0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Çok acil lütfen:(

12 Cevaplar

0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bol bol su içmen uyuman ve kafanı rahatlatman gerek canım gerisi hikaye. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallah  a  denedim ise yaradı çay iç şekerli ve  pirinç çorbası  
0 oy
(217 puan) tarafından
Lahana,kuru fasulye filan asla yeme süt ekmek ye çok rahatlatır mercimek çorbası diğer çorbalar da güzel cnm
tarafından
Mercimek gaz yapıyo cnm. Tavsiye etmem
0 oy
(217 puan) tarafından
Bide çörekotu tozunu bi kaşık ye yemekten sonra ydi hatirlarsam çok süt yapıyormuş bı bak netten ama faydası çok ihmal etme
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Canim bulgur pilavi incir badem ceviz findik humana cay kullaniyorum ben o da sut yapiyor bol bol su ic hosaf ic kuru dut ozellikle sut yapiyor kuru dut hosafi yap ic siyah kuru uzum de sut yapar en onemlisi bol bol su ic mercimek corbasi sut yapar yaziyor internette ama bebegin kucukse cok gaz yapar ben icmedim o yuzdrn onu
0 oy
(181 puan) tarafından
Bol bol su iç rezene çayı iç canım 
0 oy
(2,857 puan) tarafından
Her bünye farklı bence .. ben su içeyim düzenli besleneyim ve en önemlisi 3-4 saat uyuyabileyim süt oluyordu onun dışında ne yersen ye olmuyordu kutu kutu helva bitirdim stresli olup uyumadiktan sonra süt olmuyordu
0 oy
(476 puan) tarafından
Tarhana çorbası kıvırcık salatası kompostu rezene çayı bulgur pilavı bol su bunlar sut yapıyor cnm 
0 oy
(48,710 puan) tarafından
tavuksuyu corba boza tarhana bulgur sogan soda 

gaz yapanlara dikkat et
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Uyku su bulgur soğan tatlı 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Herkese yaramıyor gaz yapabiliyor bulgur pilavı bi tabak yemiştim taşıyordu resmen elimle sağmıştım okadar çoğaldı bi anda bide dereotu ama hep çok au içerdim bol boll
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Uyku ve su birebir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 237 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
15 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde duyguakkoca (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 841 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu

380,776 soru

11,400,426 cevap

34,930 kullanıcı

...