0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Kuzenim okuyor ama bilemedim iş var mı bu bölümde avantajı nedir iyi bir bölümse kardeşime de önereyim. Mezunu var mı nerede çalışıyorsunuz zor mu VS. VS. 

3 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Yavrum ben okudum işsizim bırak okumayı düşünmesin bile iş imkanı yok atama yok DGS yapılıp hemşirelik falan geçiş var ama oda 100 kişiden belki 20si çok zor herşey kat kat. Huzurevinde çalışıyorsun ki orda çalışmak istese bile gidip şimdi basvursun aramiyolar diploma onlara afedersin e.nayi lazım çünkü tekniker adı altında kullanıyorlar seni 2 yılını heba etmesin bence
(874 puan) tarafından
Evet gerçekten zor iki kişi olmasına rağmen annem hastayi sandalyeye oturturken ayağını kırdı kendilerini tamamen bırakmış insanlarl a yatalak olanlarla ilgeniyorsun kuvvet şart  ama yine de zor. Fakat duaları yeter annem çok dua aldı o dualar sayesinde ayakta şükür
(692 puan) tarafından
Aynen öyle kaldı ki biz daha güçsüzuz Allahım şifa versin annene
(874 puan) tarafından
Allah razı olsun
(580 puan) tarafından
Neden hemşireliğe çeviren 20 kişiden biri olmayasın
(692 puan) tarafından
Keşke olabilse ama denedim olmadı öyle kolay değil
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Cevap yazan kişi cevabını göremiyom
0 oy
(58 puan) tarafından
Ben okudum bitirdim bir buçuk yıl çalışıtim hiç bir avantajı yok köle gibisin özelde devletin huzurevinde biraz daha rahat ama orayada torpille giriyorlar özelde verilen parada asgari ücret degmez yani git sıradan bir yerde çalış.ondan daha iyi çünkü alt temziligi falan yaşlı bakmak kolay değil yıpranıyorsun hem bedenen hemde ruhen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 106 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (38 puan) tarafından soruldu