0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hanimlar merhaba

Diski tutamama hastaligini biliyormusunuz ve ya cevrenizde var mi? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tövbe yaa şükür yok

Geçmiş olsunn
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çevremde yok ama doktor kg dan diyo ise bı diyetisyen eşliğinde biraz kg vermeyi denesen cnm (evet kg vermek malesef zor ) ama belki duzir rabbim şifa versin 
(3 puan) tarafından
Ugrasiyorum mide ameliyati olmam gerekicek malesef cünkü her yolu denedim kilo veremiyorum. Ömürlük kullandigim ilaclar var ve malesef o yüzden kilo verme yerine sürekli aliyorum ve aldikca hastalik daha cok ilerliyor o yüzden doktor mide ameliyatini tavsiye etti ama sonum ne olur bilmiyorum. Yani acaba gercekten gider mi o tuvalet sorunu o bi soru isareti kafamda :(
0 oy
tarafından
Ilk defa duydum geçmiş olsun cnm 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bilgim yok ilk kez duyuyom çok çok geçmiş olsun 
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Sfinkter dışkının dışarı atıldığı kızım değildir yanlış bilgi maalesef dışkının dışarı atıldığı kısıma anüs denir sfinkter se büyük tuvaletin ya da küçük tuvaleti tutmaya yarayan kasların adıdır
(3 puan) tarafından
Aynen kaslardan bahsediyorum zaten. Yani onu demek istedim. O diskinin ciktigi yerdeki kas gevsemis mi ne öyle dediler iste.  Bende tutamiyorum hic bir sekilde ve bu beni cok üzüyor cok caresizim :(
(2,736 puan) tarafından
peki doğuştan gelen ya da sonradan oluşan herhangi bir omurilik hasarınız var mı ya da omurilikle alakalı bir hastalık hemanjiyom kıl dönmesi herhangi biri ya da kuvvetli bir bağırsak kasılması yaşadınız mı veyahut uzun süreli bağırsak hareketlerini hızlandıran ilaç ya da bitkiler tükettiniz mi
(3 puan) tarafından
Hayir yok. Bundan bir kac yil önce bir seyim yoktu zaten saglikliydim ama birden bire oldu bende anlamadim yani daha cok yavas yavas gelmeye basladi.  Yani hangi doktora gittiysem kimse yardimci olamadi :(
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim acil şifalar versin insAllah

0 oy
(341 puan) tarafından
Cok üzüldüm canım umarım bir an önce iyileşırsın
(3 puan) tarafından
Tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçer inşallah bende ilk kez duyuyirom

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 257 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 614 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...