0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıl 3 aylık evliyim 2 aylık da bebeğim var hamileliğimin 7 ayında eşimin bende gizli kredi çekip bunu da kumar da yediğini öğrendim. İlk başta evi terk ettim sonra ailemi de beni de ikna etti ama gel gör ki huylu huyundan vazgeçmiyor yine yapıyor ailem gelmemi istiyor ama bekar abim var ve ben hiç anlaşamıyoruz geçen sefer gittiğim gün kapıdan girer girmez kavga ettik laf söyledi çok baskıcı ailemin evinde abim ne derse o oluyor babam da birşey demez abime ama burada da eşim böyle iyice soğudum eşimden çok ara kalıyorum siz ne yapardınız. Bu arada eşimin bu olaylardan önce 20 bin kredi çektirmiş ti bana bebek olacak diye şuan 17 bin falan borç var üstümde

9 Cevaplar

0 oy
(27,453 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kendi ayaklarının üstünde duramaz misin 

Esin duzelecegi yokmu yada

(27,453 puan) tarafından
Bak ya bide sanami kitlemis :( Allah akıl fikir versin
(63 puan) tarafından
Gidersem ödemez onu çok iyi tanıyorum
(27,453 puan) tarafından
E sen nasıl ödeyeceksin ve mecbur değilsinki
(63 puan) tarafından
Öderim falan diyor ama ona zerre güveniyorum
(27,453 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(689 puan) tarafından
Esimi bi sure idarw eder calisabilecek is bulur qyri ev tutar esimden ayrilirdim cocugada anneme baktirirdim calisirdim
(63 puan) tarafından
Bende biraz bu düşünce içindeyim ama ailem gelmemi istiyor
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Off öyle  aile bile boyle esten iyidir
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama bacım ben abimin kahrını çekmeye razı olurdum 
(69 puan) tarafından
Valla insanın kendi ailesi de çekilmiyor kız geri gelince farklı gözle bakılıyor abiymiş kendi karılarının köpeği olurlar. Canım eşin abinle aranı bilmesin bence o yüzden gidemeyeceğini bilip daha çok yapar yapacağını şiddet gibi sorunların yoksa borcu ödesin derim senin adına olduğu için onun ödeme yapmayacağını düşünüyorum şöyle bişey de var evliyken herşey ortak oluyor ya mesela ev falan alınca kimin üstüne olursa olsun boşanınca ortaklaşa bölüşülür belki borç da aynı olur araştır avukatlara sor düzelmeye biriyse kararını verisinin hakkında hayırlısı
0 oy
tarafından
Valla eşinle aran nasıl bilemem ama bana eziyet ediyorsa elin oğlunu çekeceğime abimin kahrını çekerim.
0 oy
(20 puan) tarafından
Al benden de o kadar daha 2 hafta oldu ewime geri döneli. Eşim kumar oynamıyor ama daha farklı huyları War hangisi iyi ki. Benim de ewde erkek kardeşim War onun sözü geçer we dediğin gibi babam bile bişey diyemez çok sıkıntı çektim canım bende abla olduğum halde adım atamadım çoğu şeye. Malesef kadın olarak çok güçlüyüz ewet ama adım atarken her ne ise cesaretimiz yok. Kendimize bakabilir çocuğumuzu gül gibi de buyuturuz ama bunun için maddi durum we arkada ailen dağ gibi durmalı. Dağ gibi derken herşeye karışmamali bı birey olarak kabullenmeli ama oda yok. Tek diyeceğim şey Allah hayatimizdaki insanları ıslah etsin.. başka türlü çıkış yok malesef Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Ay valla ne yazacagimi bilemedim ALLAH yardımcın olsun kuzum
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ay çok zor arada kalmak eşinin iyice gözünü korkut bosanacam falan de bida yapmicana emin olursan barışın 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Abin eşinden iyidir bebeğin çok küçük sana ihtiyacı var biraz büyüyene kadar idare et annelerde sık dişini sonra işe başla kuzum annende bebeğe bakar kolaylık olur. Kendi ayaklarının üzerinde durursan kimse laf edemez. Eşinle de boşanın diyemiyorum ona karşı hislerin nasıl ha diyince bırakamıyor insan ama annenlerde kaldigin sürede kendini toparlaması için ders olur

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 204 göst.
0 oy
15 cevap 299 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 509 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 306 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu