0 oy
151 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar trendyol'dan banka kartı ile alışveriş yapıyor mu Yoksa sadece kredi kartı mı gerekiyor Ona bilgisi olan cevap verebilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Banka kartında paran varsa alışveriş yapabilirsin  canım 
(219 puan) tarafından
Canım sepet Onayla dedim kart ile ödeme yapma ya bastım ama bankkart söylemedi yani IBAN şey kart numarası yazıyor son kullanma tarihi cvv yazıyor Onlar her Banka kartında var mıdır Sadece kredi kartında bunlar oluyor diye bu bilgiler oluyor diye biliyorum
(10,046 puan) tarafından
Hayır canım normal banka kartının üstünde olan numarayı yazıyorsun son kullanma tarihini cvv numarasını yazıyorsun. Bunların hepsi banka kartındada bulunuyor
(219 puan) tarafından
Haa anladım canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Banka karti ile yapabiliyorsun canim
0 oy
(799 puan) tarafından
Normal trendyolda yapiliyo ama hizli markette olmuyo sadece kredikarti oliyo
0 oy
tarafından
Biz kredikartı kullanmıyoruz banka kartı geçerli canım 
0 oy
tarafından
Market için mi diyorsun..onu şöyle yspıyorsun cüzdana tutarın yüzde 15 üzeri para yüklüyorsun mesela en az 25 tllik ürün almalısın zaten 50 tl tuttu sen 60 tl civarı czdana ekliyorsun çünkü sebzelerde gramaj farkı oluyor diye fazla istiyorlar.tutar fazyükleniyorekstra yüklediğin para da cüzdana geri yükleniyor..karta da iade yapsbiliyorsun..ödeme kısmına gelince cüzdan ile öde çıkacaktır 

Ben bugün 101 tllik ürünler aldım 120 tl yükledim cüzdana..102 tl tutmuş sebzeler vardı gramaj farkı var diye..geri kalan 18 tlyi geri czdana yükledi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 352 göst.
0 oy
10 cevap 101 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde aysenurcan1906 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Erkek annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.

379,244 soru