0 oy
1,358 göst.
Diğer kategorisinde (780 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi

Bimden aldıklarım millet talan etmiş başka bimden ayirttirip aldiklarim

image

30 Cevaplar

+1 oy
(1,137 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

ben bunu aldım:) 
tarafından
Aman bundan satıldığını  bilsem bende giderdim ☺☺ hem hazır hem büyümüş hem güler yüzlü
(780 puan) tarafından
Ayy maşallah maşallah kızım gördü babeşi bizde bundan alsaydık diyor :)))
(870 puan) tarafından
Yaaa buranın en yakışıklısı gelmiş
(1,137 puan) tarafından
Coj teşekkürler teyzeleri :))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Sende baska bimi talan etmissin :D

(780 puan) tarafından
Ayirttirip aldım :)))kalmamışki kadınlar kavga etmisler anne yani  yatağı icin
0 oy
(5,368 puan) tarafından

Bizlik birsey yoktu ama emzik Bi de mont alırdım gitseydim hem üşendim hemde param azdı :D

(780 puan) tarafından
Dün 600 harcadım bugünde 215 adam şuan kara kara düşünüyor:)))) kredi kartı cortladı diye
0 oy
(796 puan) tarafından

Bugün herkes bimden  alışveriş yapmış:D

(780 puan) tarafından
Hahaha sabah ezanindan sonra yatmadım sırf bime gitmek icin
0 oy
(1,807 puan) tarafından
Ooo masallah güle güle kullanin canim

Biz daha gidemedik öğleden sonra gitcez kaldiyssa artik oyuncak alcaktim bende bebekle zor oluo :)
(780 puan) tarafından
Millet talan etmiş başka  bimden ayirttirip aldım yoksa birbirinin  ellerinden kapış kapış yapıyorlar hatta bimin birinde kadınlar kavga etmis anne yani yatağı icin
(1,807 puan) tarafından
Ayyyy rezillik valla yaaa kavga nedir
(780 puan) tarafından
Valla rezil olmuşlar başka bimdeki çalışan diyor kadınlar yedi birbirini diye:)))
(472 puan) tarafından
Bu pandemi döneminde kimse kimseye gitmiyor bi yere çıkmıyor ama bime talan etmek  ne bilim büyük cesaret o kadar kalabalığa girmek. Tamam fiyatı hoş güzeldir ama salgın var dışarıda bayanlar dikkat edin.
0 oy
(863 puan) tarafından

image

bunları aldım bende :)
(863 puan) tarafından
Acemianne ben bir gün önce broşürü inceleyip alacaklarıma karar verdim öyle olunca alacaklarını rahat olabiliyo insan
(863 puan) tarafından
Leyla mama tabağı 12,90 kuruştu canim
(617 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(775 puan) tarafından
Bneim. İkizler var o kadar ineceleyemedim markette
(775 puan) tarafından
Oyun halimiz vardı ama paylasamiyolar diye oyun halısı 2 tanede mama tabağı alidm
0 oy
(507 puan) tarafından
Sabah erkenden gittim sıraya girerim diye ama bizim güzel belediyemiz aktüel ürün satışını yasaklamış covidden dolayı :) Bomboş geri döndüm ve çok üzüldüm 1 haftadır bekliyordum 
(780 puan) tarafından
Sans işte yaa uygundu herşey kuyruk olmuştu kapida
(507 puan) tarafından
Ben gittim bir kişi bile yoktu çok şaşırdım heyecanlandım ilk ben gittim diye :D Önüne gidince baktım ki kocaman yazı asmışlar
0 oy
(1,295 puan) tarafından

Bizde bunları aldık geometrik şekiller de almak istedim onu alamadım çok üzüldüm :( güzek günlerde kullansın bebişin inşallah 

image

(780 puan) tarafından
Aminn inşallah bebeislerimiz güle güle kullansın şimdi hepsini yıkayıp ütüleyip kaldiracam 30 hafta olduk az kaldı hayirlisiyla gelsin sabirsizlikla bekliyoz:)))
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Bunları almş babası

image

(780 puan) tarafından
Güle güle oynasın prenses bende o toplardan almak istedim kızım kim toplayacak onları almayalım dedi aldirmadi:)))))
tarafından
Oyy o toplar azonce aldım pısman oldum eşim hepsını bana fırlatıyıyor kızım oyle bıze bakıyor ya kız bır de demıyor mu kollarını yana bırak sabıt kal ben atınca kafa atacan dıye:))
(780 puan) tarafından
Hahahhahha şu hayır mübarek gün beni güldürdun Allah ta seni güldürsün inşallah alsaydım eminim eşimde bana aynısını yapardı iki günde 800 harcadım adam kara kara düşünüyor cortladi kart diye vah vah diyorum yanında banane diyorum sessizcede:))):))
tarafından
Vala kız o oynuyor vala bızımde 7 aylık daha yenı yenı baslıyoruz harcamalara kendıde ses etmıyor sımdılık az gıdıyor:)
0 oy
(2,479 puan) tarafından

image

image

image

...................
(3,359 puan) tarafından
O zaman calış anlar almştr ben sadece mavi gördüm oda ilitane 3. 4
(472 puan) tarafından
Sanırım bimde bişey kalmadı
(2,479 puan) tarafından
Ne icin böyle düşünerek yorumumun altina cevap verdin
(472 puan) tarafından
Yok kız ben genel olarak dedim bugün her kez birşeyler almış bende şaka amaçlı bimde bişey kalmadı hepsi satıldı gibisinden.
(2,479 puan) tarafından
Tamam canim sıkıntı yok
0 oy
(5,551 puan) tarafından
Of ya köye kaynanamin yanına geldim dün hiç bisey almadım 
(780 puan) tarafından
Güzel şeyler vardı hem fiyatlarıda uygundu şans işte nasipte yokmuş seninde sağlık  olsun yine gelir üzülme
(5,551 puan) tarafından
Ablam gitti benm yerime sadece bir çanta almış
0 oy
(477 puan) tarafından
bugün deilde geçen salı 4 paket aylik fırsat paketi bebek bezi aldm 
(780 puan) tarafından
Ben bebek bezi almadım hâlâ hangisini kullanıyorsunuz bende bilmiyorum ilk hangi bezle başlanıyor pişik filan yapmayan
(477 puan) tarafından
her bebeğe her bez iyi gelmeyebiliyor  tabi .bizde mesela molfix pisik yaptı  suan surekli bimin bezinu kullanıyorum cok memnunum sliypi de  guzeldi mesela ondan kullanabilirsiniz
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bimi hepmi aldın :Dgule güle kullansın minigin❣️

(780 puan) tarafından
Malesef hep alamadım:)))))adım atacak yer yok başka bimden ayirttirdim aldım yorgan yastık ıvır zıvır işte hahabhabaha eşim soruyor sadece beşik kaldı demi diyor şimdiye kadar 1000 lira harcadım siz beni batıracaksınız diyor hahahhaa
(44,603 puan) tarafından
Bende halı Alcam param var ama harcamamaliyim  biriktiriyorum :)) bime gelenler bize küçük büyüdük artık 14 aylık oğlum kızıma gorede bişey yok oda 5 yaşında
0 oy
(405 puan) tarafından
Daha ne alasın sende talan etmissin/=)güle güle sağlıkla kullansın bebişin inşallah 
(780 puan) tarafından
Hahaha yok kız az bişey aldım:)))saol canım Allah razı olsun
0 oy
(3,167 puan) tarafından

image

bende bunu aldım cnm
tarafından
Canım bu canta kucuk kalıyor yenı dogum yapacaksan ıade et bence benımde esım aldı kucucuk kızım 7 aylık ve yetmıyor azonce ındım bime buyugunden aldım ama o da en pembesını almısım ıade edecem baska bımden bulursam alcam ılerde bu kucugu yetmıyor ya
(780 puan) tarafından
Güle güle kullan canım ben baktım bunada gözüme küçük göründü
(3,167 puan) tarafından
Saolun teşekkür ederim cnm zaten bn misafirliğe gittiğimde kullanacam bezini ıslak mendilini emzik birkaç üst baş için kızım 17 aylik yetti cnm
tarafından
Ha sızınkı buyuk yeter o canım benım 7 aylık vala yetmıyor ek gıdaya gectık ya zorlanıyoruz kırlenıyo kaka cok yapıyor falan sızın buyuk masallah cok gerek kalamz arkadasımında 17 aylık kucuk canta kullanıyo yenıyken buyugunu kullanırdı baya
(3,167 puan) tarafından
Aynen cnm büyüdükçe pek gerek kalmıyor bü
0 oy
tarafından
Kız zaten hepsini sen almissin ☺️
(780 puan) tarafından
Yok anam yok sen alanları bi görsen kasada 1 saat bekliyoz ödeme yapmak icin:))))
0 oy
tarafından

image

Birde bir kaç plastik ürün falan :)

(780 puan) tarafından
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin bebislerimize inşallah
tarafından
Amiin teşekkür ederim :)
0 oy
(83 puan) tarafından
Hayırlı  olsun canım benim ben emzik almaya gittim kızıma malesef güç birşey kalmamisti:)
(780 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun talan etmisler ben geç bile kalmıştım 11de gittim başka bimden bulabildim anca
0 oy
(617 puan) tarafından

Anam sen hep almışsın bimi:P biz ikili emzik  bide ikili askılı atlet aldım bebegime <3

(780 puan) tarafından
Gııı yavrumun hiç biseyi yoktuki bebişime yastık yorgan bir iki parçada bişey aldım:)))))):)))))
0 oy
(337 puan) tarafından
Maşallah kız valla bizim bimde kimse doğru düzgün bişey almamış herşey duruyodu daha yeni gittim bı nohut battaniye istiyodum ondan aldım :D
(780 puan) tarafından
Yavrum burdakiler birbirlerinin elinden aldılar ve üstüne de kavga etmisler
(337 puan) tarafından
Muhakkak vardır civar bimlerdede ne biliyim insanlar kavga etcek kadar ne yaşıyorlar ayıp yani hamile bussuru insan gitmiştir simdi
(780 puan) tarafından
Nevresim takımı ve anne yani yatağını alanlar hediye aldılar kalmamış başka bimden ayirttirdim
(337 puan) tarafından
Bende nevresim düşündüm fiyatı çok uygundu ama kalitesi iyimidir degilmidir diye almadim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 831 göst.
9 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 554 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
0 oy
8 cevap 147 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,508 kullanıcı

...