0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
yatak odasının kapısı zor kapanıyor ve kapayıncada ister istemez ses çıkıyor. bugün de saat 8 gibi kapısını kapattım alt komşu duvarları yumruklamaya başladı neden olduğunu anlayamadım mutfaga gittim geldim tekrar örttüm yine yumrukladı duvarı. sonra Bi kapı kapandı diye duvarı yumruklama olabilir ev yani illa ses çıkacak dedim demez olaydım, annesi ile beraber hakaret ettiler yok neymiş o nöbetten -gelmiş uyuyacakmış vs vs. hayır sanki banane nerden geldiğin.  istiyor ki uykusunu alana kadar evden çıt çıkmasın ne manyak Bi düşünce. 

11 Cevaplar

+1 oy
(5,590 puan) tarafından
Öyle aşırı Bi ses varsa sizde tamir ettrisenize sizin için de iyi olur. 
(19 puan) tarafından
yok ya öyle normal kapı sesi yalıtımı kötü olduğu için ses aşağıya net gidiyor. işin kötütarafı kendi kapısıda bozuk ve çok kuvvetli örtüyor ama benim sesim çıkmıyor
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kapi zor kapanıyosa üstüne cekebilirsin. Apartmanda yaşayınca karşılıklı anlayışli olmak gerekiyor
(19 puan) tarafından
evet öyle inanki komşumunda kapısı bozuk ve gece saat kaç olursa olsun o kapıları vuruyor ama ben bişiy demiyorum, bugün nöbetten gelmiş uyucak diye çıt çıkmasın istiyor öylede olmaz ki ev sonuçta illa ses çıkacak
(1,571 puan) tarafından
Ses çıkması var pat pat kapı çarpması var.. benimde hem üst hem alt komşuyla sıkıntım var ama alt komşum bebeğim cok kosuyomus rahatsiz oluyomus 16 aylık:D tum apartmana muzik dinleterek bastırıyor sesi sozde:D bebek kosmasindan da rahatsiz oluyosan git mustakil evde otur dedim ne yapayim;D
0 oy
(507 puan) tarafından
Onların açısından da bakmak lazım hergun hergun aynı sesi çekiyorlardır gece gündüz artık patlamislardir apartmanda yaşayınca böyle oluyor malesef. Tamir edilme şansı varsa eşin halletsin bence canım 
0 oy
(508 puan) tarafından
Apartman olunca dikkat etmek gerekiyor aslında biz yukarıdakinin yürüme se eşine kadar duyuyoruz ve çok rahatsız edici kapatmasanız nasıl olur peki çekip bıraksanız 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Haksızsın valla kusura bakma aynı sorunu yaşıyoruz eşim sabahın 5ind kalkıyor yandakilerin kapisi yağlanması gerekiyor gacur  gucur kapatıyorlar çarpmaları da cabasi. Sizde bir zahmet tamir ettirin kapınızı herkes işine gücüne gidiyor kimse güzellik uykusuna yatmiyor
(19 puan) tarafından
sorun da burda zaten güzellik uykusuna yatıyor gece 21 de evi ni temizliyor kapı öyle düşündüğün gibi pat küt yapmıyor yalıtım kötü olduğu için ses alta gidiyor
0 oy
tarafından
Üff benimde karsi komşuma surda 2 saat uyim dedim yemin ederim dakka bası asenseru kullaniyolar onun sesi karilar geliyo habire 5 dk duruyo gidiyolar genel ev gibi hic bos durmuyo yatırmadilar naletler ama bisey diyemiyoz işte 
0 oy
tarafından
Valla cnm kusura bakma ama benim ust katta çat diye kapatır çocuk uykudan uyanır artık demediğim kalmadı arkasından alt katta oturana da yazık
(19 puan) tarafından
bir kere kapandı diye hakaret edilmez ki zaten onların keyfi bozulmasın güzellik uykusu bozulmasın diye süpürgeyi bile geç saatte açıyorum onun Bi kapı vurması var eşim yataktan zıplıyor sen düşün artık
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Kapiyi yaglasana 
tarafından
Aradığım yorum :D
(119,001 puan) tarafından
canimsin hemşom
(19 puan) tarafından
ayy Bi siz zekisiniz demi :) yağlamayla olmuyor kapının kilit yeri yukarıda yuvası aşağıda yani hatalı yapılmış kapıyı komple söküp yapmak gerekiyor ben kiracıyım tayinciyim ne uğraşcam.
tarafından
Ev alma komşu al demişler nede güzel demişler
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Şu da bi gercek kimse kimseyi rahatsız etneye hakki yok sende yaptir kapini yada siviyag falan sur doğrudur belki gercekten isten gelmistir 
(2,009 puan) tarafından
Herkes konusmasindan belli eder nasil biri olduğunu gormek sart degil illa seni desteklememizi mi bekledin hakliysan hakli deriz haksizsan haksiz isine gelmeyince cirkinlesme
(19 puan) tarafından
ayy çok komiksin git başka postta kavga et hade
(2,009 puan) tarafından
:))) bos kisilere ayiracak zamnim yok zatn ciikkssss
(19 puan) tarafından
hala yazıyo mal yaa
(2,009 puan) tarafından
Doğru konus edepsiz
0 oy
tarafından

Canım sanırım komşunu linç etmemizi falan istiyorsun ama sanırım komşun gibi düşünüyorum. Tabi ki asla kimsenin kapısına gitmem hakaret falan asla etmem ama sabahın 8 inde de güm güm kapı sesinden şahsen bende hoşlanmam. 

(1,808 puan) tarafından
Haklisin birde yalıtım kötü olunca 2 kat daha dikkat etmek gerekio bizim üstümüzde ki sanki bizim evde yasio gibi
tarafından
Herşeyi hep karşıdan bekliyoruz. Çok yanlış. Uyuyan kişi postu açan arkadaş olsaydı şuan buraya off üst kat komşum güm güm kapı vuruyor insan uyuyan varmı düşünmeli diye post açardı.
Biraz karşıdaki insan yerine koysak kendimizi hic sorun kalmaz.
(19 puan) tarafından
çok güldüm yorumuna linç etmenizi niye istiyim ki elime ne geçecek sadece anlattım o kadar  ha ayrıca gece uyumaz bu komşum uyutmaz ama bizden çıt çıktımı çingene gibi bağırır. çalışıp yoruluyorsa çalışmasın napim. bana mı çalışıyor sanki herkes Bi alem ya.
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Benimde üst komşumun kapısı sürgülü ve bizim salonumuzun üstünde onların cam balkonu var gece gündüz sesi artık rahatsız ediyor. Alt komşunuz gayet haklı yani sizde bi çözüm bulun
(19 puan) tarafından
alt komşu da kapıları çarpıyor çözüm bulmadı ben mi düşüncem herseyi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 660 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 573 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 310 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canan can (155 puan) tarafından soruldu