0 oy
295 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Geceleri uyuyamıyorum böyle daraliyrum sanki hele bu akşam koydeyim ister istemez hava soğuk birde yağmur yağıyor bben ise sadece atletle uyucam nefes alamıyorum artık sutyenle yatınca sanki deliricem ya her heve aynı şeyi yaşıyorum geç uykuya dalıp erken kalkmaktn biktimm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şu uygulamadan çıksam ossura ossura uykuya geçecem bacım valla 
(3,551 puan) tarafından
Ahahahhaha
(6,053 puan) tarafından
Kiz senin agzin ne kadar bozuk
tarafından
Birazda onun etkisi var yalan değil :D
tarafından
Normal hayatta küfür falan etmem kız
tarafından
Amaan etsen nolcak bacım canın sağolsun sanırsın hepimizin ağzı kitli kutu istediğini diyebilirsin sal içinde ne varsa
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Ben evin içinde bile sütyen takmıyorum hele yatarkenn asla eskiden takardim ama şimdi asla takamiyorum . Nefesimi kesiyor ve çok rahatsız ediyor . Takma zaten zararliymis yatarken 
tarafından
Allah Allah niye zararliymis ki canım bilmiyordum bunu
0 oy
tarafından
Valla gün içinde evde teksem o zaman bile takmıyorum kaldı ki yatarken hiç takmam 
tarafından
Ohh ne güzel hayat senjnki :D
tarafından
Öyle tabi evde bir başıma neden takayım iyice de salıvermiyorum büstiyer giyiyorum en rahatindan :D
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Bende sutyensiz duramam ya bırak gündüz durmayı gece yatamam onsuz o artık vücudumun parçası :)
tarafından
Bende öyleydim kız ama aksma bir ilki gerçekleştirdim :D
(1,578 puan) tarafından
Çok rhaatim valla sutyenle sutyensiz nasl duruyolar anlamıyorum :))
0 oy
(98 puan) tarafından
He bnde rahatına düşkün biri olarak sütyen takmam ev içinde gecede takmam yıllardır memeler saldı kendini biri o yana bakıo biri buyana keşke takaydim derli toplu dururdu ama gece bnde uyuyamiorm özelikle ayaklarım bı yanıyorki bu beni uyutmuyor cami yaz kış açıp yatiyorm üstümde pijama olmaz yaz kış hep şortla yatarım eşim yangın Ayşe der hep bna ilk gebelikten sonrası böle oldm
tarafından
Bu cam takintiligi benim gorumcemde de var daha 23 yaşında aynı anlattigin gibi ve daha bekar gerisini sen düşün yani bende sutyensiz asla gezemem ama gece gündüz biseyler yapmaya başladık bakaim sonumuz ne olcak
(98 puan) tarafından
Bunun bı hastalık oldgnu dusunuyorm el ayak yanması hiç normal değil yaz kış çorap giyemiorm o derece ama tedawsi varmış bn hep erteledm doğumdan sonra ne gerekiosa yapcm uyutmuo insanı
tarafından
Öyle öyle bizim evdekilerde öyle bı yere misafirliğe giderken anca giyiyorlar yoksa asla giymezler gece gündüz ayaklarında çorap yok evde etek giyiyoruz eteklerin altına kısa don falan da giymez ben ise ayağımda çorap asla eksik etmem altımda kısa taytt asla eksik etmem ama gelde gör bu hamilelik beni nelere teşvik ediyor ben yanıyorum diyeoum eşim donuyorum cami ört diyo
(98 puan) tarafından
Aynen bendede hamilelikte başladı öğün bugündür yaniyorm
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bende asla ewin icinde takmam disardan geldimde ilk cikarip attigim sey walla☺
tarafından
Ben hayatta onsuz gezmezfim ama dün akşam bir ilki gerçekleştirdim :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
14 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy