0 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde (5,590 puan) tarafından

Ben çamaşırlarla ugraşmayı cok severim böyle renklerine göre ayırayım kokulu deterjanlarla yumuşatıcılarla yıkayayım asayım koklıyım sonra katlıyım falan en sevdigim iş :D

Bulaşık yıkamaktan ve toz almaktan da nefret ederim 

45 Cevaplar

+1 oy
(27,307 puan) tarafından

Mutfak işiyle uğraşmayı severim.:D her türlüsü :)

(5,590 puan) tarafından
Bende sadece yemek yapmayı severim gerisini aglaya aglaya yapıyom resmen :D
-Reklam-
+1 oy
(1,472 puan) tarafından

En nefret ettiğim toz almak onun dışında hepsini severim :D

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Hiç birşey shhdjdhd 
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Hiç birini sevmem :))
0 oy
tarafından
Hemen hemen hepsini severim 
(5,590 puan) tarafından
Hayat sana güzel o zaman :)
tarafından
Bi de elim hizli olsa guzel olcak
(1,699 puan) tarafından
Benim eve bi el atsana baciii:D
tarafından
Daha kendi eviminki bitmedi :)
0 oy
(3,888 puan) tarafından

Hiç biri yatmayı ve uyumayı çok severim:D

(5,590 puan) tarafından
Onu sevmeyen de balkondan atlasın yani :D
0 oy
tarafından
Benn Vileda yapmayı ve yemek yapmayı severim . En nefret ettiğim şey çamaşır katlamak ve toz almak :D
tarafından
Evet yaaa . Önceden hep öyle oluyordu önce suourge tutuyordum sonra Vileda yapıyordum kıl falan değilde boyle pamuk pamuk toz oluyordu . Sonra robot süpürge aldım her gün çalıştırıyorum 2 günde bir ben Vileda yapıyorum hiç öyle toz falan kalmadı biliyormusun ben sadece evin kokusu değişsin diye yapıyorum
(5,590 puan) tarafından
Ah o robot süpürge beni benden alıyorrr :D ne kadara aldın onu cnm
tarafından
Eşim aldı yılbaşı hediyesi 2.800 galiba 200 lira taksitle
(5,590 puan) tarafından
Normal süpürgeler de ondan kalır yanı yok zaten iyi almışsınız canım uygunmuş fiyatı ben daha pahalı sanıyordum onları
tarafından
Çok iyi aldık ya hemde Hepsiburada dan alışveriş kredisiyle aldık . Mesela kredi kartıyla aldığın zaman 3.200 falan denk geliyordu . Banka çok faiz koyuyordu . Alışveriş kredisiyle alınınca ,400 lira faiz koydu çokda memnunum hemmm
0 oy
tarafından
Bütün işleri severim tek nefret ettiğim şey işi bitirdikten sonra oturacakken yine başa dönüp iş çıkması 
(5,590 puan) tarafından
Bak ondan bende nefret ediyorum
0 oy
tarafından

Banyoyu yıkamak. Bayılıyorum söyle domestos ile ovmaya. Bi çıkıyorum banyodan cam gibi parlıyor. Haftada 1 domestos bitiyor:)

(1,699 puan) tarafından
Ben hic sevmiyom temizlik yapmayi ama mecbur yapiyom☹
tarafından
Ayyy deme ya sevilmez mi. Ben sadece çamaşır katlamayı sevmiyorum o yüzden askıdan alır almaz hemen ütülerim :)
(1,699 puan) tarafından
Valla sevmiyom hatta nefret ediyom cok üşengeç bir insanim 1 saat olmadi uyanali☹ hep halsizim
tarafından
Anammm yahu daha yaşında küçük yapma bunu kendine ben sabah 6.30 da oğlumla açıyorum gözümü vitamin falan mi eksik acaba böyle halsizlik iyi değil kuzum bende de vargı d vitamini eksik kalmış tabi evde kala kala şimdi kullanıyorum oğlumla beraber. En kötü git bi kan falan aldır
(1,699 puan) tarafından
Gidebisem aldıracam
Ama cnm oglum dolayısıyla gidemediğim icin eczaneden d vitmaini bide b12 alip icecem
Doğru boyle olmam hic normL degil hayattan usandim valla zor yürüyorum: (
0 oy
(228 puan) tarafından

Mutfakk hiç  sevmiyorum ama en çok ZAMAN orda harcıyorum <3:ermm:

0 oy
(1,151 puan) tarafından

Valla 38 haftalik hamileyim bu aralar hic birini sevmiyorum :D cok zorlanmaya başladığımdan sevmiyorum hic birini :)

(5,590 puan) tarafından
Bende hamileyken hiçbirsey yapmazdım yaparsam da zorla yani. Normal o dönemlerde
(1,151 puan) tarafından
Ahh evet vallahi midem yaniyor bulaniyor basim dönüyor vertigo var birde hic bir is yapasim yok gercekten
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Temizliğin bitmesi dip bucak yapınca kokusu ve o rahatlama 
(5,590 puan) tarafından
Bende ona bayılırımmm
(13,203 puan) tarafından
Ahh keşke hep öyle kalsa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ev işi sevende ne bileyim :D 
(5,590 puan) tarafından
Jünior safiyeler :Dd
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben bulaşık yıkamaya bayılırım bool köpüklü bingo oksijenli böyle mis gibi kokar. Terapi gibim vala bebe olunca her iş aşk gibi geliyor bana :)!yeterki bebeme bakın ne iş olsa yaparm diyordum haha :)
(5,590 puan) tarafından
Kız valla dogru diyon cocuk uyurken yada biri ilgilenince insanın daha cok Temizlik yapası geliyor :D
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Senin sevdiğin benimde nefret ettiğim is:D toz almayı severim çünkü en son o oluyo ve işler bitiyo diye en sevdiğim iş sjskjsjs

(5,590 puan) tarafından
Bak bende en son onu yaparım hep ama sevmeyince sevmiyom işte naparsın
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ev süpürmeyi cok severim bulasik makinasini bosaltmaktan nefret ederim ☺
(5,590 puan) tarafından
Ah bir makinam olaydı da hergün boşaltaydım
0 oy
(7,098 puan) tarafından

En sevdigim is mi :ermm:

Hic biriiiii :woot:

Oturup bebelerimle oynamayi onlari mincirmayi sevmeyiii seviyomm ben :D

0 oy
tarafından

Yan gelip yatmak :D:P

0 oy
(119,001 puan) tarafından
Bu aralar ev isi sevmiyorum
0 oy
tarafından
Evi tamamen silip süpürme yeter temiz olmasını çok seviyorum ve oturup öyle televizyon karşısında televizyonu saatlerce izlemeyi seviyorum çünkü 3 tane çocuk olunca haliyle bütün odaları tek tek gezip temizlik yapıyorum yemek yapıyorum sobayı yakıyorum Yani iş ayırma şansım sıfır

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 498 göst.
0 oy
37 cevap 305 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 665 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 888 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Beyzabebeğinannesi (72 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...