0 oy
174 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (366 puan) tarafından

Hamileliğimde bende siyah nokta cıktı ve baya belirginleşti eskiden hiç olmazdı bugün bimden siyah noktalar için burun bandı aldım kullanacam da bu dönemde cilt hassas oluyor tahriş filan eder mi ki bilemedim ilk defa burun bandı kullanacam çünkü

Benim temizliğim su ve sabun başka da birşey yok yani burun bandı kullandıktan sonra başka bir işlem yapmam gerekli mi piling tonik nemlendirici filan eger gerekliyse evde doğal yöntemlerle yapılan tarifler verebilir misiniz kızlar evde cilt bakım ürünü yok doğal tarif olması lazım.

Birde kullanıp memnun kaldığınız ürünler var mı uygun fiyatlı neler tonik piling temizleme filan şimdiden teşekkürler

5 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Duştan sonra burun bandını kullanman daha iyi olur türk kahvesi telvesi de çok iyi geliyor
(366 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor canım  telve birde vandı kullandıktan sonra mı yapacam
(12,852 puan) tarafından
Türk kahvesini içiyorsun sonra yüzünü yıkayıp telveden alıp yüzüne sürüp peeling yapıyorsun ama çok bastırma canım beş dakika bekletip yıka lavabo da yap yoksa her yer telve olur :)
(366 puan) tarafından
Tamam canım sağol sıkılaştırmak gerekiyor sonrasında demi onun için ne yapıyon gözenekler açık kalmasın diye
(12,852 puan) tarafından
Ben Aynı Sefa sabunu kullanıyorum canım
(366 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bimin Burun bandi var siyah noktalar için çok güzel o 
(366 puan) tarafından
Aldım canım onu kullanacam
0 oy
(2,011 puan) tarafından

kuzum bak az önce arkadaşa da yazdım sana da söyleyim kız kardeşi mde de çok vardı avludan bunları aldı süper oldu tertemiz

image

image

(2,011 puan) tarafından
bana geliş fiyatı 50 tl istersen kapida ödemeli adresine gönderelim
(366 puan) tarafından
3 ü mü 50 tl canım
(2,011 puan) tarafından
evet kuzum
0 oy
(345 puan) tarafından
Esım trendyoldan aldı vakumlu sıyah nokto temıxleyıcı 75 kusuratlı farklı baslıklarıda var banyodan sonra kullanıyosun super bısey tavaıye ederım canım
(366 puan) tarafından
Sağol canım bakacam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 157 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 321 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
14 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meryemebrar (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
23 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu

377,291 soru

11,290,891 cevap

34,706 kullanıcı

...