0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (899 puan) tarafından
Eşimle ortak kullanıyoruz Instagramda karşıma çıkan kızları abuk sabuk videoları ne varsa profile girip engelliyorum eşim görmesin diye çözüm bulamadım baska

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Tiktok denen şey yok olsa keşke:angry:

(899 puan) tarafından
Keskeee ben böyle iğrenç bir uygulama görmedim
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
En güzeli sosyal medya kullanmamak 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
silin gitsin iyi bisi deilmis
0 oy
tarafından
Üff aynen pislik lanetler ya lgb te dolmuş acik sacik o.rbular kapalilar bile yoldan cikmis kameraya g.ötünü sallayip duruyolar ya bende bıktim sürekli spamlamakdan 
(899 puan) tarafından
Psikolojim bozuldu gerçekten bu ne yaaa
tarafından
Hele o cinsiyet degistirenler Allahım yazdıysa bozsun onlara bakmak istemiyorum ya Allah korusun bakarimda cocum oyle olur diye cok korkuyom :(
(899 puan) tarafından
Ayy kınama boşver
tarafından
Yok hemen spamlayip geciyorum kınamıyorum aklima öyle geliyo iste bakmak istemiyorum Rabbim göstermesin kimseye
(5,406 puan) tarafından
Silin kizzzzzz
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben tik toka denk geldikçe çok üzülüyorum. Prim uğruna,beğeni uğruna neler yapıyorlar. Geçen kadının birinde saten göğsü açık kısacık gecelik vardı başı kapalı. O kadar sinirlendim o kadar iğrendim ki... Yazık ya vallaha yazık daha neler var neler. 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Esin görüyordur özel bir çaba harcama bence
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Keşke kökten kaldırilsa:angel:

0 oy
(115 puan) tarafından
Bende eşime sosyal medyada kız istek gelince hemen engelliyim   erkeğin içinde varsa herturlu yapar yapacağını bakarsa 7 24 ya larında değiliz yaa ama takibide bırakmamak gerek
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kapat canım niye kullanıyorsun ne gerek var. Bizim ne tiktok ne face vs birtek instagram var ordan da ben sürekli ürün bakıyorum sipariş veriyorum. Hiç kocanın gözüne sokma öyle şeyleri sil gitsin hele de tiktok
(899 puan) tarafından
Bacım sadece Instagram kullanıyoruz zaten
0 oy
tarafından
En iyisi silmek hep boş işler orası 
0 oy
tarafından
Valla bu uygulamayı kokden kaldirsinlar ya abuk subuk ya 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 744 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
29 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Bitter cikolatam (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 689 göst.
2 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,378 cevap

34,839 kullanıcı

...