0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Güzel koksun ve tertemiz yapsın istiyorum hangi renkler için hangi markayı kullaniyorsunuz ve camasirlarinizi kaç derecede yikiyorsunuz benim kıyafetler temiz olmuyo sanki bingo kullandim omo kullanıyodum ama degisicem

12 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Omo ve Ariel kullanıyorum peros da annem kullanıyor kokusu çok guzel
-Reklam-
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Bende bingo aliyodum şimdi rinso aldım yeni  cikanini bakalım bı deniycem yumuşatıcı peros sarı kutu çok guzel 60 da yıkıyorum renklileride
0 oy
tarafından

Tursil kullanıyorum detarjan olarak genelde 

Siyahlara sıvı detarjan alıyorum perwoll
Geçen boron denedim sıvı detarjan efsane beğendim kokusuda harikaydı ekstra yumuşatıcı istemiyordu o derece yani (sivi olan)
Yumuşatıcı asla sabit değil sürekli değiştiririm yeni kokular denemeyi severim uzun süre aynı kokuyu kullanmam :)

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Omu mavi sıvı deterjan ve abc parfümlü mor kullanıyorum 3 aydır evde değildim nevresim takımını yıkayıp katlamıştım gittiğimde onu yatağa geçirdim ve kokusu hala kalıcı çok güzel kokuyor tavsiye ederim 
0 oy
(34 puan) tarafından

Ben beyazlar ve renkliler icin arielin sıvı deterjanini kullaniyorum. Bazen renkliler icin değişiyor ama beyazlar hep ariel. Yumusaticida o an hanisinin kokusunu seversem  vede konsantre kullaniyorum. Suan vernel max hindistan cevizli yumusatici kullaniyorum. Camasirlarimda mis gibi sanki parfümlü . Gunlukleri 60 derecede yikiyorum rwnkli olanlari bide virus falan. Gezmede giydiklerimizde 30 derece falan. Beyazlarda kirliyse coksa 90 .normalse oda 60 :)

0 oy
(109 puan) tarafından
Omo kullanıyorum yunuşatıcıya bile gerek kalmıyor. Yumoş extra kullanıyorum yumuşatıcı da çok memnunum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Peros kullanıyorum, koyu renklileri haric 60 derecede yikarim geri kalani, yumusaticida abc vegan kullaniyorum
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Beyaz renkli siyahlar için perwoll kullanıyorum yumuşatıcı olarak yumoş yabani orkide ve yasemin kokusuna bayılıyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Omo ile yıkıyor benim makina sadece. Yumuşatıcı da migros un kendi markasını çoğunlukla bulamazsam vernel onur marketin kendi markasını. Zaten o kadar çok yıkanıyor ki çamaşır bizim evde kurutma da var asla çıkmıyor koku 
0 oy
(883 puan) tarafından
Alo renkliler ve beyazlar 

Yumoş exstra :) cokk menunum geçen komsumlarda sordu misler gibi yapiyo herseyi 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Omo güzel bence 
0 oy
tarafından
Omo birde bimin mavi renkli yumusaticisi

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 784 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 221 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 183 göst.
23 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...