0 oy
1,469 göst.
Aile kategorisinde (835 puan) tarafından
Kızlar beni linçlemeyin çok çok haklıyım o kadar sinir oluyorum ki bu çocuğa okullar açılsada gitse artık sevmiyorum yaaa böyle şımarık çocukları sevmiyorum çocuk falanda demeyin oda çocukluğunu bilsin çok görmemiş bişey aşırı şımarık kaynım 13 yaşında geçen anneme gitmiştim ben abur cubur şeyleri çok seviyorum diye annem bana cips aldı çikolata aldı çubuk kek aldı 4 tanede noodle aldı onuda çok severim eve getirdim çekmeceye koydum ertesi sabah kaynım tatlı bişe varmı dedi çekmecelere baktı aldı benim çikolatalarimi hepsini yedi ulan insan biraz bizede bırakır bu ne görgüsüzlük bisede diyemiyorum annesi laf yapcak diye ondan sonra noddleleri bana yaptırdı onlarıda yedi yani kısaca bana hiç bişey bırakmadı bugünde kocam bana sabah işe giderken cips almış aldı onuda yedi kaynım gitti bakkala kendine kek almış meyve suyu almış onlarıda tek başına yedi benimde canım çekiyor insan demezmi yenge bunuda sen ye diye aşırı görgüsüz hiç sevmiyorum onu onun yüzünden istediğimiz gibi bişey yiyemiyoruz valla aşırı sinir bozucu

58 Cevaplar

+22 oy
(2,479 puan) tarafından
Şuan 13 yaşındaki çocuğun senin cipsini krakerini yemesinden rahatsiz olduğunu ve seni düşünmesi gerektigini mi söylüyorsun:D cocuk o cocuk dahaa  bana cok sacma ve komik geldi. Ona hic soyledin mi yengecim şunu şunu ye diğerlerini bana birak diye.. ay 3 günlük dunya helal hos olsun çocuğa sende üst dolaba falan koy ulaşamayacagi yerlere. Neden sizde kaliyor vs detay bilmiyorum bu postuna yorum yaptim..
(673 puan) tarafından
13 yaşındaki çocuktan bahsediyoruz. Kendini bilecek bir yaşta bence. Annesinin rahatlığı sinir bozucu birazda. Abisinin evi bile olsa bu rahatlık herkese batar
(747 puan) tarafından
Hamilemisinki canın çekiyor.Tamam normal insanında canı çeker ama nefsini tutabilir helede bir çocuk karşısında.Çok tuaf
(1,169 puan) tarafından
Çocuğun yediğine içtiğine vs. Bişey diyemem ama benim kardeşim 12 yaşında benim evime geldiğinde izinsiz dolap kapağı bile açmaz çekinir. Çocuğun yetişmesiyle de alakalı bişey bu durum evet çocuk ama yanlış eğitilmiş bi çocuk bana kalırsa.
(1,661 puan) tarafından
Artılıyorum ++++++
(1,908 puan) tarafından
Gülesin geldi kız :)))) cocuko daha çocuk bilmiyorsa güzelce uyarabilirsin
-Reklam-
+11 oy
tarafından
Çiçeğim sen böyle yaparsan rabbim rızkını bir keser görürsün. Nimet paylaştıkça artar sen bir verirsin rabbim bin verir at şu içindekini şeytani düşünme rahmani düşün. Çocuk ta olsa 30 yaşında adam da olsa çok karşıyım yemek lafı yapılmasına. Sende de gel beraber yiyelim canım çekti diye.
(835 puan) tarafından
Canım asla esirgemem ama benim kızdığım şey hepsini görmemiş gibi yemesi başka yere gittiğindede öyle yapıyor aşırı sinir oluyorum
(2,785 puan) tarafından
Senin yorumlarına bitiyorum canım yaaa
tarafından
Eylül üm çok teşekkür ederim bitanem ya❤️
+2 oy
(572 puan) tarafından
Ulasamiycagi yerlere koy bence ben olsam bende sinir olurdum annesi dur yapma ayip demiyomi
(835 puan) tarafından
Demiyo valla o yüz veriyor zaten
+2 oy
(774 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla sende daha çocuksun linç etmek değil amacım kimseye de yapmadım ama saklamak veya çocuktan bişey kıskanmak bana göre değil koy ortaya hadi beraber yiyelim de oturun yeyin madem 
(835 puan) tarafından
Benim amacım kıskanmak değil çok görgüsüz her yerde öyle yapıyor bişey görsün hepsini kendi yiyo kimseye bişey bırakmıyor
(774 puan) tarafından
Yetiştirme tarzı o demek ki çocukla düzgün ilgilenilmemis belli ki ama evde sen varsın artık sen duruma el atabilirsin güzelce konuşarak anlatıp sorunu da cozebilirsin
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Abisinin evi diye alistirilmis ondan cekinmiyor sorması gerekir ama ogretmemislerse çocuğun suçu degil
(835 puan) tarafından
Annesi çok yüz veriyor
(4,040 puan) tarafından
Çok aşırı yanlış yapıyor çocuk buyunce basklari ile problem yaşayacak kesinlikle bir çocuk yetişkinlerin uyduğu kurallara uymalı yetişkinler nasıl davranıyorsa çocuk tarzıyla o kurallara uymalı. Ama işte anne ogretmemis
(48,491 puan) tarafından
bende boyle dusunuyorum eltimin kizlari geliyo hanim hanımcık oturuyorlar benim kendi dayimin torunu acip dolaba bile bakiyo kimsede demiyo ayip acilmaz diye
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sen niye bu kadar sıkıntıyı çekiyorsun brn olsam bakmam 

14 yaşında oğlum hergun kavga ediyoruz
(835 puan) tarafından
Ben kaynanamdan korkuyorum
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Evet sinr bozucu ama onunda ikram etmek aklina gelmemistir bence cocuk yani
(835 puan) tarafından
Çocukta çocukluğunu bilsin canım hep böyle
(4,101 puan) tarafından
Odana sakla :))
0 oy
tarafından
Canm madem huyunu bilion sakla Göremeyecegi yere koy sakla

Kız bnm görümce alırdı biseler dolaba koyardı hayattta elimi surmezdim snde ye diyene kadar 
(835 puan) tarafından
Artık öyle yapcam
0 oy
tarafından
Saklamak yerine beraber yemeyi teklif etsen belki böyle yapmaz yaşı küçük sonuçta kardesimde kaynimda olsa evimde bişey esigemem kendi evleri gibi rahat etsinler yemeğin lafı edilmez bence 
(835 puan) tarafından
Beraber yemeyi teklif edemiyorum hepsini bitiriyor yemeğin lafını etmiyorum çok görgüsüz ona kızıyorum başka yerlerdede öyle yapıyor
tarafından
Uyar o zaman canım kayinvalidene söylesen
Birlik mi yaşıyorsunuz
(835 puan) tarafından
Evet birlik yaşıyoruz korkuyorum bişey diyemiyorum
0 oy
tarafından
Resimine baktım da çok küçük duruyosn kaç yaşındasın cnm bidakine yatak odana bazanın altına sakla
(835 puan) tarafından
22 yaşındayım canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yatak odasına sakla bence dolabına. Eşimin kuzenleri de gelirdi ne var ne yoksa yer içer giderlerdi e biz akşam otururken belki yiyip içecez. Baktım olacak gibi değil yatak odası dolabına sakladım cips abur cubur falan. Geldiklerinde kek yapıyorum çayla ya da çekirdek çay. Fazla varsa abur cubur da ikram ediyorm da abartıyorlar. Geçenlerde daha aylık almamisiz evde de malzeme yoktu biseyler yapayımm halası sordu çayın yanında ne var diye. Ben de dedim vala bişey yok zaten haftasonu yasağı vardı bakkallar kapalıydi alamadık. 5 dk sonra aradılar yağmur bastırdı gelmicez dediler. 
(835 puan) tarafından
Valla görgüsüz insanları sevmem
(7,174 puan) tarafından
Ne kadar gorgusuzler marketten alacak paraları mi yok
(835 puan) tarafından
Ya olmazmi hergün abur cubur alıyor marketten
(3,107 puan) tarafından
Beleş yemek daha tatlı geliyor onlara
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Seni şiddetle lincliyorum :) kız numarasi varsa ver diyim cocuuguumm yemegenede bırak ayıp diye :)
(835 puan) tarafından
Yok numarası :)
0 oy
tarafından
Canm sıkıntı yapma benm kayinbiraderimde öyle 16 yaşında çocuk gibi davranır yapsın boşver sende sakla yecegin zmn ona da verirsin azda olsa anlar
(835 puan) tarafından
Valla aşırı görgüsüz sinir bozucu gittiği yerlerdede öyle
tarafından
Şımarık ve terbiyesizce büyütülmüş belliki
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sizin yaşınız kaç merak ettim 
(835 puan) tarafından
22 yaşındayım
0 oy
tarafından
Yatak odana koy o zaman 
(835 puan) tarafından
Ordanda bulur o eminim
tarafından
Yatak odana da girmesin bir zahmet kapını kilitle alışsın girmemeye
0 oy
(883 puan) tarafından
Kız aile yetiştirmesi işte bende aksine tam o yaşlarda yengeme hep günlük alıp giderdim doğuda aoldugumuz için biraz yadirganir annem gelin yermi böyle şeyler başka şeyler al kızım derdi bende yer neden yemesin derdim yengeme çok mutlu olurdu hatta hâlâ der sende verme bişey gitsin evinde yesin alistirirsan daha beter olur ablamın kaynida öyleydi anlatırdı çocukların elindekini bile Alıyo vuruyo derdi
(835 puan) tarafından
Ben sevmiyorum öyle bişey görmemişler gibi insanları haa
0 oy
(48,491 puan) tarafından
odanda sakla canim aldıklarını gösterme
(835 puan) tarafından
Ordanda bulur kesin canım
(48,491 puan) tarafından
odana girmesine izin verme
0 oy
tarafından
Büyüyecek değilsin canim nolacak yesin 
(835 puan) tarafından
Ben yemesin demiyorum canım tabikide yesin ama bulduğu bişeyi bir anda bitiriyor hepsini bitiriyor yani bize bişey bırakmıyor gittiği yerlerdede öyle paylaşma huyu yok ben ona sinir oluyorum
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Çocuk değil ergen, benim de kardeşim var 13 yaşında boyu boyuma geldi her şeyi düşünüyor, biliyo maşallah.7-8 yaşında çocuk için bunların söylesen kızardım ama bu çocuk seneye liseli olacak. Yaptığı ayıp cidden. 
(835 puan) tarafından
Evet canım zaten yesin ama paylaşmayida bilmesi lazım ne bulsa hepsini birden bitiriyor kimseyle paylaşmıyor ben öyle yapmıyorum eşime ne aldırsam onlarada al diyorum ama o kendine alsa kimseyi düşünmüyor
(5,491 puan) tarafından
Doğumda yanımdalardı, markete inmiş birşeyler almış, bana almadın mı dedim hemen elindekini verdi, gel bölüşelim dedim. Yok abla sen ye dedi. Kesinlikle öğrenmesi gerek paylaşmayı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay valla benimde görümcemin oğlu felakettir 12 yaşında geçen sene burnumuzdan getirdi en sonunda gönderdiler babasına anne babası ayrıydı millet rahat etti resmen. Valla 13 yaşında kazık kadar olmuş terbiye öğrenememişse ne denir 4-5 yasında cocuk değil yani 
(835 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizimkide çok şımarık aşırı dağınık hep kendini düşünen biri

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 467 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esina11 (787 puan) tarafından soruldu