0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Iyi geceler kızlar biraz dertlesmek istedim sizlerle. Benim 4 tane görümcem  var ve hepsi de ilk başlarda nişanlılık döneminde falan iyidiler birisi hariç  ama biz eşimle evlendikten sonra hepsine bişey oldu istenmeyen kıskanılan gelin oldum onlar için ortada.hic ama hiç bisey yokken neyse sonra tabi bunlar rahat.durmadi inanın ben hiç umursamayıp bisey yapmadığım sadece.esimle iyi olmaya baktigim halde ,laf koymayıp çıkardılar dördü resmen anlaşıp durup durup garip hareketler sergiliyordular ,bende  her defasında eşime bundan rahatsızlık duyduğumu söylüyordum eşimde onlara.sana öyle yapıyorsa sende yap boş.ver.konusma falan deyip geçiştiriyor du onada hak veriyorum oda bacılarıyla niye böyle yaptıklarını konuştuğunda görümcelerim bi.tatli dil anlatamam eşime karşı şu flimlerde olurya hani aynen öyle bi durum yaşıyordum her defasında sonrasında zaten en büyük görümcem yine rahat duramayıp  laf çıkardı eşimi bana karşı doldurdu neler neler sonra bende artık patladım olaylar oldu falan derken o günden sonra hiç biriyle muhattap olmuyorum diyerleriylede çünkü hepsi aynı fikir.ve ayni fesatlikla hareket ediyorlar diyerleride zaten her fesatlık yaptılar..ve.1 seneye yakın konuşmuyorum hayatımdan çıkardım tamamen eşim arada konuşur illaki ablaları tahammül edemem ama.yinede eşimin ablalari sonuçta.konusur eder karışmam zaten  en sonki olaydan sonra esiminde gözü baya açıldı oda artık eskisi gibi değil ablalarına karşı, beni en çok ta.sinir eden şey görümcelerimden en küçüğü eşimi her arayışında sadece eşim üzerinden konuşması sanki benim çok umrumda gibi sürekli ben yokmuşum gibi bekarmış gibi eşimle konuşması ,biz evliyiz sonuçta ve bende şuan hamileyim yalandan da olsa hamilelik nasıl yada.evlilik mutlu olun gibisinden lafları hic dememesi beni ve eşime bi bekarmis gibi konuşmasına sınır oluyorum , hepsinden okadar nefret ediyorumki bizi eşimle yeri geldi çok.birbirimize düşürdüler bende eşime sana öyle davranmasına izin verme sen evlisin çocuğun olacak sen de anla.bunu ona göre savran demekten biktim oda en sonunda ben onlara yeri.gelsin yüzlerine tokat gibi vuracağım her seferinde tekrarlama tamam dedi ..her  neyse biraz uzun oldu kusura bakmayın canlar bende doluyum.iste napiyim o insanları hayatımızdan tamamen cikarmanin bi yolu olsa keşke.diyorum çok.ahimi aldılar yuvamızı bozmak istediler dördü de birden ....Allah.kahretsin onları ne diyeyim ...

6 Cevaplar

0 oy
(2,591 puan) tarafından
Umursama en iyisi 
(163 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum canm artık Inan ölseler bile şu kadarcık üzülmem yani o.derece Allahindan bulsunlar...
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ne demişler görümce görmiyim ömrümce o yüzden hiç takma kafana 
(163 puan) tarafından
Aynen öyle canm.bende görümceyim mesela ama biz gelinimizi hep baş üstünde tuttuk oda bunu görür bize karşı öyledir yıllardır..
0 oy
(14,918 puan) tarafından
Bacım seni çok iyi anlıyorum. Benim de halalarım kobra yılanı. Az çekmedik. En iyisi uzak durmak. Ve şükürmki eşin anlamış durumu. Sana hak veriyor. Benim babam senelerce annemi yalnız bıraktı. Ezdirdi. Sen kendini ezdirme. Edebini de elden bırakma. Onların senin halini sormalarını da bekleme boşuna. 
(163 puan) tarafından
Beklemiyorum ki canm zaten sormasınlar ama eşime sanki bekarmış gibi davranmalari sinirime gidiyor ,Allahtan çok uzakta başka şehirde yaşıyorum hepsinden eşimde anladı aynen canm oda bana hak veriyor
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Eşin gerekeni sana demiş sende sürekli dile getirme canım bu sefer eşini bunaltirsin buda evine yansir eşinle arana soğukluk sokma 
(163 puan) tarafından
Zamnında oda oldu canm ama ben o.Allahin belâlarına istedikleri şeyi fırsatı vermedim aramız az açılsada zamanı da bu konu yüzünden şükürler olsun unuttuk gitti herşey çok güzel şuan..esimde farkına vardı canm artık çünkü bir değil değil o.anladi
(1,327 puan) tarafından
Ne güzel anlamiş sende umursama ikigünluk dünya seni umursamıyan insani sen neden kafana takıpta üzülesin
(163 puan) tarafından
Evet doğru canm şuan zaten  zerre umrumda değil ler onlardan daha değerli zamanım var çünkü onları umursayarak harcayamam bunu
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Offff taktiğin şeye bak yaa gece gece kız poponu kaşı geç :))))))
(163 puan) tarafından
Artık öyle yapıyorum canm :):) ha kapımdaki paspas ha onlar:)
(1,908 puan) tarafından
Paspas bile bir ihtiyac unutma okadar bile değerleri olmasın bence:))))
(163 puan) tarafından
Ay aynen aynen paspasa hakaret olur :)")
0 oy
(215 puan) tarafından
Ne eltim var nede görümcem olsalardı keşke gelin görümce çekişmelerine özendim bak şimdi:)) 
(163 puan) tarafından
Hiç ama hiç özenme canm keşke senin gibi olabilseydim bende görümcelerim hic olmasaydı inan okadar çok isterdim ki ister istemez insanı yıpratan varlıklar çünkü

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 640 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Flu Jupiter (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 299 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.