0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Selam kızlar 25 haftalık hamileyim kahvaltıdan sonra aşırı halsizlik çöküyor gözlerimi açamıyorum hemen uzanmazsam bayılacakmiş gibi oluyorum fazla mi kaçırıyorum acaba diyip bu ara az ve yağsız sağlıklı yemeğe çalıştım ama yine aynı. Pazartesi kontrolüm var doktoruma danisacagim ama yine aranızda bir çok anne var yaşayan var mı neyden kaynaklanır danışmak istedim

7 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Hamilysen normal
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Bende 16 haftalık hamileyim yataktan zor çıkıyorum resmen. O kadar halsizim ki. Benim de çarşamba günü randevum var. Bakalım sanırım kansızlık kaynaklı oluyor canım 
(1 puan) tarafından
Özellikle yemekten sonra oluyor canım şeker veya tansiyon ile alakalı olabilir mi diye korktum biraz ama bakalım doktorumuz ne diyecek
(289 puan) tarafından
Bende öyle yemekten sonra daha kötü oluyorum yesme ayrı yemesem ayrı dert resmen. Tansiyonumu olcuyorum düzenli ama şeker bakmadım hiç. Vitamin ilacımı 5 haftadır filan kullanmiyorum belki benim vitamin eksikligindendir
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Turşunun ödem yaptığını doğumdan 2 yıl sonra öğrenen ben:D

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bende ayniyim 27 haftaligim ama bisekilde kalkip islerimi halledip oyle uzaniyorum
0 oy
(461 puan) tarafından
Valla ben her yemekten sonra mayisiyom uyumak istiyom:) ki sende hamilesin çok normal
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben de aynıyım ya. Normalde de yemeklerden sonra bı ağırlık cokerdi ama hamilelikte değerlerim de normal olmasına ragmen sofradan kalkınca gözlerim kapanıyor yatağa giden yol bile uzun geliyor bana.  hiç direnmiyorum gidip yatıyorum biraz. Siz de zorlamayın kendinizi dinlenin
0 oy
tarafından
Agirlik cokuyo insana bende yemekten cok doyarak kalkinca oyle oluyor

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 483 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 408 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.