0 oy
1,231 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Kamerada hafıza kartına baktım bugün 

Esimin benden önce olan birçok kadın ve kızla normal ve absürt olacak her türden videosunu gördüm.

Tamam benden önce olabilir ama bunu güne taşıması gerekiyormu ayrıca aynı kartta benim düğün fotoğrafların vardı ve birlikte takıldığı insanların videolarını niye sakladı hiç bilmiyorum heleki ayıp olanları galibaki arkadaşlarına attı diye düşünüyorum.

Videoları görünce güvenim sarsıldı bozuldum öncesi olabilir ama biz o videodan 1 yıl  sonra tanistik ve bi insan 1 yılda ne kadar değişebilir. 

Şuan 8 aylık evliyim 7 aylık hamileyim ama midem bulandı sizce haklimiyim ne yapmam lazim guvenemiyorum

30 Cevaplar

0 oy
(119,287 puan) tarafından
Cok igrenc bisi haklisin
(83 puan) tarafından
Hemde nasıl hakliyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilişkiye girerken videoyamı  almışlar  geçmiş de olsa kim olsa o sinirlenir 
(83 puan) tarafından
Tam öyle değil ama yakını şeyler
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Keşke kocanın sapık olduğunu bebek yapmadan önce bilebilseydin acele etmeseydin bu kadar. Her türlü sapıklık bu. 
(83 puan) tarafından
Ben böyle biri olduğunu beklmezdim
0 oy
(125 puan) tarafından
Biraz ilginç olucak ama acaba şantaj yapmak için mı saklamış canm sen sor yinede tabi 
(83 puan) tarafından
Biliyorumki vala
(12,856 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşünüyorum yoksa bı erkek eden çekme gereği duysun ki
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Sordun mu neden bunlar var diye bir de evlenmeden once sana anlatti mi mesela hayatinda olan kadinlari falan 
(83 puan) tarafından
Çok bahsetmedi oldu dedi de böyle bahsetmedi detaylı olaraktan
(1,659 puan) tarafından
Canim hamilesin seni uzecek birsey soylemek istemiyorum o yuzden Allah yardimcin olsun ne yapmayi dusunuyorsun
(83 puan) tarafından
Yol yordam bulamiyorum
(83 puan) tarafından
Sizce napmaliyim
(1,659 puan) tarafından
Canim senin hayatin bu ben birsey soyleyemem  ama bence iyice bir sorguya cek mesela neden hala bu videolar var acip izliyor demekki durduguna gore videolardan biri gizli cekim yazmissin acaba o kizi tehdit etmek icin mi gizli cekti bunu sor pisman et onu yaptigina
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Gizlice mi çekilmiş videolar
(83 puan) tarafından
Biri gizli
(2,075 puan) tarafından
Kafandan atmaya çalış. Elbetteki içine atma.hesabini sor ama geçmişi kurcalama. Üzme kendini. İster 1 yil önce ister 10 yil önce farketmez bunlar sen yokken yaşanmış şeyler. Toparlan karnındakine odaklan
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Belki de o videolarla kadınları tehtit etti pislik gizlice çekmek nedir yaa sapık ruhlu bi eşin var burada suçlu sadece senin o pislik eşin çok sinirlendim 
0 oy
tarafından
Şunu yapardim bunu yapardim diye sallamak istemiyorum yaptiysa yapti ama sapik gibi goruntuye almak nedir ben en cok ona takildim yani
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benzer bir durumla karşılaştım.Telden silse de hafıza kartında kalıyor.Belki saklamak istemememiştir.Bir çok kişi hafıza kartından ayrıyeten silinmesi gerektiğini bilmiyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 336 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 923 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,562 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu

379,615 soru

11,363,963 cevap

34,841 kullanıcı

...