0 oy
791 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (350 puan) tarafından
2 senelik evliyim kiracıyız ev büyük ama sanki eşyalarım içime sinmiyor gibi bu eve taşınaldan beri büyük olduğu için sanırım odalara çok yakışmıyor eski postlarımda da var resimleri eşyalarımın bakabilirsiniz diğer yeni evlenenlere bakıyorum ne güzel yapmışlar diyorum imreniyorum 

19 Cevaplar

+5 oy
(1,428 puan) tarafından
Napalım canım sana eşya mı alalım paran varsa git yenisini al
(6,053 puan) tarafından
Guldum gercekten☺☺☺☺
(707 puan) tarafından
kendine dert arıyor
(118,983 puan) tarafından
hic gulcem yoktu bu nasi yorum ,☺
(1,428 puan) tarafından
Kız napıyım ne demek istedi hani ne diyelim anlamadım inşallah daha güzellerini alır yani ne diyim ki ka
(1,699 puan) tarafından
Ahahahaja
-Reklam-
0 oy
(118,983 puan) tarafından
para varsa yenile
0 oy
tarafından
Valla ne diyelim canım kendi isteğinle almadın mı
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Odalara yakışmıyor değil de oda büyük olduğu için eşyalar odayı doldurmuyor olabilir. Yetinmek güzeldir ileride en güzelini alırsın inşalalh 
(350 puan) tarafından
Galiba öyle canım benim inşallah amin teşekkür ederim güzel yorumun için
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Elindeki le mutlu olmaya bak cnm yoksa nefsinin esiri olur daha büyük sıkıntılar ortaya çıkartırsın  mobilyalarını sprey boya ile boyaya bilir değişiklik katabilirsin yeni evlenen insanlar o kadar şık evi döşüyor sonrada bir ömür borç ödüyor 
0 oy
tarafından
Bende sevmiyorm ozmn görümcenin dediklrni aldik pusmanim ama kırılsn die sua ediyorm☺️☺️
0 oy
(833 puan) tarafından
Diğer postuna baktim da bi yatak odasını gördüm. Hâline şükret bence bunları bulamaynlarda var.zaten durumun iyi değil herhalde.
0 oy
(689 puan) tarafından
Benim esyalarim belki senin imrendiğin turdendir ovunmek degil amacim salonumsda 7 8 kez oturdum bilmem kac kusur milyarciga alfik icerde curuyor sadece gosteris icin aldilar

Oturma odamida 10 kusur milyara annem aldi bellonadan 1 yil gecmeden coktu yaptikar ama duz3n tuttmadi cunku salon takimi oldugu icin asiri kullanilmamaya uygun yapilmis avangart oldugundanmis  bellona boyle xedi cok cok yatan oldu suan cope bile atabilirsin gorsen mutfak masamda istikbal ve surekli ici kirildi fabrikasyon hatasi deyip ucretsiz yaptilar ama 10 gun sandalyesiz masasiz kaldim 

Anlayacagin gosterisli seyler hem konforsuz hem bos masraf fuzuli bana kalsa hepsini orta fiyata alirdim hem israf olmazdi hem kirilinca uzulmezdim bu kadar esyaya kafa takma huzur sagljk olunca hepsi olur e
0 oy
(5,573 puan) tarafından
Kiralık eve göre eşya alma canım sorna başka eve cıkınca da o aldıkların uymuyor her ev bir degil 
0 oy
(48,368 puan) tarafından
senin evin senin zevkin ama
0 oy
tarafından
Senin o beğenmediğin eşyaların bir parçasını bulamayanlar var. Bence elindekilerle yetinmeyi öğrensen iyi olur. Paran varsa da sat yenile. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Evet evin gerçekten çok büyük ama ona yakışır ev dizmek çok pahalıya mal olabilir 
0 oy
tarafından

Postlarınızın neden %80 i maddiyat ile ilgili. Sadece merak ettiğim için soruyorum.. 

0 oy
(2,244 puan) tarafından
Hıı seni hatırladım baya büyüktü evin özellikleyyatak odan mutfağı atacaktın atmadın ama:) canım bunları satıp üzerine taksitle utırma grubu alabilirsin yada üzerine kumaş örtebilirsin
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bu postuna nasıl cevap vermelıyız bilmiyorum ki canım.. Dua et kitap oku.. Tel derdim bu olsun dıye de şükret.. Rabbım başka dert vermesin. 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH yenisini almayi tüm ümmete nasip etsin
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Daha 2 senelik evlisin. Kiracısn bi de ustelk. Bi iki kere daha taşınınca esyalarin yipranicak. Bi de cocuk olucak buyuycek belki yazicak cizicek belki lekelenicek. 

Yani idare et. Birikim yapin kendi evinizi alın
0 oy
(10,153 puan) tarafından
Helal para ile alındıysa eğer başını da yastığa huzurla koyuyorsan eşine sarılabiliyorsan eğer aklına bunları takma, hanenin huzuru önemli olan. Bir kuru mindere de oturulur, bir döşeğe de yatılır. Ben de yeni evliyim 3.yıl olacak markalı almadım tayinciyim diyerek ünitem 160 lira orta sehpam 150 lira mesela tüm ev eşyamı 14 bine hallettim ben alabilirdim fazla olanı ama dünya malı bu önem verme canım bunlara

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 167 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 346 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,677 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 454 göst.