0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (2,397 puan) tarafından

Ya bazen burada eşe msj akimlarını okuyorum da. Benimki öküzlükten odunluktan çıkmış bence.

Yemin ederim ondan habersiz tuvalete gitmem. Ne derse yaparım. Ama bana bir cnm demez. Demesin sarilsin. O da yok. Hıç nir şekilde ilgi göstermez.

Neden acaba. Bazen oturuyorum kendi kendime soruyorum neden. Ben 22 eşim 31 yaşında. Acaba yaş farkı mi diyecem kendimi avutarak. Bence yok.

O kadar ilgisiz li kusunce bile anlamıyor. Ne var ne yoksa telefonu. Yemin ederim telefonunin ön cami resmen tuzla buz. Hala oynuyo hala oynuo. 

Bilmiyorum seviyor mu sevmiyor mu? 

Ya eve gelir işten yemeğini yer telefon. Hele bir lavaboya gider yemin ederim Size en aşağı 15 dk tuvalette kalır. 

Benimle hiç konuşmaz. Bugün ne yaptın falan diye. Tesetturluyum.33 günlük de lohusayim. 400 lira doğum param yattı. Gidim de saçımı boyatayim kendime bakayım dedim gozumun içine baktı olmaz dedi. 

Bilmiyorum kafam çok karışık. 

Yoruldum artık 22 yaşında 2 çocuk 1 sorumsuz baba yüzünden :( tam emin de olamıyorum sevmedigini 

13 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Sen buraya bakıp ta mi kendini yargıladin Allah aşkına burada gördüğün şeylerin doğruluk payı ne kadar ki gösteriş %90ı önce kendini sevmelisin eşin senin sahibin değil sen kendinden vazgeçsen ipleri eşine bıraksın tabikide eşin her b*ka hayır diyecek kendini sev kendini beğen önce ha bunların hepsi okeyse eşinde kalas değilse er yada geç kör gözleri açılır 
tarafından
O kadar doğru yazdın ki hafızam çok güçlü dikkat ettim de bi kaç kişi o an nabza göre şerbet derler ya öyle yazıyorlar çok takmamak lazım hele düşünüp üzülmek asla
-Reklam-
+4 oy
(980 puan) tarafından
Hani yazmışsın ya ondan habersiz tuvalete gitmem ne derse yaparım diye. İşte bunları yapmamanı tavsiye ederim. Çünkü bir erkeğe ne kadar fazla değer verirsen nasıl olsa o beni çok seviyor diye umursamaz oluyorlar benden sana bir abla tavsiyesi.
(1,272 puan) tarafından
İyigeceler bende adaşımı öpüyorum. Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah ❤️
(980 puan) tarafından
Amin cümlemizin evladına inşallah ❤️
(407 puan) tarafından
Aynn cnm sana katılıyorum
(980 puan) tarafından
Biraz da afedersin erkeklerin totosunu biz kaldırıyoruz. Aradaki o ince çizgi önemli ☺️
(407 puan) tarafından
Ayn cnm,:)/
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sende onun gibi davran bakalım o ne tepki vercek
(2,397 puan) tarafından
Yok kuzu anlamıyor. Yemek yapmıyorum mesela. Bişe demiyor. Peynir çay koy yerim diyo
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dedinya zaten odun öküz diye  ☺☺☺
(2,397 puan) tarafından
Ne bilim cnm yà bu daha farklı cins
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Aslında yaş farkı aşka sevgiye engel değil fakat işte bazı erkekler yaşım ilerledikçe olgunlasiyorum diye düşünür ama bi arpa boyu yol katedemezler hala 0.3 yaş zekasıyla hareket ederler evlendiklerini idrak edemezler ailenin ne demek olduğunu anlayamazlar..uzulme demek elbette çözüm değil ama keşke elimizden bise gelse Allah kocanı ıslah etsin inşallah bigün evlendiginin farkına varır 
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım ne kadar peşinden kosarsan o kadar kaçarlar. O nasılsa sende öyle ol soğuk davran o düşünsün acaba beni sevmiyor mu diye sen değil. Ayrıca burada gördüğün hiç bı şeye özenip kendi evliliğinle kıyaslama bazen hiç bir şey gösterildiği gibi olmayabilir
(2,397 puan) tarafından
Tabi orası öyle ama benimki gösteriş Bile olsa hiç demez.
0 oy
tarafından
Arkadaşım kendine göre haklısın ama bize sorduğun için kendi fikrimi söyleyeyim iki çocuk vermişsin 400 tlnn lafını yapıyorsa ne diye çocuk yapıyor hayırdır yani herkes kendini özel hissetmek ister ben nazlıyim kocam oğluma iki pofpoflasa benimle de ilgilen özledim vs. derim oda annenden sana sıra gelmiyor oğlum der sarılır öyle oğlumda seviniyor  benim kocamda telefonla oyun oynar ama bizimle ilgilenir hatta şöyle bişey var ben eşimden daha çok bağımlıym telefona eşimde kızıyor haliyle ben bu kadar değilim bırak diye he birde çocuk mevzusu var benim 2 yaşınds bir oğlum var eşim ikinciyi istiyor çok ilgili bir baba eminim olsa yine bakar yardım eder ama ben kendi psikolojm için istemiyorum oğlumdan ev işlerinden kendime vakit ayıramiyorm neredeyse azıcık kendime baksam dahs pozitif oluyorum eşime oğluma da iyi geliyor 
(2,397 puan) tarafından
Canim 400 liranın hesabini yapmıyor. Karismiyo o paraya.
Bende telefon bağımlısı olayım dyrum. Zaten ortak bilé facebook instagram yok amenna tamam diyorum. Tık tok indireyim diyorum. Birsey çekmem dedim. Ona da yok diyo.
tarafından
Canım pardonda herşeyi eşinin ağzına bakıyorsn bir kendi kendine karar ver bak bakalım o zaman ne yapıyor
Kafasında ne var biliyormusun sen ona itaat ettiğin için artık monotonluga bağlamıssnz nasıl olsa bir hayır dememe bakıyor diyor ben bir ars böyleydm eşimde bu pbgye bağlamısti bende indirdim işteyken bana bseyler diyolar dedim o günden sonra kendimi geri çektim bir baktım bir sahiplenme bir aramalar arttı şimdi asla aramıyorm kendi arıyor ne yaptın nerdesn ne yapalım vs. der işin sırrı bence bu kadar gözü kapalı olmamak
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Anlayacağı şekil davran az tepki vs koy umarım düzelir

0 oy
(157 puan) tarafından
Su erkekler ne pis varlıklar ya herşey onların istediği sürece güzel veya çirkin oluyor seyleirnin ucunda kadınların hayati allah hepsinin belasını versin bence erkeklerden iyi olan kimse yok 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum al karsina guzellikle konus birak su telefonu muhabbet edelim biraz azcik ilgi goster bana flan de tatli dille belki kafasina dank eder 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kız buraya bakıp da sevmiyor dersen vay haline o mesaj akimlari şeysi var ya herkes atıyor bende atayım dedim heves ettim görüldü atmış ee o zaman benimki de sevmiyor önceden bende senin gibiydim çok değer verirdim hala veriyorum da hissettirmiyorum kaçan kovalanır insan önce kendine değer verecek ki sonra karşısındaki ona değer versin.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Cevabını kendi ağzınla vermişsin her dediğini yaparsan evin kadını değil erkeği gibi davranirsan olacağı bu bırak kendi haline umursama sen yanaşma o sana yanassin tuvalete bile izinsiz gitmezsen adam niye umursasin ki seni heyecan mi birakmissinn
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Ya kusura bakma ama kendi fikrimi çok açık söylüyorum 22 yaşındasın iki çocukluklusun kim bilir kaç yaşında evlendin üstelik kendinden kaç yaş büyük adamla tabiki yaş farkı çok önemli ki sen belli ki çocuk yaşta evlenmişsin yazık etmişsin kendine bile bile lades demek bence bu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 659 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 970 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.