0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
LBurada yazmıştım kardeşi olunca yakınlaştı diye yanılmışım kendi akrabalarını görünce tavrı değişiyor bir anda artık bunaldım bu gelgitlerden 23 yasinda herkes küçük zannedip Hoşgör diyor ama bende insanım.zaten zor biri kendis i adeta küçük kaynana. Çok samimi davranıyordu köye gitti geldi hop değişti bir afra tafta valla bunaldım ya işini yada eşini bulsun bir an önce ayrılsın istiyorum .çünkü herkesi huzursuz ediyor 

6 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen kaç yaşındasın
tarafından
Ben 38 yaşındayım
(9,247 puan) tarafından
Anne değil abla olmuşsun ama benimseyememis.sanirim
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allahtan hayirlisini iste sevde 
tarafından
Gerçekten onun için ve kendim için hayırlısını istiyorum çünkü çok zor dün misafir gelecek kaynanamgil hazırlık yapıyorum o onlarla birlikte dışarda idi aramış benim kızımı şöyle yap böyle yap diye tarif ediyor ya anne olan benim sana ne yapılacak bir şeyi ben kızıma söylerim tam sofradayiz kız yemek yiyor kalk çay koy misafire diyor bende otur kızım yemeğin bitince koyarsın dedim  bunaldım artık gerçekten elinden gelse bana da emretcek
(7,654 puan) tarafından
Sevde ne zaman umursamamaya baslarsan o zaman rahat edersin birak akışına cok üstüne düşünce de o da hassas noktansan vurur üzerine yürür bosver ne hali varsa görsün
0 oy
tarafından
Görümce gibi bişey benimkine gelen seçenekleri ben böyle kral gibi gösterdim ilk resmini gördüğünde ıy dediği adamla nişanlı şuan eylülde düğünü var :D
0 oy
tarafından
Rabbimden hayırlısını dile cnm evlenip çocukla kapına gelse ne yapacaksın. 
0 oy
tarafından
Evlenme çağına gelmiş çocuğu olacak yaşta kardeşi olmuş.seni de bebeği de kiskaniyor olabilir.sende yeniden anne olmuşsun.
tarafından
Kız kendini evin hanımı gibi görüyor zaten inan çok bunaltiyor
tarafından
İnsanlar hep kadının yani erkeğin eşinin kabullenmesini bekliyor ama bir onun mu hayatı değişti bende onca şey yaşadım ve artık huzur istiyorum en ufak bir lafı babasına taşıyor adamı birgün kalp krizi geçirtecek
tarafından
Anasi yok mu gitsin onda kalsın 23 yaş küçük değil ki.calisip parasını kazanacak yaşta senle mi uğraşıyor.aklindan kimbilir ne tilkiler geçiyordur.dikkat et cnm ona.
tarafından
Anasi vefat etmiş altı yıl olmuş anlamış değilim neyin kafasini yaşıyor
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ne küçüğü canim 24 yasindayim ben çocuğum var küçülsun cebime girsin
tarafından
Ben onun yaşında iken ne zorluklarla mücadele ediyordum kader işte en çok sinirlemdigim huyu benim çocuklarıma iş buyurmasi o kadar söyledim hep ayni
(2,252 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 465 göst.
0 oy
10 cevap 300 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 368 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy