0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Mrb guzel anneler ben 13.lik hamileyim surekli ruyada altın ve ya gümüs küpeler goruyorum daha çok altın kupe gorurum rüyasında goren oldumu hic? cinsiyyet ne henuz belli deyil bende o yüzden merak ediyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Altın sıkıntıya gelir kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gogul amcadan bakabilirsiniz. Rüya tabirleri ne

(2 puan) tarafından
Bakdimda googleda her ruya tabiri de doğru cikmiyor boyle bi ruyayi gorenler isitenler tecrubesi olanlar için yazdim cnm
0 oy
tarafından
Rüyada altın küpe görmek hayırlı işlerin kişiyi bulacağına dair yorumlanır. Özellikle rüyayı gören kişinin çocuğunun ileriki hayatında bir din adamı olacağına dair ifade edilir. Aynı zamanda ailesiyle beraber mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder
(2 puan) tarafından
InshAllah cnm tesekkurler ruya tabirlerinde hem kız yaziyor hem erkek surekli kupe gorunce merak ettim
tarafından
Sen sürekli. Cinsiyetini düşünüyor san bilinç altında kalmıştır görmüşsün dür
(2 puan) tarafından
Bilmemki hic dusnmesem bile ara sıra goruyorum yine de Rabbimden hayirlisi o bilir dogrusunu
0 oy
tarafından
Erkek mi bebej bnde hep görüyorum altın erkek çıktı benim ki kısmet li olcak bebgin
(2 puan) tarafından
Bende henuz cinsiyyet belli deil canim ben de kupe bilezik altın kolye yuzuk nerdeyse hepsini gordum)) ama ruyada pembe renkleri kız çocuğunu daha *** goruyorum bakalim İnshAllah hayirlisi
tarafından
İns canm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben hep altın bilezik görüyordum anlamı erkek bebek.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Altin küpe görmek kiz cocugu olacagi anlamina geliyo bildigim kadariyla .bilezik ve yüzuk te erkek cocugu  .tabi bunlar hurafede olabilir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ayseee_nur (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde minigebe (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu

384,901 soru

11,512,517 cevap