0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar sadece buraya yazıp içimi dökmek istedim artık bunaldim eşimle artık hiç anlaşamıyoruz kavga gürültü küfürler havada uçuyor iyice soğudum ondan gönül almayı hiç bilmeyen kişi elinde telefon sorumsuz ilgisiz bir eş anca karnı acıkırsa yada başka işi düşerse yanaşır bende bu yüzden bana yanaşmasına tahammül edemiyrm 5 aylık bir kızım var oda olmasa şu evde yalnzm onla sohbet edyrm oynuyrm 1.5 yıldır evliyim ama hiç mutlu olmadım ona kalsa bütün suç bende çünkü hatalarını söylediğimde çok konuşyr oluyorum her şeyine göz yummamı susmamı bekliyor yaptığım ev işine bile saygısı yok bir bardagı bile zor yerine götürür sorumlu bir eş değil maddi açıdan zaten zordayız iş buluyor çalışmıyor elime beş kuruş bile vermez bir ihtiyacın varmı diye bir kere bile sormadı bu zmana kadar kısacası kalbimde bitti benim yürümek zorunda olduğu için yürüyor her gün ağlamaktan helak oluyorum kimsemde yok hakkınızı  helal edin kızlar biraz uzun oldu burada olmasa patlarım:((

9 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Boşuna evlenmiş ozaman esin sorumluluk sahibi değil bilmiyor bile böle olursa bu evlilik yürümez hiç konuşmayı denedin mi güzelce kenara cek konuş onunla böle olmaz de 
(23 puan) tarafından
Çok konuştum ama hiç değişmedi vır vır yapma kes çok konuşyn der
(1,584 puan) tarafından
Hiç konuşma taviz bilr verme belki ozaman anlar seni
(23 puan) tarafından
Öyle yapıyorum zaten tek başıma çekldm bir köşeye otrdm oda telde oyun oynuyot
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağlama canım ciddi bı şekilde konuş onla böyle devam etmeyeceğini soyle kararlı davran senin nasılsa gitmeyeceğini düşündüğü için kendine çeki düzen vermiuodur
(23 puan) tarafından
Gittim evden kaç kere kadın sığınma evine her şeyi denedim ama yok konuşamyrz bile hemen hakaret
tarafından
Ayrılma imkanın yoksa o yokmuş gibi davran kendini de hiç yıpratma umursama
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Rabbim sana inşallah bir çıkış kapısı gösterir o kocan olcak adama da vicdan merhamet dilerim inşallah...
(23 puan) tarafından
Amin canım inş her sey yavrum için onu benden almakla tehdit edyr
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz .Öncede mi böyleydi.Severek mi evlendiniz .

İnşallah düzelir .Allah yardımcın olsun
(23 puan) tarafından
1.5 yıl oldu severek evlendik evet ama tam tanıyamadık birbirimizi ben ankaradaydm evliliğmn ilk ayı güzeldi sonra hep böyle
0 oy
(163 puan) tarafından
Seninle aynı şeyleri bire bir yaşıyorum tek farkımız ben üç yıldır evliyim ve iki evladım var. Biliyor musun yolun başında iken kurtul. Ben senin gibi en basta olsaydım kesinlikle boşanırdım. Hep düzelir diye kendimi kandırdım ama boş. Boşuna demiyorlar ağaçtan maşa aptaldan da paşa olmaz diye. Şimdi zamanında kurtulmadım boşanmadım Diye kafamı duvara vuruyorum. İki çocuk olmasaydı zaten kimse umrumda olmazdı direk boşanma davası açardım.
(23 puan) tarafından
Yavruma nasıl bakarım nereye giderim tek olsam durmamda
(163 puan) tarafından
Ne kadar zor ya sadece çocuğuna bakacak durumun olmadığı için içi boş mutsuz Bir evliliği sürdürmek. Allah yardımcımız olsun
(23 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Rabbım yardım etsin canim sana aynı evde 2 yabancı olmak cok zor 
(23 puan) tarafından
Hemde çokk bazen ölmek istyrm ama
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kıyamam sana boşanmayı düşünmüyor musun kendine bir hayat kursan
(23 puan) tarafından
Nasıl kuruyum bacım çocukla beş kuruş yok kimsem yok napcam bilmyrm
(2,323 puan) tarafından
Kadın sığınma var ya orası nasıl acaba
(23 puan) tarafından
Gittim oraya ama çocukla orası cok zor olur hapishane gibi bacım bir bilsen
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(742 puan) tarafından
Bi insan yedisinde  neyse  yetmişinde  odur   bunla hayat geçmez kendini  bitirme  bırak  bence
(23 puan) tarafından
Keşke ama
(742 puan) tarafından
Kadin sığınma evinden destek alabilirsin
(23 puan) tarafından
Biliyorum orayı gitmiştim zamanında ama belli  bir süre kalabiliyrsn
(742 puan) tarafından
Böyle hayat geçmez  zorluk illaki cekeceksin  ama çabala  sonra nue bırakmadım  ki die pişman olmaktansa
0 oy
(309 puan) tarafından
Ay canm benim sorunlarımiz aynıı iş sıkıntımız yok ama ilgilenmemek sıkıntımız var bnde 5 buçuk senelik evliyim 2 çocuğum var biri3. Buçuk yaşında biri 11 aylık ve maddi yönden sorumsuzluk etmiyo ama ne benle nede çocuklarla ilgisi var belki pek nadir oda hafta sonu işte Bi kaç dakika oynar yada dışarı çıkarır ama normalde yok ya tlfla uğraşır yada TV bakar bna aylardan beri yaklasmiyo bana sormadan söylemeden heryere gider gelir ve tüm bu yaşadıklarım 2 buçuk senedir böyle  :(( Allah sonumuzu hayır etsin inşallah zor. Zamanlar. Geçiriyoruz hepimiz :(( imtihandamiyiz nasil olacak bilmiyorum şuan annelerde kalıyorum dün gece geldim hiç umuru bile olmadı 
(23 puan) tarafından
Rabbim hepimizn yardımcısı olsun inş

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 357 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu