0 oy
487 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar erkek kardeşim hala altına isiyor ya doktora goturdu annem ilaç vermiş hiç fayda etmedi. Psikologa götürdü ilac vermiş annem de kullanmak istemedi onu bı kere vermiş çocuk o gün ***** gibi olmuş sersem olmuş. Ne yapmak lazım başına böyle gelen olup da çözüm bulan var mı 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şekerine  falan baktırdınız  mı hiç bilerek mi yapiyor yani
(942 puan) tarafından
Kan tahlili de vermiyor ki kaçıyor nasıl ortalığı yıkıyor annemi peşinden koşturdu düşürdü ayağı kırıldı anamın geçen sene
-Reklam-
+1 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim kardesimde 6 yaşına kadar yapiyodu. Sonra bizim köyde bir türbe gibi bisey varmis. Yazin gttgmzde dua etmisler. Kabul olmuş. O gunden beri yapmadı. Sonra buyudugu zaman anlatıyor. Ruyamda bir dede görüyordm. Burasi tuvalet buraya yap diyomus. O da yapıyomuş . Sonra bi kalkiyomus yataga yapmis
(942 puan) tarafından
Bana da olmuştu bı kere küçükken 7 yaşındaydim çok cisim gelmiş Heralde tuvalete gidip yaptigimi hatırlıyorum rüyam da bı kalktım altıma isemisim
(1,274 puan) tarafından
Genelde rüya ile ilgili oluyomus. Bizim baba tarafı altina cok yapar. Onlara cekmis kardeşim:) duzeldi sonra ama. Ama ben de hic olmadi şükür:)
(942 puan) tarafından
Ne kadar sürede geçti düzeldi
(1,274 puan) tarafından
O yaz tatilinden sonra bi daha hic yapmadi. Ama ne kadar surede gecti tam hatirlamiyorm. 20 yıl onceki konu
+1 oy
(17,776 puan) tarafından
Bişeydenmi korktu o çocuk 
(942 puan) tarafından
Yoo diyorum ben benimle iyi anlaşıyor. Bilerek olmuyo diyo korkuyo musun diyirum hayır diyo bana soyle gelince diyorum tamam diyo sabah yine ayni
(17,776 puan) tarafından
Hımm üzüldüm ama mahcup oluyodur ya yatmadan bişi içirme çişe götür alışkanlık olur düzelir belki o zaman
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O birazda alışkanlık oluyo ya bende 10 yaşıma kadar yapmıştım hatırlıyom :D 
(942 puan) tarafından
Ama nasıl alışkanlık oluyo benim haberim yok isedigimden diyo
(25,224 puan) tarafından
Hahaha gül kız bende gülüyom ne bileyim kız alışkanlık işte tuvalete kalkma alışkanlığı olmaz ya insanda oda altına yapar işte uyurken zaten haberi olmaz yaptıgından
(6,859 puan) tarafından
Benm de bı komşunun öyleydi hem kızı hem oğlu hatta teyzemin kızı da yapardı ama geçti onlarda büyüktü cnki ben bile hatırlıyorum. Ama bı üroloji görmesi gerekir bence
(48,683 puan) tarafından
sidikli selo ☺️☺️☺️
(25,224 puan) tarafından
Hahaha aynen kız ne sidikliyim:D
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Sülalede varmi anne baba tarafinda boyle bisey. Genelde genetik oluyor bu durum canim. Bazi çocuklarda goruluyor kendi kendinede geciyor. O duymuyor gece
(942 puan) tarafından
Yok cnm kimsede
0 oy
(679 puan) tarafından
Uyuduktan iki uc saat sonra uyandirip bi kac gun tuvalete goturun belki yapmaz
(942 puan) tarafından
Hergun kaldırıyor annem saatinide kurmuş yine aynı
(679 puan) tarafından
Doktora goturun yani aceba bilerekmj yapiyor
(942 puan) tarafından
İşte götürdü annem kan tahlili vermesi lazım kaçıyor korkuyor
(679 puan) tarafından
Mecbur  verecek ya olurmu sevdigi bi abisi falan yokmu goturecek
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Gece yatağına mı yapıyor.Gün içinde de mi yapıyor altına  bence ilacı yarım da olsa kullanmalılar
(942 puan) tarafından
Guzduz yok bişey gece uykuda oluyo zaten çiş için ilaç vermişler. Onu kullanıyor bide psikolog vermiş onu kullanmiyor annem vermiyor. Bı kere vermiş çocuk hemen uyumuş uyusturmus
(7,935 puan) tarafından
Hımmm pskologon ilacı öyle yapar canım.Diğerine devam ederse iyileşir inşallah geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Annen geceleri tuvalete kaldırsın kardeşini öyle oyle alışır bırakır inşallah benim de çok var böyle tanıdığım 15 16 yaşlarına kadar her gün yaparlardi sonradan bıraktılar inşası kardeşin de bırakır 
0 oy
(579 puan) tarafından
Kuzum benim teyzemin oğlu oyleydi teyzem götürmedigi doktor kalmamıştı bı hastalikmis o ismi aklıma gelmiyo şuan velasil kelam askere gittiğinde bıraktı Allah yardımcınız olsun zor bi durum gerçekten 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Çok utanç verici bir şey yaa bende ilk okulda yapıyordum hatırlıyorum eşimde yapmış küçükken altına kesin bizim çocukta yapacak :DD onun çözümü annen gece sürekli kaldıracak lâvaboya 
0 oy
(99 puan) tarafından
Doktora götürmelisiniz canım ilaç tedavisi var bunun
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Psikiyatristin verdiği ilaçları içmeli. Bir süre sonra alışır vücudu şuan psikolojisine çok zararı var yaşadığı durumun geleceğini de etkiliyorsunuz ilacı vermeyerek
0 oy
tarafından
Dahiliyeye gidip genel bir şeker taraması böbrek enzim tahlili vs yapılıp ultrasona görmesi buna ek urolojiye görünmesi lazım canım 13 yaşında altına yapıyor olması normal bir durum değil mutlaka bir sağlık problemi var yavrucağın 
0 oy
tarafından
Canim baban ya da esin de gitsin annenle birlikte ürolojiye en azindan onlardan cekinir belki kan tahlili filan vermesi gerek
0 oy
(229 puan) tarafından
Uykuda  işeme genelde pskolojik olabilir korktuğu birşe vardır mutlaka üzerinde durun
0 oy
(119,333 puan) tarafından
Pedegoga yada psikologa goturun bide
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Instagram kullanıyormusun cnm orada araştıran doğal hanımlar diye bir sayfa var  rukiye hanım ın alt ıslatma ile ilgili yardımcı ooabilir sizie
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Benim kardesimde yapti aliskanlik gibi o canim 
0 oy
(82 puan) tarafından
Bende elimde olmadan hiç bişey içmememe rağmen gece hep altıma işiyodum yatmadan kırk kere tuvalete gidiyorum bide yapmıyım diye ilaç kullandım fayda etmedi 30 günün 25 günü işiyodum  şuan 21 yaşına yeni girdim 18 yaşında bıraktım işlemeyi  allahtan evlenmeden kesildi de (gülmek serbest ben kahkahalarla yazdım) abim hala sidikli diye dalga geçer. 

Görümceme 15 yaşına kadar yapmış kendi kendine geçmiş onunda 
0 oy
tarafından
Ben de yapmıştım 12-13 yaşıma kadar her zaman değil ama ara ara kaynım var o da 15 ine kadar yapmış ergenliğe girince kendi kendine geçiyo ama 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 79 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 402 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.