0 oy
1,470 göst.
Aile kategorisinde (835 puan) tarafından
Kızlar beni linçlemeyin çok çok haklıyım o kadar sinir oluyorum ki bu çocuğa okullar açılsada gitse artık sevmiyorum yaaa böyle şımarık çocukları sevmiyorum çocuk falanda demeyin oda çocukluğunu bilsin çok görmemiş bişey aşırı şımarık kaynım 13 yaşında geçen anneme gitmiştim ben abur cubur şeyleri çok seviyorum diye annem bana cips aldı çikolata aldı çubuk kek aldı 4 tanede noodle aldı onuda çok severim eve getirdim çekmeceye koydum ertesi sabah kaynım tatlı bişe varmı dedi çekmecelere baktı aldı benim çikolatalarimi hepsini yedi ulan insan biraz bizede bırakır bu ne görgüsüzlük bisede diyemiyorum annesi laf yapcak diye ondan sonra noddleleri bana yaptırdı onlarıda yedi yani kısaca bana hiç bişey bırakmadı bugünde kocam bana sabah işe giderken cips almış aldı onuda yedi kaynım gitti bakkala kendine kek almış meyve suyu almış onlarıda tek başına yedi benimde canım çekiyor insan demezmi yenge bunuda sen ye diye aşırı görgüsüz hiç sevmiyorum onu onun yüzünden istediğimiz gibi bişey yiyemiyoruz valla aşırı sinir bozucu

58 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ee bunlar benim yeme dedin mi Hiç?
(835 puan) tarafından
Yok canım öyle denmez tabi kendi vermesi lazım
(3,552 puan) tarafından
Bence sen çocuk sonuçta kendi vermeyi akıl etmesini bekleme. Eğer sevdiğin bir abur cubur aldıysan bunlar benim de. Ya da ona da al birer tane bak bunları sana aldım bunlar da benim de. Ya da odana.koy sonuçta bozulacak bi şey değil
-Reklam-
0 oy
(17,743 puan) tarafından
Görgüsüzlük senin bu yaptığın 13 yaşında bi çocuktan bahsediyosun kin nefret öfke dolmuşsun bırak yesin sanki bida hiç alınmayacak paylaşmak güzel şey tavsiye ederimmmmm
(835 puan) tarafından
Ben paylaşmayı biliyorum o paylaşmıyor kimseyle ona kızıyorum bulduğunu bitiriyor
(17,743 puan) tarafından
Ama o bi çocuk siz öğreteceksiniz ona
(835 puan) tarafından
Annesi öğretmemis ki ben öğretim
0 oy
tarafından
Çocuk o çocuk töbe estağfurullah evini ayır bence sende daha çocuksun bu fesatlık neyyyy paylaş gözün olmasın 
(835 puan) tarafından
Kız fesatlık değil çok görgüsüz kimseyle bişey paylaşmıyor bir anda her şeyi bitiriyor başka yerlere gitsin oralardada öyle ben ona kızıyom
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Snn yaptığın da çok abartı dilin Yok mu gel beraber yiyelim de.bana da ver yengecim de.

Valla o çocuk sn ondan çocuk davranmışsn. Abur cubur diye açtığın posta bakar msn
(835 puan) tarafından
Ben ondan korkuyorum diyemiyorum hemen bakışını değişiyor
0 oy
(119,286 puan) tarafından
Kendi odana saklasaydim
(835 puan) tarafından
Ordanda bulur
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kazzik kadar olmuş valla cocuk falan degil ben olsam ailesine derim gondermesinler cekme kiz milletin bebesini mecbur degilsin
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yatak odana sakla canm 
0 oy
tarafından
Eltimin kızları gelir ben elimde avucumda ne kadar abur cubur varsa ellerine veririm yesinler diye kusura bakma cips çikolata bunlar için kimsenin kalbini kurmaya değmez çocuk sonuçta onlar yaaa bu kadar olmayın yaaa
0 oy
tarafından
Şaka mi yapiyosun ??? Hiç hoş değill
0 oy
tarafından
İyide çocuk sonuçta abisinin evinden alıyor ki 13 yaşında ki bir çocuktan bahsediyoruz. Rahat olması sence de normal değil mi? Hem sen tatlı dille söyledin mi hiç canım bunların hepsini aynı anda yeme ama bunları bana annem aldı sana biz ayrı alırız ama bunlar benim falan diye uyarman lazım. Yoksa böyle devam eder delikanlı olunca da 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Oyuncağı elinden alınmış çocuklar gibisin.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Cipsi için felan aglasaydin canım :) eşin alırken 2 tane alsın birini ona ver birini sen ye tek sıkıntı yeme içme olsun bukadae korunma iki cips i benim kuzenimde böyleydi 2 alacamiza 4 alırdık 2 ona 2 bize kalırdı zaten yedikten sonra istemiyordu bile aldimizda yerdik hemen yoksa o hiç aklı ermez gibi yerdi ama olsun yani çocuktur yiycek bide erkek çocuğu tam bu çağ yeme çağı
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sen de ondan 3-5 yaş fazlasındır olsa olsa dimi? Çözüm bulmak yerine şikayet ettiğine göre...
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Herkes çocuk demiş ama 13 yaş çok daha küçük değil. Terbiyeden oluyor bu. Anne baba bunu yapmanın yanlış bir şey olduğunu öğretseydi o da başkanın eşyasının izinsiz alınıp yenneyeceğini bilirdi. Kimse elindeki sakınmaz yesin deriz ama bu biraz abartmış sanki.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla linç konusu canım bu. Kusura bakma. 13 yaşındaki çocuğun yediğinde gözün var resmen 
0 oy
tarafından
Canım o yaştaki çocuklar abur cubura çok düşkün oluyorlar. Yeri geliyor biz bile onca abur cuburu bi anda yiyebiliyoruz.  Hepsini yemesi çok normal. Sen en iyisi kendi yiyeceğin şeyleri  sakla. Bende saklama huyuna çok sinir oluyorum ama canin o kadar çok çekiyorsa öyle yap bari. Yeme konusunu o kadar kafana takma. Başka  şeyleri varsa bilemem o kadar nefret ettiğine göre saygısız biri gibi düşünüyorum onu da eşinle konuş uyarsın kendi kendini yemenin alemi yok. 
0 oy
(84 puan) tarafından

O yaşlardaki  cocuklar gerçekten çekilmez oluyor değişik  huyları  oluyor ve bisey de diyemiyor insan ağzından çıkacak  lafı kestiremiyorsun  boş bogazlikta  oluyor biraz benim de etrafimda  bir tane var biktim bende artık görmezden geliyorum  hatta muhattap  olmuyorum  o derece. Biraz büyüyene kadar :) 

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bak kendin bile diyorsun COCUK .   Bence bu kadar düşme peşine.   3-5 liralık yiyecekler sonucta
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sende çocukla çocuk olmuşsun
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kendi çocugumuz söz konusu olduğunda 13 yaşı çocuk olur başkalarının oldugunda 13 mü büyümüş bu kendini bilecek yaşta kendimizden düşünelim bence 13 yaşında siz de abur cubura saldırıyorsunuzdur sizde bir kaç bişey alıp yatak odanıza saklayın bu durumu sorun ediyorsanız

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 474 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esina11 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 302 göst.