0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından

Fark gorenler varmı :)

image

9 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Dudaklarıyla diger adamın gözleri birbirine benziyor 
(456 puan) tarafından
Hahahaha aynn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkudan dudakları felç geçirmiş burnu ile yardımlaşma konuşuyor pislik
(456 puan) tarafından
Aynen oyle vallaha
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ikiside masum duruyor ama kim bilir altinda neler var onların 
(456 puan) tarafından
Birisi film karekterinde canavar diğeri gercek hayatta canavar
(48,952 puan) tarafından
soldaki karisini öldürmüş
0 oy
(14,049 puan) tarafından
Voldemort muuu :D ahahaah
(456 puan) tarafından
Ama nasil benzio muge anlida huna benzetcekti ama muge anli bred bitt e saygısızlık yapmak istemedi hahaha
0 oy
(48,952 puan) tarafından
soldaki kayincosuyla ne cok benziyo dimi
(456 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
tarafından

Woldemort değilmi bu adamım benim yaaa kötülüklerin efendisi:D 

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ya böyle şeyler paylaşılıyor ama şimdi bunları paylaşanlar çok akıllı falan mı sanıyor kendini o adamın delikanli oğlu var o çocuk bunu görse sosyal medyada zaten yıkık durumda insanlar kendi çocuklarını alsalar göz önüne eminim yapmazlar bunları..
(456 puan) tarafından
Babasini o kadar savunmadan once dusunecekti bi insan bir anneye okadar düşman olamaz cani bir insana baba demis farkindamisiniz benim babam hala yapmaz diyor turkiyede bu gibi erkekler yüzünden kadinlarin degeri varmi zannediyosunuz yarin  o cocuk butun kadınları babasinin gozuyle bakicak gorsunki kadinlari daha fazla ezemesinler sizde bu zihniyetle büyütün çocuklarınızı paylasmayalim sesimizi cikarmayalim  rezil etmeyelim sonra sizde katledilin sizede aynisini yapalim o zaman yorumunuz icin tsk ler
(1,343 puan) tarafından
Anne sefkatiyle sıcak bir yuvada normal bir.şekilde büyüyemeyen çocuk bunların neyini ne kadarını yapabilir benim düşünce yapım asla öyle değil o çocuğa birde böyle şeyler yapanlar kötülük ediyor yıllarca o bakmış büyütmüş gerçeği bilemeden sağlıklı bir ortamda büyümemiş ne kadar bilinçli olabilir ben kendi çocuğumu düşününce başka bir cocugun bunu yaşamasını asla istemem siz eğlenin tabi yarın unutacaksınız ama o çocuk unutmaz bunları görürse..
(1,343 puan) tarafından
Ben katledilirsemde paylaşmayın tabiki böyle birşey çocuklarım için asla istemem bilinçli insanlar zaten ne paylaşması gerektiğini bilir sen eksik kal.
(456 puan) tarafından
Hanfendi zaten bu çocuk küçükken babasi katletmis nasıl büyüdüğünü siz düşünün ben tabikide o cocuga üzülüyorum okadar gamsiz degil bu cocugun yasadiklarj kac kadina bedel olucak onada üzülüyorum tabiki  inanin daha vijdansiz paylasanlar var
(1,343 puan) tarafından
Onlar çok vicdanlı olduklarını sanıyorlar çünkü bu işe bunları.paylaşmak çözüm değil neye çözüm olacak şimdi bunu görenler artık tamam.cinayet işlemeyelim mi diyecekler ? Eğer dikkat çekmek istiyorsak olaya başka sekilde olmalı bu sekilde değil
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Allahın cezası adam pislik herif kıymıs kadına. Yuzunde de mimik yok köpeğin
0 oy
tarafından
Ahahahahah vallahi aynisi olmuş sjsjsjs 

-Bana hariyy potiri verinnnn
(456 puan) tarafından
Hahahahaha

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 666 göst.