0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bi hftada bi kere ariyorum bazen kaynanam beni haftada bi arar oyle istemsiz soguk bi sekilde konusur ama gorumcem desem 3 yildir agzindan yenge dedigini duymadim ne o arar ne ben konusmaz hic yapisi geregi diye dusunuyorum dun esim aradi esimle her konustuklarinda cocugu soruyorlar beni hic sormazlar nedeni cidden anlamis degilm onlara karsi ne yaptim diye dusunuyorum 3 sene olacak evleneli 

35 Cevaplar

0 oy
(461 puan) tarafından

Hiç aramam nosu yok bende 10 günde bi belki giderim :'(

-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Biz her gün konuşuruz ama kızına gitsin hiç arayıp sormaz ilginç bir kadın :)

0 oy
(513 puan) tarafından
2günde 1 ararim
0 oy
(620 puan) tarafından
Hiç malesef. Çok isterdim sıcak kanlı bi aileyeg gelin olmayı.esimin annesi vefat etmiş. Babası ablasi bi de kardeşi var hiç konuşmuyoruz yapısal soğukla.sadece teyzesi cok iyi onunla konusuyoruz.insna uzuluyor gerçekten neden boyleler diye
(7 puan) tarafından
Aynen ya onlarda cok soguk olunca kendimi kasiyorum normalde cok sicak kanliyim ve cevrem beni sever overler ama gel gelelim ki eşimin ailesi bu sekilde....onceden esimden once biriyle nisanliydim ayrildik onun ailesi o kadar iyiydi ki bana karsi kendi kizlari gbi kol kanat gererlerdi bana lakin evlatları oyle degildi smdi esim iyi.ailesi byle kendimi cok yorgun hissediyorum
0 oy
tarafından
Valla cnm ben 2 günde bir arardim sorardim haftanin 4 gunu giderdim hamileligimin son ayinda haftada 1 gidince kaynana yüzüme zaten haftada bir geliyosun dedi sonra ben hastanelere düştüm gunlerce onlarin bahcesinde kalçamı kırdım cocugum hastalandi daha neler neler ne aradi ne sordu ustune bid eiftira atti bana esime hastanedeykn aramsm acmams dedi bnde esime gosterdm aramadgni şükür şimdi hic aramiyorum artik gitmiyorum da
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Telefon numaraları bile yok desem
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aramama gerek yok iki gün de bir ya biz oradayız ya onlar burda 
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim gorumcem haftada bir gelir yada bizi cagirir iki uc gune bi arar kaynanam yok ama eltim buyutmus esimi oda iki gun aramayim niye sesin cikmiyor  diye arar hemen 
0 oy
(263 puan) tarafından

Esimin ailesini ne sıklikla ariyorum...... mmmm ben hic aramiyorum :)). 

0 oy
(868 puan) tarafından
Hiç arami yorum az önce kayanam aradi npyn kızım dedi utandım bi:)))
0 oy
tarafından
Haftada 4 kez ben aramasam o arıyor normal konuşuruz esimide oğlumuda sorar benimde esime soruyor
0 oy
(241 puan) tarafından
Ben hergün kayınvalidemle de annemlede konuşurum ben aramazsam onlar ararlar iki görümcem var aramaya gerek duymuyorum onlarda beni aramazlar fazla anneler babalar memnun olsun gönülleri kalmasın yeter 
0 oy
(530 puan) tarafından
Her gün konuşuruz bazen çok uzun muhabbet ederiz 40 dk yı geçer 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İlk evlendiğimizde bir kaç kez aradım .Yüz buldu olur olmaz şeye burnunu sokmaya başladı.Hiç aramıyorum.O da aramaz.Eşim günde 1-2kere arar kendi konuşur.Çok şükür görümcem yok
0 oy
(3 puan) tarafından
Arama gereği duymuyorum malesef ne zaman görüssek eşimle   aramda ya bi kırgınlık yada bir tartışma oluyor  ha arada bazen akşam 1 iki saat oturmaya gideriz ama pek muhatap olmam az cektrmediler unutulmuyor yani 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,802 göst.
25 Kasım 2019 Aile kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 376 göst.
0 oy
30 cevap 362 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Eda34 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mutsuzanne (55 puan) tarafından soruldu