0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl geçiyor hamilelik çocuğunuz ilk çocuğunuz kaç aylik yaramaz mı bende hamileyim oğlum biraz hareketli bazen karnıma tekme atıyor korkuyorum bisey olmasından 16aylik oglum

9 Cevaplar

0 oy
(507 puan) tarafından
2 hamılelıgımde kızım tam 1 yasında ogrenfım hamıle oldugumu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benm 3cununde arasi 4buck 5 sene oldgu icn 3cundede zorlanmadm ama 3xu gebelikte zorlndm cok agirlarm oldu hep cocuklarm bna yardm ettiler
0 oy
(228 puan) tarafından
oglum  4  yaşında   şuan  12+4  haftaligim     oglum la  rahat  geçiyor  ama  hamilelik  iyi  geçmiyor
0 oy
tarafından
Benm de şuan 2. Gebeliğim kızım var ilkte çok rahattım bu sefer mide bulantılarım çok oluyo kızım da 2 yaşında maşallah biraz aksiliği var ama elim kolum gibi Allah kolaylık veriyo bir şekilde hayırlısıyla kucağımıza almak nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
14 aylık kızm 7 aylık hamileyim... Fazla zorlanmıyorum. Elbette oluyor zorluğu ama öyle aman aman değil. Karnım büyüdü mesela sürekli otur kalk yapamıyorum o yoruyor kucağıma almak yoruyor onun haricinde pekte zorlanmıyorum 
0 oy
tarafından
20 aylık oğlum. Valla oğlum çok yaramaz ama bu beni zorlamıyor. Ama mide bulantısı öldürdü beni. Mutfağın kapısını açamıyorum. Şuan mutfağa nasıl girip temizlicem diye düşünüyorum 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
2. Ye hamileyim kızımda 21 aylık çok yaramaz degil ama yinede korkularım var tabi

Bu arada tekme attırma sert darbe alırsan bile gel dedi doktor bana 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Benim oglum 1 yaşına girecek yeni hamileyim bugün ilk defa doktora gidicem 
0 oy
(1,317 puan) tarafından
Oğlum iki yaşında  . Bebişimde 18+5 olduk . Oğlum çok yaramaz birde üç yıldır kaynanamlarla birdik  ev kalabalıktı yani oğlumda kalabalığa alışmış . Bir ay oldu evi ayirali smdi tek başına diye sıkılıyor yaramazligina yaramazlık eklendi resmen bütün gün peşinde kosturuyorum ve çok yoruluyorum. Benimkide karnıma vururdu hep bir iki defa bak bebbek ağlıyor sen ona vurunca canı yanıyor dedim bıraktı vurmayı smdi o gelip mama bebeği aç konuşim öpim diyor :) maymuşum benim ya 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 413 göst.
24 Mart 2020 Aile kategorisinde Poyraz67 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 495 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.