0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kızlar geçen gün buraya anlatmıştım görümcemler 5 para etmez ama buna rağmen kalkıp benim hakkımda kötü konuşmuşlar evime çocuklarıma eşime iyi baktığım halde ve sürekli misafir ağırlarım çocuklar olsa bile kusursuz bir şekilde ağırlarım elimden geleni yaparım her neyse bugün görümceye gittim baktım kaynana ve diğer kizida orda hayırdır dedim siz niye geldiniz kaynana dedi ki Elif'in misafiri gelecek bende akşamdan kaldım yemek yaptım şimdide çocuklara bakicam diğer görümcede dedi ki bende yardım edicem evi temizlicez.. orda deliye döndüm bende dedim ki ohh ne güzel valla annene yemek yaptırdın kardeşin evi temizlicek daha ne istiyon diye laf attım kaç kişi gelecekler dedim iki kişi diyince de manalı bi kahkaha attım normalde umurumda olmaz ama böyle bir haltı beceremeyip bide üstüne kalkıp benim hakkımda gizli saklı konuşmaları çok çok zoruma gitti ben onlar için o kadar fedakarlık yaptım çoğu şeyi görmezden gelip sustum nankörlük yaptılar bana. Her neyse eve gelince eşim anladı ne oldu dedi bende anlattım böyle böyle kendileri bir halta yaramıyor bide beni beğenmiyo pasaklılar dedim oda dedi annemin kızı tabi yapacak diyince bende dedim ki sende oğlusun sana niye hiç bir faydası yok Seni sevmiyor annen o yüzden böyle yapıyo dedim. Bu arada kaynanam eşime sevgisini hiç göstermez diğer kaynima sürekli annen kurban olsun oğlum falan der ama eşime dediğini hiç duymadım hatta geçen gün kaynananmin yüzüne vurdum diğer oğluna diyorsun benim kocama hiç demiyosun diye. Ve bu akşam bunu eşime dedim annen kardeşine hep söylüyo seni sevmediği için hiç söylemiyor böyle şeyler dedim oda sessiz kaldı ama içime okuz oturdu keşke demeseydim şimdi nasıl geri ceviririm bunu bennnnn :/

20 Cevaplar

+9 oy
tarafından
1 gorumcene o kadar gereksiz bi laf etmişsin ki ister anasına bacisina yaptirir isterse dışarıdan insan tutar 

2 eşinin sana öyle bir şey dediğini hayal et 

3 sen de eşine karşı onlarin arkasından konuşuyorsun yani onların yaptığı şeyi sen de yapıyorsun 
(1,787 puan) tarafından
Görümceme ettiğim laf hiç gereksiz degil arada geçen meseleyi bilmiyorsun o yüzden gereksiz bulman gayet normal hatta az bile dedim o derece
(2,078 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın canım +
-Reklam-
+2 oy
(8,581 puan) tarafından
Resmen ana oğul arasına çomak sokmussun kız.. dogru değil 
(1,787 puan) tarafından
Kız zaten çomaklilar kaynanam olacak kadın soğuk nevale hayatta aramaz oğlunu akşama kadar kızlarını arar sonra oğlundan hayır bekler
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Büyük gaf valla bilemiyorum ya
(1,787 puan) tarafından
Kaynana hak etti ama eşim üzülsün istemiyorum
+1 oy
tarafından
Boşver bu kadar takma erkekler bu kadar kafaya takmaz sen eş olarak görevlerini yapıyorsan yeter onun için ailesine de cevaplarını ver eşine yansitma bile
(1,787 puan) tarafından
Ya  onca olay oldu takmadım ama artık canıma tak etti
+1 oy
(14,032 puan) tarafından
Valla benim öğrendiğim bir şey varsa o da kimseye susmayip yapistiracaksin insanların anladığı dil bu. Ama eşini üzmseydin keske
(1,787 puan) tarafından
Üzülmüş gibi durmuyor şuan gayet keyfi yerinde belki ben gereksiz kuruntu yaptım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Haklıyken haksız duruma düşeceksin bu konuşmadan sonra 
(1,787 puan) tarafından
Pek takmış gibi durmuyor şuan gayet iyi ama bilemedim
0 oy
tarafından
Yanı anlamadığım.medem  bu kadar sinirlisin patlayacak yer aramışsın sanki öfkem yazına dahi yansimis
(1,787 puan) tarafından
Buraya yansıyandan cokkkkk daha fazla sinirliyim inan
tarafından
Yapma kuzum sınır iyi bisey değil hiç iyi bisey değil.istigfar çek şeytanın seninle uğraşıyor eşinle  aran bozulacak hiç yere bırak ne halleri varsa görsün bırak.kim kime yardim.ederse etsin linkine.giderse gitsin karışma senin arkandan laf ettiğini duyardansa aldırma takma bırak.onlar catlasın merhabani azalt sadece  inan kimse için eşinle.kotu olmaya değmiyor öfkeyle.kalkma eşini kırma bi defa söylemişsin eşine bi daha söyleme esin bir susar iki susar o da kötü patlar
(1,787 puan) tarafından
Öyle güzel anlatmışsın ki, teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
Ben üç aydır babalardayım eşim le kusuz  .. annesi yüzünden defalarca kere kavga ettim.laf söyledim yapmasaydım.diyorum.keske şeytan kadın yüzünden bana körkütük aşık.olan adamı kendimden soğuttun adam küfretmeye  dövmeye başladı..  Bana bisey olmaz ama olan çocuklarıma.oldu işte üç aydır evlerinden ayrı yataklarından ayrı zorlaniyorlar çok kimse için eşinle tartışma boşver. Rica ederim kuzum
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Yaptığın çok kötü bir davranış gercekten kocan için kötü olmuş . Burdan dönüşü var mıdır bilmiyorum
(1,787 puan) tarafından
Şimdi iyi pek takmış gibi durmuyor ama bilemedim
(7,197 puan) tarafından
Kiz ben üzüldüm burda valla
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Haklisinnnn dedim dedim sonda haksiz konumuna düştün cnm ya .
(1,787 puan) tarafından
Evet kalbini kırdım mı acaba diye düşündüm ama gayet iyi şuan takmamis sanki beni.d
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kötü olmuş ya yapma yazık
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sonuçta eşini üzdün 
(1,787 puan) tarafından
Gayet keyifli şuan ben gereksiz taktım galiba kafaya umursamamis çünkü
0 oy
tarafından
Ara bozmak var laf sokma ve eleştiri zaten var aman bacimm senden korkulur 
(1,787 puan) tarafından
Pardon da içinde bulunduğum ortam beni bunlara zorluyorsa ???
tarafından
Eşine git sole ara boz diye seytan sokar  insanin aklına bunu vesvese yani şeytan şuan göbek arıyordur
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Darılma ama nekadar gereksiz şeyleri kafana takmışsın, sen kendin ol aynı şekilde devam et, hakkında konuşmuşlar onların ayıbı, laf atınca ne oluyor ki anlamadım, eşinde baya doldurmuşsun, bu tür muhabbetleri erkeklere yansıtmak çok gereksiz, çok ciddi birşey olur eyvallah ama bu tür muhabbetler ne bileyim 
(1,787 puan) tarafından
Ya moralimi öyle bozdular ki suratım beş karış asik olunca eşimde zorladı ne oldu diye anlattım anlatınca daha fazla sinirlendim onuda kırdım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Biz mikseri kek falan yaparken kullanırız ama sen ortalığı karıştırmak da kullanıyorsun galiba.
0 oy
(10,383 puan) tarafından
Son cümleye kadar iyi gidiyordun kız eşine onu demeseydin keşke sinirle söyledim de anne oğlunu sevmez mi hiç falan de
0 oy
(912 puan) tarafından
Ahh bacim kendi kızları oldumu hep ayni yoruluyor,cocugu cok huysuz,bilmem ne bi sürü şey ama sen el kızısin sen elestirileceksin takma bence.
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Görümcene falan neyse de çünkü sende haklısın ama eşine ağır olmuş bence güzelce özür dile ister istemez belli etmese de ne kadar üzülmüştür
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Ben seni anliyorum canim aynısı bende de var Allahtan bende görüm 1 tane oda uzakta da olsa yetiyor ordan buraya sana tavisye sen kendi işine bak onlarin ne ettigiyle ilgilenme minnet etme oNlara eşinin degerini bil deger ver kii seni el üstünde tutsun o dediklerinden ziyade annesi icin iyi düşündüğünü dile getir o zateb anlar bazi seyleri 

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 844 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 380 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
13 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde 1 melek annesi (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 355 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu

380,192 soru

11,382,181 cevap

34,880 kullanıcı

...