0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (513 puan) tarafından

10 aylik henuz beni aramiyor hic

( evde yalnizken pesimden ayrilmaz birini gorunce beni unutur)

18 Cevaplar

0 oy
(119,434 puan) tarafından
aramasin iste ne guzel ben wc gidemiyom
(513 puan) tarafından
Ay evde bende öyleym peşimden ayrilmaz ama birisi gelince gider kucagna
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla 10 aylık tuvalete bile kapıda bekler içeri dalar 
(513 puan) tarafından
Kiz yalnizken bizde öyleyiz peşimden ayrlmaz ama birini gorunce beni unutur
(1,428 puan) tarafından
Her zaman öyle ama kalabalıkta falan biraz daha arkadaş falan varsa daha normal 7luyo az buçuk
(513 puan) tarafından
Kaynanamlar bendeydi canim kaynanam cocugumu birakmaz hic surekli kucagnda tutar oglumda ses etmez
(1,428 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsun galiba
0 oy
(2,252 puan) tarafından
8 aylık canım babaya bile gitmiyor. Çok zor. Bırak böyle kalsın seninki 
0 oy
(82 puan) tarafından
3 aylık kızım ama başkasında yen sürekli beni takip ediyo almamı isyiyo hep
0 oy
(725 puan) tarafından
Bizde öyleyiz evde peşimde sürekli biri gelsin kalabalık olsun pek aramaz daha küçükler sanırım bunun için 
0 oy
(806 puan) tarafından
Birini görünce seni unutuyosa daha iyi dinlenme fırsatı veriyor işte sana çocuk. Biri dediğinde kayınvalidenmiş zaten n'olacak sanki babaannesi sonuçta dursun kucağında. Sende işine gücüne dinlenmene bak. Dert edilecek şeyler değil bunlar daha bebek yani yaşına girince düşkün olurlar canm.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Her an her dk başımda. Daha az önce wc gitmem gerekiyor yoksa durursam altıma kaciricam :)) uyanık gibiydi aldım kucahima tuvaletin kapısında bıraktım nasıl kasılarak ağlıyor sanki başına birşey gelmiş canı yanmış gibi zar zor yaptım çıktım ya çıldırmamamk elde değil 
0 oy
(749 puan) tarafından
Oglum 2 aylık ve sanki bana aşik gozlerimizn icine bakinca gözleri gülüyor ve benm cılgnlar gibi knusmak istiyorr ,:)))
0 oy
(610 puan) tarafından
Seni üzmek istemem ama benim oğlanda öyle halada öyle 2 yaşında yapı meselesi herhalde :)
(513 puan) tarafından
Olabilir canm
0 oy
tarafından
Koala gibi yapışık yaşıyoruz kuzum boyleside zor 
(513 puan) tarafından
Deglmi
0 oy
(3,136 puan) tarafından
13 aylık evin içinde peşimden hiç ayrılmaz. Lavaboya zor gidiyorum. Yerimden kalkmaya çalıştığım an bendeñ önce kalkar yol alır :)) ama biri olduğu zamanda pek umursamaz. Annemlerde bir iki gün kalsa beni istemez. Sadece evde yalnızken bana yapışır
(513 puan) tarafından
Hah ayniyiz
(3,136 puan) tarafından
Evde bi tek bizi görüyorlar ondan canım. Yanlarından ayrıldığımız gibi de bırakıp gideceğimizi düşünüyorlar korkuyorlat
0 oy
tarafından
4aylik arkmdan agliyo yatagna birakmiyom artık 
0 oy
(579 puan) tarafından
Kızımın biri 10 yaşında 

2 kızım 6 yaşında 

3 cu kızım 2 yaşında ve hepsi babaci gündüz akşama kadar benimle beraberler ama sonuç baba bide benim kadarda ilgilenmez anlamış değilim valla şuan ikiz hamileyim bebeklerim erkek belki bunlar bana düşkün olur diye umut ediyorum bakalım 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Kızım 10 aya kadar yabancilamıyordu kimseyi yaşından sonra değişti yabancı biri görsün yıkıyor ortalığı kucağımdan inmez kimseye gitmez bide çok ağlıyor şuan 14.5 aylık hala öyle 
0 oy
tarafından

Kıç.ımdan ayrılmıyor ama şöyle ki sadece işi düşünce :D babaya daha çok düşkün 

0 oy
(15,269 puan) tarafından
Benim bebeğim de öyle. Ben yokken 1 2 saat durabilir. Babannesinde dedesinde. Ben rahatsız olmuyorum. Sağlıklı bir durum bence.
0 oy
(413 puan) tarafından
Oğlum 9. Ayına gircek ewin içinde bir saniye bile ayrılmaz arkamdan wc ye bile benle gelir kapıda Bekler babası görevde geçenlerde geldi babayı görünce gitti babaya ewet ama babası bırakınca yine aynı babanın pişnden değil benim peşimden geldi 
0 oy
tarafından
Benimkide oyleydi 2 yasinda suan fazla gitmiyo artik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Lucky5644 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 454 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 248 göst.