0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Yani yoksa bizde çıkalım boşuna eve tikili kalmayalım kimin story durumuna baktıysam dışarda merhamet lütfen ya 

31 Cevaplar

+5 oy
(1,169 puan) tarafından
Kimse savunmaya geçmesin bence. Hafta sonu yasak var dendi mi? Dendi. Çıkılmaması gerekiyor demekki bilinçli olmak başka bişey
(135 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık bacım
(1,169 puan) tarafından
Herkes daralıyor sıkılıyor da yaptığınızı doğrulamak için bin dereden su getiriyorsunuz. Sonumuz hayr olsun canım
(48,759 puan) tarafından
aynen canim
-Reklam-
+2 oy
(5,406 puan) tarafından
Çıkma canım boşver olan sana olur. Bi de kurallar bizim için uymalıyız onlar duyarsız sorumsuz cahil insanlar tv de görüyoruz komik duruma düşüyorlar 
+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Normal de evden çıkmamak lazım ama bizim insanımız kaz kafalı. Ha duvara söylemişsin, ha o tür insanlara.
+1 oy
tarafından
Çık sende tutan mı var
tarafından
Kime diyon sen
(135 puan) tarafından
Yagiz efemden bahsediyorum
tarafından
Senin algın düzgün değilse senin sorunun bn sna demedim hem.düzgün konuş zorunuza gidince egoo olur
(17,886 puan) tarafından
Az önce biriside bana dedi bu sözleri illa herkesin egosuna göremi konuşulcak anlamıyorum
(48,759 puan) tarafından
yanlis dusunuyosunuz saglik icin evde kaliyoruz herkes bunaliyo bana bisey olmaz yada olursa sadece beni ilgilendirir dusuncesi olmamali.
+1 oy
tarafından
Hafta sonları var yasak hafta içi isteyen çıkabilir kimene herkes kendinden sorumlu yasağı çiğneyip çıkanlara ceza glse ok
(48,759 puan) tarafından
unluleri ornek alsaydik ohoooo ☺️
tarafından
Yok örnek değil ama onlar gibi bizde insanz.
(48,759 puan) tarafından
mizgin ayni babam gibisin varya her gittigimde tartışıyoruz ☺️ gencecik delikanlilar evde durup ne yapacak diyo kendide cikiyo
tarafından
Vallah baban haklı ikbal abla yasak var hafta sonu tmm ona uyuyorz çok şükür peki AVM ler mitingler çarşı pazar niye açık öylesine mi yasak sadece garibanlrin ekmeğine vurdu ayak uydurmak şart
(48,759 puan) tarafından
napak kiz hepimiz kopalım mi ☺️☺️
+1 oy
(48,759 puan) tarafından
biz camdan baktik gelen geçen bitmedi bugun polislerde bisey demiyo
+1 oy
tarafından

Şimdi dışarı çıkmak merhametsizlik mi oluyor.  Ben sabah 9 da çıktım 5 buçukta eve girdim ne alaka merhametsizlik herkez kendinden sorumlu insanlar çıktımı suç ama bastakiler konferans duzenlesin toplandı yapsin hiç birşey yok 3 güne turizm açılır yasaklar kalkar kasada para bitiyordur  yazın azalıyor insanlar iç içe. Nedense kışın soğuk herkesin evinde işinde çoğalıyor. 

Evde kocanla aynı yatakta bulasmiyor ama sokakta bulaşıyor.  

Belirtisi olan negatif.   Belirtisi olmayan insan pozitif   

Yasakta turist ler sokaklarda yasağı getirenlere teşekkür ediyor rahat geziyoruz diye röportaj veriyor ama kendi memleketimizde yabancı gibi evden çıkamıyoruz    

Daha yazacak çok şey var ama neyse 

(135 puan) tarafından
Bizim dükkan uzun süre kapalı kaldı bacım zaten ben bilirim en iyi bu durumu birdaha aynı şeyler yaşanmasın diye insanlar bir elren uyup tedbir almalı sen uyma ben uyma yine olacağı aynı
tarafından
Büşra ağzın bal Nutella muz çilek oldu sna waffle yesin
tarafından
Yağız Efem balımsın. Saydiklarin çok güzel de ben burda açlık savaşı veriyorum.  Sen waffle diyorsun. Oldu mu hiç
tarafından
Ahahhaha hamilesin bnce ye sen savaş mavaş verme bebeğin kilo alsın
tarafından
Diyet listesinin dışına çıkmak istemiyorum cnm
+1 oy
(135 puan) tarafından
Uyari veren kişiyi tebrik ediyorum yapılmaması gereken insanların kendine topluma karşı sorumluluğunu çiğneyen zihniyetleri desteklemiş oluyorsunuz yani kim ne derse desin ne hakkimi helal ediyorum böylelerine nede düşüncemden vazgeçerim biraz bilinçli olun ya sonra ah vah bitmez bu virüs tabi bitmez sen çık ben çık neyse ya herkesin kendi vicdanına inş ceza yersiniz 
0 oy
(513 puan) tarafından
Aynen ya evden cikmiyorum ama millet parkta bahcede komsuda
(135 puan) tarafından
Ben hakkımı helal etmiyorum bacım keyfi dışarı çıkana Obur dünyada hakkimi alacam
0 oy
tarafından
Yasak var tabikide 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Herkes kendinden sorumlu çık bacım sende 
(135 puan) tarafından
Bitmez bu virüs herkes böyle düşünürse
(1,584 puan) tarafından
Bitmez zaten böle sorumsuz insanlar olduğu sürece
0 oy
(119,526 puan) tarafından
biz evdeyiz stroy falanda yok bizde
(135 puan) tarafından
Malesef bizde
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O Fink Fink keyfi gezenleri Allah bildiği gibi yapsın  
(135 puan) tarafından
Aynen canım aynen bide onların savunucularini
(7,441 puan) tarafından
Savunanlar gezenler zaten
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Lojmanda kalıyorum bir dünya oturma alani var bahceme çıkmıyorum herkes geziyor hak tabi bilene...
(135 puan) tarafından
Öyle tabiki neyse vaka fln artınca gezenler yakınır yine o zaman vicdanlarıyla bas başa kalsinlar
(7,654 puan) tarafından
Varsa kalırlar
0 oy
tarafından
Hafta sonu yasak hafta içi 9 a kadar serbest. Maske mesafe temizlik olduktan sonra bende geziyorum ki. Hatta geçen oğlumla çarşıda doyasıya gezdik. 
0 oy
tarafından
aynen bende anlamadim cuma parka gittim yarinda gel dio arkadasi dedim yasak var ya anasi diyo yasaktada herkes burda bende anlamadim valla benim bildigim bir marketler serbest cocuklara ve yaslilara yasak.ama millet fellik fellik hakkimizi yiyorlarsa oderler birgun yapacak bisi yok
0 oy
tarafından
var ama duruma uyan yok ceza yerlerse görürler 
0 oy
(12,497 puan) tarafından
Biteceği falan yok sizde çıkın
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bugun cocklarım bitap düştü ağlamaktan dışarı cıkalım diye aylardır tıkalıyız evde cıkaramıyorum cesaret edemiyorum salgın dan dolayı markete gittiğimde insanlar kanıyo ya yasağı kaldırsınlar yada ceza kesimler biz boşunamı tıkanıyoz evlerde  
(135 puan) tarafından
Hak diye bisey var ama nerdeee
(1,233 puan) tarafından
Gercekten öylee
0 oy
(238 puan) tarafından

Biz kocamla balkona çıktık bacımm bizimde sayılır mı :) korkumdan çıkamıyorum gözümde herkes kırmızı renk virüslü gibi :D

(135 puan) tarafından
:D çok masumsun bacım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 270 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 871 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minigimm34 (220 puan) tarafından soruldu