0 oy
577 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
1 ay sonra tasinacaz ve  2 çocukla ben  eşim uçakla gideckmisiz  ee   ben  ucak tan  çok korkuyorum bin sem kalpten giderim napacam 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olcak kız ben iki çocukla habire ucuyom alisirsin otobüsten daha rahat
tarafından
İlk defa biincem yükseklik korkum var .
tarafından
Benimde var ama aşağıya bakmazsan gormuyon zaten :)
tarafından
Millet dio ses korkutuyor bide deniz gol un  üstüne geçince yer çekimi yapıyo falan korktum
tarafından
Aman millete ne bakiyon kulağına pamuk Tika ilk kalkista biraz korkarsın yoksa hissetmiyorsun.bile
tarafından
Öyle mi diyon
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sırf uçak için ilaç varmış araştır istersen sağlık ocağına sorabilirsin
tarafından
Ne ilacı canim ise yarar mi
0 oy
tarafından
Bırsey olmaz canim yuksek lık korkum oldufu halde biniyorum ben
tarafından
Benim de var ama kalpten giderim valla
tarafından
Bırsey olmaz canim korkma
tarafından
Korkudan sutum kesilir ve  bağırsm  çocuklarım da  korkacak napacam ya ben :(
tarafından
Kız kormçkma bak ben bile kac kez bındım
tarafından
Bilmiyorum ki inşallah bir şey olmaz
0 oy
(883 puan) tarafından
Canım bende korkarım ölürüm bayılırım diyodum sana bişi diyimmi keşke adrenalini olsa gram yokk grammm otobüs vile ondan adrenalini vallahi  sanki uçakta evin içinde oturuyosun  gibi 
tarafından
Öyle mi diyorsun canım.
(883 puan) tarafından
Vallahi öyle antepden İst gelin geldim eşim dedi uçağa binelim dedim olurum hayatta olmaz bayılırım aileme ne hesap verirsin beni düşün kıyameti kopardım 14 saat yolu perişan ettim kendimede adamada evlilikten sonra tekrar meklekete gidicektik gel uçağa binelim bak dedi vallahi biseyi yok dedi hatta dedi kalkarken belki biraz korkarsın inan kalkarken inerken bı adrenalin beklediğim yok canım yok vallahi çok sıkıldım hatta :)))
tarafından
Sonunda bindin yani:)  biz esimle hep tartışiyoz bu konuyu napayım ya mecbur çocuklar için
(883 puan) tarafından
Kız bin bin vallahi biseyi yok inanki ben üç basamak yükseğe çıkınca korkan biriyim ama yok çok rahat
tarafından
İnşallah bi şey olmaz canım.  Kalbim dursa orda yardım ederler mi
0 oy
(177 puan) tarafından

Uçağın birşeyi yok ki hissetmiyorsun bile. Benim annem de çok korkardı uçaktan hatta ilk uçuşta psikologa gidip ilaç bile aldı ama hiç kullanmamış ilacı sürekli de yurt dışına geziye gidiyorlardı koronadan önce. Korktuğun kadar yok emin ol. Bayilsa benim annem bayılıp kalpten giderdi :D

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnmde yükseklik korkum var ama 3 kez uçağa bindim.Uçakla çok hızlı gidiyorsun üstelik rahat camdan aşağı bakmadığın sürece sorun yok.
(3,895 puan) tarafından
İlk binişimde kalktığımız sıra biraz korkmuştum sonrakilerde azıcık mide bulantısı olsa da geçti hiç korku olmadı insan alışıyor :)
tarafından
Bakalım nasıl olacak
0 oy
(119,112 puan) tarafından
korkma kiz ne guzel bulutlarin arasinda suzuluyon
tarafından
 Doğru diyosn
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bitkisel ilaç var cnm aklıma gelmiyor . Bnm eşimde panik atak var idi nedeniyle yurtiçi yurtdışı uçakla gider. 30 TL bisiydi ama sor veririler uçağa binmeden 1 saat önce içiyorsun bisicik olmuo
tarafından
Çocuk emziyyrom bişey olmaz mı
(6,859 puan) tarafından
Bı sormak lazım cnm bilmiyorum açıkçası
0 oy
tarafından
En rahat yolculuk uçak yolculuğu korkun varsa aşağı bakma yeter hiçbir şey anlamazsin bile herkes her şeyi abartiyo
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Uçak korkusu olanlar genelde sakinleştirici içip biniyor deneyebilirsin 
tarafından
Çocuk emziyyrom ila c nasıl olack ki
(2,393 puan) tarafından
Önceden sağıver sütünü sonra emzirmeye devam et uçak korkusu felaket bişe
tarafından
Valla çok korkuyorum bakalm nasl olack
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Cam kenarina otirmayin kalkarken sadece az bisey iciniz kalkiyo sonrasi cok skici oluyo zaten korkmayin :)

tarafından
Kalpten gitmesem iyi
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Korkulacak bir şey yok ki zaten çocuklarla ilgilenmekten aklına bile gelmez bence 
tarafından
Haklısın valla
0 oy
(894 puan) tarafından
Canım Bi kalkışı Bi inişi bir de türbülansa girerse hissedersin o da herzaman olmaz. Uçak düşerse diye bir endişen varsa ben kendimi şöyle rahatlatıyorum ecelden kaçamazsın yerde de olsam gelip beni bulacak o yuzden ayatel kürsü oku bin. 
tarafından
Ya korkuyorum çok.  Ölüm Allah ın emri benim yükseklik korkum var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 373 göst.
30 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 399 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Mihrii (253 puan) tarafından soruldu

378,132 soru

11,317,563 cevap

34,763 kullanıcı

...