0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar düğünümde benim elti beyaz bir elbise giymisti bende ozamanlar bu durumu pek anlayamadim gormezden geldim anlasamda sesimi cikaramazdim zaten arkamda yanimda duran bir koca yoktu. Es aileside istemiyordu beni zaten sizin de boyle bisey basiniza geldimi bu acaba kasitli yapilmis biseymidir

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Valla kim ne giydi hiç bakmadım kız:)
(238 puan) tarafından
Düğün artık yapamam 5 aylık evliyim 4 aylık gebeyim :D hızlı gelişti olaylar: D
(1,699 puan) tarafından
Sjsjsjsjsk☺
tarafından
Yaaa anlatınca gülüyor insan ama ben o zaman çıldırdım.yeminle ordaki insanlar bana kızıyordu suratın niye aşık sen gelindim biraz gül.diyorlardi
(1,699 puan) tarafından
Aslinda cadir daha sicak olur
tarafından
Çadır dediğin kuzum öyle tam çadır değil sadece üstünü kapattılar etrafını değil kız
-Reklam-
+1 oy
(1,699 puan) tarafından

Arkanda durmayan adamla niye evlendin  cnm :(

(1,790 puan) tarafından
Ve seni istemeyen bir aileye gelin olmakla hayatının en büyük kumarıni neden oynadın
(1,699 puan) tarafından
Hemde en başından beri bunun farkindayken☹
tarafından
Aynen oyle valla canim halaa da istemiyorlar bende pismanim ama cahillik iste girdik bi yola dedim geri dönmim dedim
(3,276 puan) tarafından
Keşke başta dönseydin atacağın tek bir yüzük olurdu resmen ateşe depar atarak gitmişsin
+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Ya ben hic takilmam oyle seylere. Giyen olmadi ama giyse bile umursamazdim. Zaten bana kalsa bende beyaz giymezdim dusun:D

0 oy
tarafından

2sene olcak ama valla hic dikkat etmedim ki ama giyilse gözüme çarpardi ağızlarını yirtardim:D

0 oy
(12,859 puan) tarafından
Ne evlilikte ne de sünnet düğününde beyaz giyilmez bizim burada ben düğünümde giyen olmamıştı 
(1,579 puan) tarafından
Anlamı ne merak ettm baskasj giyse ne oluyo kötü biseymi yani
0 oy
tarafından
Benim düğünümde iki kişi giymişti esimin akrabaları hiç umursamadım görümcem geldi dedi ne kadar ayıp nasıl da giymiş kesin bilerek yaptılar demişti sonuçta gelin benim bana ne demiştim 
0 oy
tarafından
Ben hiç bakmadim aklıma da gelmedi ama kim giyerse giysin düğünün ilgi odağı gelindir cnm ne takicam en mutlu günümde başka şey mi bulamadın
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Uy bismillah saat 2 de bumu geldi aklina :))))Prenses sensin düğünde boşver kim ne giyerse giysin kasıt aramak ne gaydedir:))
0 oy
(431 puan) tarafından
Bizim bi akrabamızın düğünü vardı onun kınasın da eltisi de bindallı yani kına elbisesi gitmişti ve biz şok olmuştuk hepimiz kınamıştık Bnce çok ayıp bir davranış 
0 oy
(31 puan) tarafından
Kuzenimle düğünümüzün arası 9 aydı beyaz giyicem dedi sen bilirsin giyin dedim bende gelinliğimle gelirim demiştim siyah balık elbise giymişti çünkü dediğimi yaparım bunu çok biliyordu :)) 
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Giyseler nee giymeseler ne hiç umurumda olmaz ilgimi bile çekmez :D sonuçta gelin belli 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Sen ne diyorsun nişanda mor abiye giydim 5 görümcem de mor giymişti ya elbiseleri ya şalları
(454 puan) tarafından
Ay çok güldüm o zamandan belli etmişler:)
(1,428 puan) tarafından
Keismliklleee
0 oy
(119,434 puan) tarafından
taa dugun gunu arkanda durmayan adamla neden evlenir bi insan
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Evet kendi öz ablam hemdevtül kuyruklu
0 oy
(194 puan) tarafından
Evet .Güya Nisan alışverişine gelmişti yılan elti ve kocası.Sadece kına kiyafeti ve gelinliği kiraladık.Tabi bu gördü.Kinamds aynı renk giydi.Cokta umrumda olmadı .Benim fiziğim Kasım gözüm yeter:) Yılanlar deri değiştirse ne yazar:))
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Valla giymedi giyse eminim dikkatimi çekerdi. Mimlerdim gıyabi ve en başından ona gore tavir takınırdım heralde. Hiç hoş bir şey değil bence  çünkü.  Bi de uyari neden verildi ne alaka ?
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben  baştan  beni  galeye  almayan  adamla  ewlenmezdim  bile  bile lades  demişsin sen 
0 oy
(2,755 puan) tarafından
Görümcem giymişti ama başka elbisesi yoktu istemiş ama almamışlar 19 yaşındaydı o zaman cok takılmadim bende benim gelinliğimi yanında kim ne giyse goze batmazdi zaten
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Hayır herkes bu konuda takıntılı olduğumu bildikleri için kimse giymedi:D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 118 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 453 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 136 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...