0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar benm gibi hamileliği dogumunu özleyen var mı

Büyük oğlum 3 .5

Kücük 11 aylk 

Simdi den özledim o suni sancıyı bile özledm 

Çok yaramz lar yoksa bi tane daha yaprdm

10 yıl sonra düşünyrm 

Daha cok özlüym kücük bebekleri vs. 

Sizler ne düşünysnz

15 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Abovv doğumu ne özleyeceğim kız, acı acı acı benimki sezeryan, sonrası çok zor oluyor bana ama mucizevi bişey gerçekten yeni bir hayat doğması
tarafından
Canm benmkiler de zor geçti özellkle suni sancı ile hep doğumum oldu
O suni sancı yı bile özledm
Bebeğin ilk kucağına verişini emzirdğn herşyi herşyi ayrı güzel
Hepsini özldm
(5,132 puan) tarafından
Allah yine kolaylıkla nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Hamileliği çok seviyorum özlemiştim de ta ki 3. Gebelik diğerlerinden çok farklı geçene kadar :D hamileliğim de zorladı, ameliyat da çok zor geçti benim için, sonrası da zor geçiyor. 1 hafta oldu hala iyileşmedim. Normalde ilk günden koşturmaya başlamıştım ilk ikisinde :)  Yani artık özleyeceğimi düşünmüyorum asfssdaafs :D

tarafından
Rabbim şifa versin  inş
Acı çekince bi daha asla diyosn ama bebğn biraz büyüdü mü özlüyosn
Bebeğin her anını özlüyosn
(11,089 puan) tarafından
Amin canım haklısın ama artık dur demek gerek :D
0 oy
(41 puan) tarafından
Kafayı yemiş olmalısın insan acı çekmeyi özlermi hiç tövbe yarabbi
tarafından
Ewt özler
Sonrası mucizevi bi şekilde bebeğin kucağında
O ağrıyıda sancıyıda en üst seviyede saatlerce suni almş biriym
Bebeğin doğdugu ann yenidn doğmus gibi olysn
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kızım 10 aylık ve ben hamileykenki hallerimi o doğum giderken ki heyecanı doğum anını sancıyi vs özledim valla hevesleniyorum bı tane de daha kızım küçük yapabilirmiyim bilmiyorum doğduktan sonra TV de hamile falan görüyorum vs ay istiyorum ya diyorum sonradan doğunca ki zaman iki küçük bebeklere ne yaoacm nasıl olacak diye düşünüp vazgeçiyorum en azından istediğini söyleyebilecek yasa gelsin odasını ayiriyim kızımın ondan sonra diyorum ama belki bı heyecanla cesaretle ikinciyi o zmana kadar bekletmek nasip kısmet :)
tarafından
Canm 10 yıl sonra diyrm bende
Benmkilr de çok yaramz
Herseyi ayrı güzel her anını insan özlüyo valla
(1,538 puan) tarafından
Aynen ya valla özlüyor insan
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Halimi sana göstermek için can atıyorum. Gelde Bi gör.. T

Oturur aglar sın yeminle. 
tarafından
Nye canm ne oldu gebelğn zor mu geçiyo
(3,551 puan) tarafından
Gebeliğim zor geçti ama doğumum cumartesi gün oldu. 3.cü sezeryan doğumdu.yemin ederim hayatım kaydı resmen.
tarafından
Rabbim şifa versin inş
Inş bi an önce atlatrsn
0 oy
tarafından
Tepki verenler olmus ama herkes ayni seyi hissetmeyebilir bu cok normal. Oglum 1 yasina gelince bende hamileliği ve bebekleri ozlemistim oglum cokta küçüktü. O yuzden 2 ye karar verdik insallah bu dogunca ayni seyleri hissetmem. Yoksa yandim ben 
(1,096 puan) tarafından
Ya bana ne demeli doğumu falan özlemedim tabiki bebeğim de on aylık ama o tombiş minnacık hallerini nasıl özledim şimdiden ☺️☺️☺️ama gözüm yemiyor tabiki:D
tarafından
Korkuyorum tekrar bebek isteyecegim diye bu duygulari bastırmam gerekiyor :D yoksa hersene bir tane bebe :/
tarafından
Benmki de  Daha yılını doldurmadı bebeleri özledm syimdidn
Canm 10 yıl kadar düşünmyrm ama maddi manevi
Şükür  2 tane var
tarafından
İlkse ikinci. Yi bi şekilde cesaret edersn de üçüncü yü cesaret yk
İns 10 yıl sonra
tarafından
Gaza gelip cesaret edemem insallah :D
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Suni sancı özlenir mi kız ::D ben eşimin ilgisini özlemiştim şuan ikinciye hamileyim eşim başladı tekrardan ilgiye çok hoşuma gidiyor :))
tarafından
Valla özledim canm her anı ayrı güzel ilk kalp atıslarını sonra cinsiyeti öğrenince sonra alısveriş her heyecanı ayrı güzel
İnş sağlıkla kucağına alırsın miniğini
(1,403 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(610 puan) tarafından
Bende öyleyim bende çokk özledim inşallah 2. Olurda onda özlemimi gideririm o heycan başka bişey sezeryanın o acısı bile geçiyo :)
tarafından
Her heyecanı ayrı güzel
Minick elleri kokusu insan kıyamyo bakmaya ♡
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç ozlemedim valla uyuyamiyosun ağrılardan iyce agirlasiyosum benim iki tane ben başkada düşünmüyorum rabbimde vermesin bidaha insalllah yerime olmayanlara versin inşallah kızım büyüdü zaten ondan yana rahatim oğlum 20 aylık iki sene daha bı eziyeti olur aonra artık bende rahatlamak istiyorum valla çok çocuk çok dert bacım bu devirde ya bir ya iki olcak benimk fikrim bu.
tarafından
Bende bi 10 yıl düşünmyrm canm
Ancak bu ikisine yetyrm
Dışarı bile cıkamyrm ikisyle
Her heyecanı ayrı güzel bi o kadar da zorluğu
0 oy
tarafından
Şakaaaaa

İnanmıyorum ben hamile birini görünce çok üzülüyorum yaa

Enerjine hayran kaldım yavrum
tarafından
Canım kücük yeni doğan bebeleri insn özlüyo kokusunu hrşyi
Benm de hamilelklrm ayrı doğumum ayrı zor geçiyo inan o ağrı sancılara sonuna kadar değiyo
0 oy
tarafından
Ay benimde öyle bir tane var şuan 13 aylık eşime diyorum ki tamam şuan yürümesi etmesi çok tatlı ama ben karnımdaki halini çok özledim. Hamileliği özledim dedim şaşırdı kaldı ki bir de ilk 4 ay kafamı kaldıramadan sürekli istifra etmiş olmama rağmen özledim en yakın arkadaşım da hamile anlattıkça içim gidiyor yemin ederim =) ama bende biraz beklicem en azından şöyle 18 aylık felan olsun da bir bakalım =) 
tarafından
Bikaç ay daha beklemdsn yani
Kuzum benm 2 tane var rabbim bunları bana bağşlsn
Maddi manevi ancak 10 yıl sonra ins
İki cocukla dışarya fln da çıkamyrm çok zor oluyo
4 ay dr dişime tel taktrcm klink alt sokağmda 2 dk lık yol gidip daha ön muayene mi bile olmadm
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Hamileliği bende özledim o içimde kıpır kıpır etmesini tekme atmasını cok özledim  ama sabrediyorum doğum anı aklıma geliyo vazgeçiyorum oğlum 19 aylık daha küçük :)) 
tarafından
Nye canm doğumn zor mu geçti
Her anı her heyecanı ayrı güzel
(2,565 puan) tarafından
Zor gectı canm
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Valla ben özlemeyi bekledim beş sene geçti baktım özlemiyom hala e yapayım dedim:D

Kız valla pek ozlenecek tarafı yok hamilelik çok zor doğum da ayrı isgence yani

tarafından
Canm o işkenceyi bile insan özlüyo
Ikınmayı fln :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Maşallah demekten başka bi şey bulamadım..  bende şu an 2.ye hamileyim. Ama o kadar çok kaygım var ki doğurmak değil mesele.. ondan sonrası.. ve bunu nasıl atlatacağım bilmiyorum...
tarafından
Canım elbette her sy doğurmakla olmuyo
Şükür benm 2 oğlum var bi 10 yıl düşünmüyrm
Maddi manevi ancak bunlara yetyrm
Rahat rahat dışarı cıkamyrm
Diş teli taktrcm klinik alt sokağmda 4 ay dr daha ön muayene mi bile olmdm 2 dk lk yol artk sen düşün
Cok zor
(3,695 puan) tarafından
Ben sosyal aktiviteyi falan geçtim kuzum. Kızım her şeye ağlayan ve aşırı konuşkan hiperaktif  bi çocuk ben akşama kadar yanındayım tahammül ediyorum ama  esim bi akşamları tahammül edemiyor kacak yer arıyor evin icnde.
 Aralıkta 2. Doğacak nasipse ve eşim daha da tahammülsüz olup iyice bağları koparacak bizimle diye korkuyorum..  Uff anlatsam uzuuun uzun roman olur. Kimseye hissettirmiyorum  da kaygılarım çok fazla..
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Allah bir tane daha nasip etsin inşallah :) 

Ben daha yeni ikinciyi dogurdum 4 aylik.

Beni okuma heyecani sardi bebegim büyüyene kadar okuyacam sonra inşallah calisacagim.

Uzuuuun bir süre çocuk düşünmüyorum. :)

tarafından
Canm bizde evli kadın calsmaz laf söz olur
Ben de bi 10 yıl kadar istemyrm
Cocuk gelisim bölümünde bikaç sınavm kaldı inş mezun olurm
Ömer im biraz daha toparlnsn yenidn yazılcm ins
Hakkında hayırlısı :)
(3,895 puan) tarafından
Sagol :) burada da konuşan var ben milleti takmiyorum benim ailem eşim ve eşimin ailesi destekliyor gerisi boş.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 439 göst.
0 oy
19 cevap 349 göst.
22 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 687 göst.
22 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (812 puan) tarafından soruldu