0 oy
351 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (83 puan) tarafından
29 haftalik gebeyim  erkek bebeğim olacak Inşallah ilk hamileliğim çok korkmaya basladim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bide bni gör bnde 34 haftaligim nasıl dogurcagim hep aklımda bazen diyorum doğsun rahat edeyim
(83 puan) tarafından
Valla ya
tarafından
İki turli de  cikcak bu bebekler alış şimdi den
-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Benim 5. Doğumum olacak bnde çok korkuyorum 
(349 puan) tarafından
200 en güzeli 4 3570 doğdu onda zorlandım
(1,250 puan) tarafından
ALLAH sanada cumlemizede hayirli kolay dogumlar nasip etsin Insallah canm cok tesekkurler yorumlarin icin
(83 puan) tarafından
Aminnn
(83 puan) tarafından
Insallah
(83 puan) tarafından
Insallahhhhh
0 oy
tarafından
Hiç korkma kiz düşünme bile valla bak akışına bırak korkarsan zor benim 4 cu gebeliğim normal doğum hepsi hiç birinde ne korktum ne bişe kendine güven gerisini Allah'a bırak 
(1,250 puan) tarafından
Onlardamu 40 haftayi bekledi canm
tarafından
:D keşke 40 hafta olaydı nerde 42 haftada suni sancı ile zorla geldiler ikisi anlaşmış gibi aynı oldu iki oğlumda :D şimdiki nolcak çok merak ediyorum
(1,250 puan) tarafından
Ay Insallah benimki o kadar beklemez ilk kizim 3150 dogdu da mahvolmustum bu simdiden 3300 olmus hayirli saglikli kolay dogum olsun Insallah senin budami erkek canm
tarafından
Buda erkek :D bu sefer 10 aylık dogururum herhalde ahahah hayırlısı olsun hakkımızda ya
(1,250 puan) tarafından
Aminnn canm Insallah Allah yardimcin olsun 4 pasa birde babalari oyy oyy kolayliklar dilerum sana canmm
0 oy
tarafından
Şimdiden korkup kendini boşa sıkıntıya sokma dogumla ilgili kötü şeyleri okuma iyi şeyler oku tabiki kolay olmuyor ama herkes yapıyor sezeryan ya da normal farketmez bi şekilde kucağına alıyorsun sadece kucağına aldığını hayal et geçip gidiyor 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Canım hıc korkma akışına bırak.. Acı olsa da doktor ebe yardımcı oluyor. Herkes nasıl dunyaya getirdiyse bende oyle getırırım ınsallah de. Bol dua et.. Bol dua.. Duanın cok faydasını gordum ben..  
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Aynı ayni bende de başladı korkular. 31+5 olduk. Hem korkuyorum hem sabırsızlanıyorum. 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
ne korkuyon kiz ☺ ben dogurduysam herkezler dogurur dayanamazsan epidural yaptir benim gibi agrisiz acisiz samcisiz dogur
0 oy
(3,729 puan) tarafından
İlk dogumumda hiç korkmamistim. Sonuçta o kadar zor olsa insanlar nasıl ikinciyi üçüncüyü doğuruyor onlar doguruyorsa bende dogururum diyerek kendimi cesaretlendirdim hep. Ama fazla özgüven iyi değilmiş :) herneyse bir şekilde doğurdum. Öldürmeyen acı güçlendirir rabbim bir avazda kurtarsın 
0 oy
(74 puan) tarafından
Ya canım bende ilk doğumum da korkuyordum ama öyle anlatılan kadar korkunç geçmedi hamd olsun hastaneye girdim 50 dk sonra bebeğim geldi dünyaya. Onu gördüğün an bütün acını unutuyorsun zaten öyle Bi aşk
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Korkma hiç canim, düşünmemeye çalış doğumu. Ne kadar düşünürsen düşün akışa göre oluyor :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,228 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde Şalk (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 564 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 792 göst.
+1 oy
9 cevap 451 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu