0 oy
351 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

image

kızlar çiçek sepetinden el mikseri sipariş etmek istiyoeum normlde bugn a101 lere gelmşti ama yetişemedm acaba çiçek sepetinden alışveriş yPan varmı aynı ürün geliyormu bide ürünleri iyi mi  ben tam emin olamadm da bide kPıda ödeme oluyomu 

Bide trendyoldan alışveriş yapan oluyomu 2 tane sipariş vercem diye acaba ürün aynısı gelirmi siz hiç siparil ettiniz mi trendyoldn alışveriş yaptnızmı orda da kapıda ödeme oluyomu

10 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Çiçek sepeti güvenilir fakat alacaksan marka al derim bu elinde kalabilir :) kapıda ödemesi yok 

tarafından
Peki kapıda ödemesi olan güvenlr bi site biliyomusunz bana çok acil lazm ondn aceke ediyorum
(27,336 puan) tarafından
Kapıda ödemeli site bilmiyorum maalesef
-Reklam-
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Kapıda ödeme yok cnm
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Urun gelir sorun olmaz, begenmezsende iade edersin l, guvenilir site
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kapoda odeme olmuyor kredi kaetiyla oluyor ikiside guvenilir
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İkiside güvenilir site ama hic elektronik almadım elektronik ürünü gözünle görerek garantili biyerden almani tavsiye ederim bozulsa geri aldığın yere götürsün
0 oy
tarafından
Sinbo iyi bence onu al
tarafından
Bende ondn almk istiyom bakm bi olmadı trendyoldn sipariş ederm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ikisinde de kapıda ödeme yok ama güvenilir siteler trendyolda arada alışveriş yapıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım ki olurda birşey olursa iade değişim yapabiliyorsun trendyolda. 

Kapıda ödeme olan site yok sanırım hiç ben güvenilir kapıda ödemeli site bulamadım hic
0 oy
tarafından
Ben trendyolda sipariş verdim kapıda ödeme yok bir ürünüm aynı diğeri değildi
tarafından
Peki ürünleri iyimi
tarafından
El blendırını aldım sinbo iyi gidiyor şimdilik 1 haftadır
tarafından
Ürün naslsa aynısı geldi detlmi ne eksik ne fazla
tarafından
İstediğim ankastre aynı değil farklıydı
0 oy
(11,507 puan) tarafından

İkisinde de alışveriş yapıyorum aynı mal geliyor ve yorumlara mutlaka bak derim ben begenmezsen 15 gün içinde geri iade yapabilirisin

tarafından
Trendyoldn yorumlara baktm hepsi çok olumlu yorum yapmış bşde alacağm marka sinbo
0 oy
(379 puan) tarafından
Benim koca a101 den almıştı bundan çiçek sepetinden hiç yapmadım . Trenyoldan yaptım en son gelen oyuncak dolabı yanlıştı. ;((( Kimse ilgilenmedi. Öle kaldı elimde sonrada çok bişi almadım zaten eski kalitesini bozdu bence 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
0 oy
5 cevap 151 göst.
12 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 238 göst.
24 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 98 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde aysenurcan1906 (38 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...