0 oy
1,130 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından
Kızlar sizde evde tek olunca bir korku oluyor mu ya bende Allah korusun bütün felaketleri düşünüyorum eşimm gece çalışıyor bazen meaia yapıyor sabahlıyor insan korkuyor Allah korusun deprem olsa  çocuğu alırım evden nasıl çıkarım VS. Falan diye yada hırsız girse sprey sıksa ağzıma evladım nolcak diye Allah korusun tabi felaket tellalı oldum yahu şeytan mı vesvese veriyor ne bide bunları düşünmesem uyurken korkunç rüya görüyorum evimiz hani güvenli aşağıda da yanda da yukarıda da insan var ama insan işte daha alışamadım hayla tabi önceki kadar korkum yok evladım biraz olsun cesaret veriyor ama sizde de öyle mi 

21 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Cnm bende sendenim benim korkum biraz farkli ama cok hocaya gittim ama yine arada oluyo uyurken kotu seyler goruyorum karabasan falan anlatmak istemiyorum detayli ama benimki biraz farkli korkunc 

Goruncemde uyanincam kolay kolay ayilamiyorum kocamda bi hafta gunduz bi hafta gece calisiyo allahdan oglum var artik ondan cesaret aliyorum 

Esim annemi cagirim geveleri diyyor ama ne zamana kadar kadin gelip kalacakki illaki bu korkuyu yenmem lazim korkmuyorum kalirim ben diyyorum ama sabaha kadar uyuyamiyorm 
(388 puan) tarafından
Bende de muska var canım korku için ama tamamen benimki psikolojik panik gibi bişey benimde kardeşlerim geliyordu kalmaya falan ama dediğin gibi ne zamana kadar çocuk olmadan öncede ya annemlere ya kaynana ma gidiyordum şimdi kızım oldu dediğin gibi biraz ondan cesaret alıyorum bende şeytanın vesveseleri işte
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 299 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 590 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,273 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy