0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kizlar kocam beni çok kıskanır hele erkeklerlerin bulunduğu ortama asla sokmaz sevmez delirir yani,bişi canim istese yiyecek parasi varsa hic bekletmez alır,maaşı kartlari hep bende zaten,paramız varken yaptığm giysi alışverişlerinede biai demez hatta paramiz yokken boyle ay sonuna zor çıkacak gibi olduğumuzda eğer çarşıya hastaneye gidersem bayadır kendine bisi almiyon birkac parça bisi al keufin yerine gelsin der parayi düsünme der,hasta olsam cok iyi bakar amaaa bi çift guzel söz söylemez ağız alışkanliğı var sadece aşkim su getir,aşkm şunu yap gibi ama asla guzel soz söylemiyor,telwfondan ve bilgisayardan kafasıni asla kaldırp benimle vakit geçirmiyor kalk benimle ilgilen diyorum tamam diyip geliyo iki fingirdiyo gidiyo hemen kavgamiz çok fazla çocuk doğaldan hani cocuk çok ağliyor durmuyor hiç,hava soguk ve korona var o yuzden eve tıkıldık sinirler ikimizdede tavan galiba kavgalarn sebebi bu ama kavga ederken beni çok sinir ediyor bende konu kapansin diye susuyorum muhattap olmak istemiyorum yarım saat sonra benle konusmaya bahane arıyor iste hesap yaptınmı yemek ne yaptın çocuk uyucakmı filan diye bisi olmamış gibi konusuyo barisaym diye anlamadm sevip sevmedini ya

14 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sevmese yazdıklarını yapmaz 
(1,337 puan) tarafından
Sevse o kadar kavgada etmez ama ne bilim hergün kavga ediyor
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Kavga Bir evlilikte olmazsa olmaz. illa ki olur ama seni seviyor bence. güzel söz söylemeden de sevdiğini sen hasta olduğunda senle ilgilenerek belli ediyor zaten. Parası olmadığı halde yine de seni düşünüp sana ihtiyaçların için para vermesi. Bazı insanlar böyle yani  takılma bence 
(1,337 puan) tarafından
Ben seni seviyorum demesini istiyorum ühüüü ağlicam yaaa :D
0 oy
(780 puan) tarafından
Sevmeyen adam yüzüne bakmaz seviyor tabikide güzel söze gelirsek erkeklerin geneli öyle bence benimde eşim söylemez kavgaya gelirsek kavga olmazsa sorun var demektir oda evliliğin tuzu biberi bence sen daha fazla simarilmak istiyorsun:)))));:)))) adam seni seviyor iki fazla güzel söz söyleyemez bazı erkekler iyimisin diye soruyorsa hal hatır oda bi sevgidir çünkü okadar şey okuyorumki eşinin yüzüne bakan yok bırak senin yazdıklarını birbirine tahammül edemiyorlar cocuk var diyede ayrilamiyanlar var yat kalk haline şükret 
(1,337 puan) tarafından
Cok şükür ama yinede iltifat bekliyom
0 oy
tarafından
kiskanmayo sevgiye baglamamak gerek bana gore hastalik ama her istedigini yapan bir adam illaki seviyordur. diger belirttigin ozellikler evde tum erkeklerin yaptiklari ztn
(1,337 puan) tarafından
Tamam canm sağol
0 oy
tarafından
Aynı kocaaaammm
(1,337 puan) tarafından
Dövsek olurmu bunları :)
tarafından
Dövelim kızzz
0 oy
tarafından
Canım biz sürekli kavga ediyorduk hatta birçok kez boşanmaya bile kalktık sonuç iki göz iki çeşme sarılıp uyuduk. Kavgalar olmazsa olmaz ama onca yaptığı güzelliği de kavga için tereddüte düşürme seviyor ki istediğini yapıyor seviyor ki kiskaniyo ve tartışma çıkıyor her evlilikte olan şeyler bunlar hem sevmeseler inan kaprisimizi nazimizi saniye çekmezler:)
(1,337 puan) tarafından
Ayy ben bu **** kocanın kaprisini çekiyom ya çocuk gibi
tarafından
Tek yönlü değil ama canım onlar da bizim nazimizi kaprisimizi çekiyor :)) Rabbim muhabbetinizi artırsın iki cihan saadeti mutluluğu versin inşallah ♥️
(1,337 puan) tarafından
Amin canim hepimize inşallah
0 oy
(402 puan) tarafından
Pandemide herkesin psikolojisi bozuldu bence canım 

Ayrıca bazı erkekler çok dışa vurmayı beceremez yaptıklarına say sende :)
0 oy
tarafından
Yani ben izinsiz 5 lira harcayamam.. aşkım degil ozellikle kaavga ederken kardes diye seslenir.. normal zamanda kanka pampa kanks.. asla elimi tutmaz dışarda surekli kavga surekli herseyi yanlis anlar onu getir bunu yap sunu yap saygi 0 cocuga bak yemek yap otur asa cekemiosan cocugu birak git.. başlangıç sevgiliyken elimi asla birakmaz yanimdan erkek gecsin istemezdi o hala ayni ama elimi tutmaz asla isine gelirse seni seviyorum der oper sarılır.. ama kavga aninda cok kırıcı umursamaz o an gozu hic bisi görmez.. bisi alacaksam 10 gun once yalvarmaya başlarım bence haline şükret esin gayette seviyo seni o tartismalar ufak tefek.. biz kavga siddet kufur girla gidiyo 1o dk sonra öfkesi dindiginde konuşmaya calisiuo iste cocuk yemek yedi mi uyucakmi ne yemek yaptin gibi trip atmaya hakkin yok atarsan kavga yeniden alevlenir daha şiddetli olur
tarafından
Ne guzel cok kırıcı veya gönül alinmayacak kadar buyuk degilse tartismalariniz atma zaten ben ölmüslerime küfür ettiği icin konuşmuyorum
(1,337 puan) tarafından
Ya genelde kavga esnasında bizimkiler hakkinda konuşur filan ben ona aşırı kızıyorum ki ailemin asla bize zararı olmadı
tarafından
Hee saygılı konusuyosa sorun yok ama isin icine saygisizlik girerse büyüüyo benmde ailemi katmakla basladi sesimi cikarmadim simdi hic görmediği ölülerime küfür ediyo anne babama ediyo
(1,337 puan) tarafından
Valla ailem hakkinda agzından tek kelime çıksa çilgına dönuyorum çünku ailemin bize asla zararı yok onun ailesi gibi değil ve bende senin ailen şunu yapıyo bunu yapiyo unuttun heralde sen kimsin benim aileme laf söylicek diyorum susuyo mecbur
tarafından
Aynen bnm ailemde uzakta asla zararları yok yararlari var hatta onun ailesiyle 3 kez küstük barıştık yani ama sonucta onun ailesi
0 oy
tarafından
bence yapısı öyle sanırım yoksa bu kadar değerli olacak şeyleri yapmaz 
(1,337 puan) tarafından
Öylemi dersin ya sağol canm
tarafından
benim eşimde demez hepte söyler diyemiyorum diye ama çok değer verir gösterir elinden geleni yapar
0 oy
(119,340 puan) tarafından
SEVIYO        
(1,337 puan) tarafından
Oyy sagol sevdacim :)
tarafından
Kız sevda seni çok merak ediyom ben ya
0 oy
(673 puan) tarafından
Bu kadar benzerlik olamaz. Bende ayni beklenti içindeyim. Ama Bu beklentinin sebebi sevgililik ve Nişanlılık doneminde gösterdikleri olağanüstü ilginin bir anda yok olması. Hakli olarak insan yadırgıyor. Üstüne birde ben evin tek çocuğuydum. Tek ilgi alaka bendeydi. Ayni ilgi alakayı sevgiliyken nişanlısının yeni evliyken görüyorumda  4 yil sonra neden göremiyorum.
(1,337 puan) tarafından
Haa aynen sevgili ve nisanlj dönemini geç ben evlendikten 2 yil sonra hamile kaldm ve o iki yıl dahil doğurana kadar esim ev temizlerdi,yemeğe çıkardık sürekli beni elleriyle beslerdi bak sen kaju seversin aç agzıni der kendi yedirirdi gel beraber terasta çiceklere bakalm derdi şuan sıfır ilgi yaa
(673 puan) tarafından
Ayy seninki iyiymiş yine bacım. Benimki hamilelikte bana hiç yardımcı olmadı. Ayagina biseyler isterdi birde simdi çakal oldum bende yetişemiyorum diye nazlaniyorum zorla yardım ettiriyorum
(1,337 puan) tarafından
Canm 2 yil çocuğumuz olmadi ve zorla süpriz bir hamilelik haberi aldk ama düşük riskim vardı o yüzden hep yattm ve eşim her işi o yüzden yaptı
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Oyle yanasiyorsa size bence siz uzatmayin cunku uzattikca erkeklere bikkinlik geliyor biraz siz alistirmaya calisin naza cekin kendinizi oyle de olabilir ama sizi düşünüyor eşiniz bunu es gecmeyin 
(1,337 puan) tarafından
Yok asla uzatmam konuları zaten ben tatli dilden yanayım ilk konu biseyden açılır ben gayet kibar konusurum ve esim birden bağırmaya baslar az kavga ederiz ben susarım konu kapansın diye sma ne bilim herseye bağırıyor artk
(1,382 puan) tarafından
Benimkiyle ayni desene olan bizlere oluyor üzülüp agladigimizla kaliyoruz bizimkinin katir inadi var
(1,337 puan) tarafından
Aynen canm yaa
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Cok şey istiyorsunuz daha ne yapması gerekli sevdiğini göstermesi için  okadar şeyler olur zaten bütün ipler sende zaten bence mutlu olmaya bak
(1,337 puan) tarafından
İki cift güzel söz bekliyorum mesela haftada bir kez bile olsa seni seviyorum desin ama yok herkesin düşüncesi farklı bende ne yaparsa yapsın guzel söz söylemesse sevmiyor gibi hissediyorum napim
(1,372 puan) tarafından
Adamın yapısı o zorla söyleyemezsin dil yalan söyler önemli olan davranislari seni kirsa adam yerine koymasa ama hep seni seviyorum dese önemi olurmu sen yüreğine bak dil hep yalan soyler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 690 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 970 göst.