin belki açılman olmuştur doğumun a az kalmıştır falan en azından hazırlığını ona göre yapardın
(1,264 puan) tarafından
Korktum canım valla
tarafından
Korkmana gerek yok hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm çok hareket etme ve iyi beslen muz ve kasar çocuğa kilo aldırıyor bol bol ye 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Korkma canım bnde 4 defa hastanede yattım 2 kere de ciğer geliştirici yaptılar bana da erken doğum dediler  bebeğin karın çevresinde 6 hafta gerilik vardı kilosu da azdı 38+1 de doğum yaptım 18 gün önce 2100 Gr doğdu oğlum şuan hiçbir sıkıntı yok şükürler olsun bnde çok korkuyordum kötü bişey sanıyordum ama hicbisey olmadı 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cok moral oldu

İlgili sorular

+5 oy
24 cevap 876 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 554 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...