0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Gidip gelmiyor , arayıp sormuyorum diye oğlunun yanında laf sokup , beni oğluna karşı kötü gösteriyor 

Yarın arayıp dicem yapmasın bunu diye huzurumuzu bozuyorsun dicem gebeyim ya çocuğum kas katı kesildi üzüntüden ;(( Allah'a havale ediyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(1,654 puan) tarafından
Esin seni biliyorsa gerisi onemli degil canim hem hamileymissin asil onun arayip sormasi lazim sen de oyle soyle ben hareket edemiyorum gelemem sen beni arayip sor hamile olan benim de uzme kendini bunun icin de stresi uzuntuyu hisseder bebegin 
(1,320 puan) tarafından
Evet bir kere açıp neye ihtiyacin var demedi her Allah'ın günü 10 kez parmak ölçüm yapıyorum tansiyonumu olcuyorum zor geçiriyorum birtane yararı yok sürekli laf sokuyor çok bunaldım ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kessin kayınvaliden bu kişi
tarafından
Net okumadım oğlu demişsin iyyyy bnce sen değil eşin desin seni kötü bilir laf dhada sokar beter canın sıkılır
(1,320 puan) tarafından
Evet bin km uzaktayiz ordan buraya yetişiyor ya
0 oy
(75 puan) tarafından
Konuyu tam olarak bilmiyorum ama hiç birşey sen ve bebeğinden önemli değil kafana takma lütfen 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Arayıp söylemede konu açılırsa tek başına kaldığında soyle bebekler üzüntüyü hissederler takma sen esin seni biliyorsa sana bişey demiyorsa arayıp da huzurunu bozmaya değmez
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Arayıpta huzurumuzu bozuyosun deme belki onu istiyo ? Sevindirme boş yere. Bence hiiiiiç takma, o yokmuş gibi, söyledikleri söylenmemiş gibi davran.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
10 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 392 göst.
31 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 824 göst.
28 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 295 göst.